רויאלטי ליום אחד: הקולקציה של סתיו אופמן

09.05.24

ההשראה של מעצבת שמלות הכלה סתיו אופמן לקולקציית אביב קיץ "Mademoiselle״ הגיעה מאחת הדמויות הנשיות המסקרנות והאייקוניות בהיסטוריה: המלכה מארי אנטואנט. הקולקציה משלבת רפרנסים אופנתיים לתקופה בה היא חיה, והיא צולמה בהשראה מסיבות התה של המלכה. 

  1

 

4

 

19

 

מארי אנטואנט זכורה במיוחד בזכות האמירה 'אם אין לחם, שיאכלו עוגות', אך היא גם הייתה דמות פורצת דרך במובנים רבים, גם בכל הנוגע לאופנה. ואם כבר הזכרנו עוגות, היה רק מתבקש שהן יככבו בצילומי הקולקציה, המאופיינת בעבודת יד עשירות וייחודיות - שהוא סימן ההיכר של סתיו אופמן.

  

16

 

6

 

7

 

בקולקציה תמצאו שמלות הכוללות מחוכים מורכבים מלווים בטולים רכים ועדינים המעניקים מראה רך, אוורירי ופייתי. לצידן, שמלות תחרה השואבות השראה מוינטג׳ לנג׳רי עם טאצ'ים מודרניים ומתוחכמים. 

  

8

  

9

 

10

 

11

 

ב-Mademoiselle תמצאו גם שמלות שניות מלאות גלאם ונצנוץ, בהשראת אולד הוליווד של שנות ה-20. התקופה בה הילה של זוהר אפפה את הכוכבות, שביטאו פנטזיה רחוקה ובלתי מושגת. 

 

13

  

14

 

15

  

17

 

כל השמלות בקולקציה מעוטרות בעבודות יד עשירות ויפהפיות המאפייינות את ה-DNA של המעצבת, זוכת פרס ראשון בתחרות הרקמות של בית המלוכה באנגליה. אז אם חשקה נפשיכן במראה כלתי שכולו רויאלטי, בשילוב עבודות יד מוקפדות וסטייל הכי מיוחד - הסטודיו של סתיו אופמן בנווה צדק הוא תחנת חובה בדרך ללוק הנכסף. 

  

18

 

20

 

21

 

קרדיטים:
צלם: Gal Bomandil

צלמת משנית: Hilla Ofman

איפור: Lee Levi
שיער: Gal Ben Simon
עוגות: Liraz cakes

אקססוריז: Loni Vintage

מאת:כלות אורבניות