החתונה שלכן נדחתה? סיירת העידוד של כלות אורבניות לשירותכן

17.03.20

המצב הכאוטי, המשונה והכל כך נדיר שנקלעו אליו לאור התפתחויות הקורונה, הביא לכך שרבות מכן דחו את החתונה לגמרי, חלק החליטו על טקס פצפון ודחיית המסיבה, ואחרות עדיין תוהות מה עליהן לעשות. מבאס? ברור. לא הוגן? הכי. אבל כמו תמיד, אנחנו כאן כדי להזכיר לכן שיש כבר קשת צבעונית מאחורי הענן השחור הזה, ולמרות שכרגע זה לא ממש נראה כך, יש גם דברים חיוביים בדחייה או בשינוי. 

 

  1. טקס קטן = טקס ייחודי ובלתי נשכח 

אוקיי, אז עשרה אנשים זה ממש לא מה שחשבתן עליו כשדמיינתן את החתונה שלכן, אבל וואו, כמה מרגש יהיה זה להינשא באינטימיות כזו, בזמן שבו העולם לחלוטין השתגע ורק אתן ואהוב או אהובת לבכן עומדים שם, מחליפים מילות אהבה והתחייבות, ונשבעים לאהוב לנצח. אם בחרתן לדחות רק את המסיבה ולהינשא בתאריך המיועד מחכה לכן חוויה מאוד מעצימה - וסיפור מעולה לנכדים. 

 

MOR ALNAKAVE

(צילום: מור אלנקווה)

 

  1. יש זמן להשקיע בבניית טקס חופה מלא משמעות אישית 

במידה והחתונה נדחתה בכללותה, קחו את הזמן הזה למחשבה על איך אתן באמת רוצות שהטקס שלכן ייראה, איזה מסר תרצו שהוא יעביר, אילו תחושות תרצו שהוא יעביר. יש זמן לכתוב נדרים מדהימים (או לשפץ את אלו שכבר נכתבו). ראו את הדחייה הזו כהזדמנות לשדרוג החלק המרכזי, המשמעותי והמרגש ביותר בחתונתכן העתידית. 

 

shitzu(צילום: שיצו צלמים)

 

  1. לא שלמות עם חלק מההחלטות שלכן? יש זמן לשנות!
    אין לנו ספק שכולכן בחרתן ספקים בקפידה, החלטתן על עיצוב, מיתוג ושמלה לאחר מחשבה, ובניתן לוק מהמם עם הביוטי-סקווד. אבל, רק אבל, יש גם מי שאולי ספק קטן קינן בליבן לגבי משהו כזה או אחר והן החליטו לזרום איתו כי כבר היה טו לייט לשנות ומי צריך כאבי ראש? עכשיו, עם כל הצער על הדחייה, אתן מקבלות הזדמנות לעשות בדיוק - אבל בדיוק - מה שאתן רוצות וחולמות. לא מתפשרות! ואם צריך את הקורונה המעצבנת הזו כדי שזה יקרה, סו בי איט.

moran mayan2 (צילום: מורן מעיין)

 

  1. היו אמורים להגיע אורחים אהובים מחו"ל? לא תעדיפו לחגוג איתם?

במידה ואנשים חשובים, יקרים ואהובים מחו"ל היו אמורים להיות בין האורחים בחתונה (בעיקר אם מדובר במשפחה קרובה או חברים מעולים), אז הנחמה הכי גדולה שלכן בכל הנוגע לדחייה, יכולה להיות בכך שכשכל זה יהיה מאחורינו, הם יהיו פה אתכן! הם יחבקו וינשקו בלי אלכוג'ל, ימחו דמעה בחופה, וירקדו אתכן על הרחבה. תודו שזה פשוט לא אותו דבר כשהם לא כאן. 

 

Fabiana Kocubey(צילום: Fabiana Kocubey)

 

  1. הספקים שלכן הוכיחו שהם מדהימים בשעת משבר? תודו שחזר לכן האמון בבני אדם 

ייתכן והדבר המלחיץ ביותר בדחיית חתונה, הוא ההתנהלות מול הספקים שלכן. אבל אם יש משהו שאנחנו למדות בימים האחרונים הוא שערבות הדדית היא דבר נפלא, שאנשי מקצוע - שכמובן נפגעו קשות מהמצב - לא מאבדים את אנושיותם לאור הנסיבות, ושיש על מי לסמוך. אם יש נקודת אור בכל הסיפור העגום הזה, היא מגיעה כשאתן נתקלות בספק על-חלל, שמרגיע, מסייע, ומתנהל בהגינות, במקצועיות ובעיקר בלבביות. 

 

gallery lee15 haim(צילום: חיים אפריאט)

 

  1. זהו משבר זוגי שתצאו ממנו מחוזקים לחייכם המשותפים

עזבו לרגע את כל המסביב, כי מה שבאמת חשוב לשמר ולהגן עליו בתוך הכאוס והסטרס של דחיית החתונה היא הזוגיות. להיות שם, לעודד, לתמוך, להכניס לפרופורציה, להרגיע, להיות המבוגר האחראי - לא משנה מי ייקח איזה תפקיד, מדובר במבחן ראשון לקשר שלכם כזוג נשוי ואין לנו ספק שתעמדו בו ותצאו ממנו מאוחדים ואוהבים יותר.  

 

ronen boidek(צילום: רונן בוידק)

 

 matan katz(צילום: מתן כץ)

מאת:כלות אורבניות