קלאסיות על זמנית: החתונה המתוקה של שירלי וגיא

23.05.20

אנחנו אוהבות להשתמש לא מעט במונחים כמו "נצחי" ו"קלאסי" וכשמגיעות לחיקנו חתונות כמו זו של שירלי וגיא, אנחנו מבינות מדוע המילים האלו לעולם לא יצאו לנו מהסיסטם - הן פשוט עובדות! בעיקר כשמדובר באירוע שכולו טבעיות וטעם טוב.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1
gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 6
הם הכירו ממש במקרה לפני ארבע שנים בפסטיבל הפאנג'ויה, חברה של שירלי מהלימודים הכירה את גיא מהצבא, וביחד חבר של גיא, רקמו השניים שידוך מפואר. אחרי שחזרו למציאות, גיא הזמין את שירלי לדייט רשמי ומאז הם יחד.

 

gallery 1

 

gallery 6
gallery 6
gallery 6
הצעת הנישואין הגיעה אחרי מספר חופשות רומנטיות בחו"ל בהן שירלי הייתה משוכנעת שגיא ישלוף טבעת - אך זה לא קרה. לבסוף, הוא לא אכזב במחלקת הרומנטיקה וחיכה ליום הולדתה כדי להציע לה בפארק רומנטי ברומא שמשקיף על העיר כולה. הם היו לבדם, בשעת שקיעה - זמן מושלם לכרוע ברך.  

gallery 10
gallery 10
gallery 10
gallery 10

 

הם לקחו את הזמן בתכנון החתונה אך מודים שלא באמת היו זקוקים לתשעה וחצי החודשים שעברו מההצעה ועד לאירוע. הם החליטו לסגור כמה שיותר דברים מראש ושמחו כשכל ספקי החלומות שלהם היו פנויים בתאריך המיועד. הם נעזרו בהמלצות של חברים טובים וסמכו על תחושות הבטן שלהם בכל בחירה שעשו. כשהבינו שיש אינסוף אפשרויות בעולם החתונות, החליטו להימנע ככל האפשר מהתלבטויות מתישות ופשוט לתת לוייבים להוביל. 

 

gallery 14
gallery 14
gallery 14
gallery 14
gallery 14

 

הם נישאו בגן מושקע ומלא צמחייה ופרחים מה שהביא אותם להחלטה שלא להתפרע עם העיצוב ולתת ללוקיישן לככב. הם הוסיפו סידורי פרחים ווילון אורות לחופה המרהיבה, ולא שכחו טאצ' אישי עם עציצים במרכזי השולחנות שהעניקו מראה טבעי וכפרי - והיו מתנה לאורחים כמובן. 

 

gallery 19
gallery 19
gallery 19

 

אז אחרי שהרימו אירוע שכולו שיק לא מתאמץ, מה מה הטיפ של שירלי וגיא לזוגות המתכננים את חתונתם?: לסגור את הספקים המרכזיים כמה שיותר זמן מראש כדי לחסוך התלבטויות ודאגות. והכי חשוב - לזכור שבסך הכל מדובר ביום אחד בחיים שלכם והוא חולף מאוד מהר, תהנו מכל שניה! 

 

gallery 22
gallery 22
gallery 22
gallery 22

 

קרדיטים:
צילום סטילס: עידן חסון - ברנדו פוטוגרפי

מקום האירוע: האחוזה - בית חנן
צילום וידאו: אדם שמשי
שמלה: סטודיו צוריאל 

חליפת חתן: באמוס

נעלי כלה: נעלי ארו
+ קרדיטים נוספים

עיצוב האירוע: שוזרת החלומות - עדי אנג'ל

קייטרינג:פרלה & ג'וזף

מוסיקה: שרון גדסי

איפור ושיער: איילה חיימוב

טבעות: יהונתן תכשיטים

תכשיטים: איה בן יעקב

הזמנות / מיתוג: WeDesign

מגנטים: טרנד 54 

עורך טקס: אריה לוין

 
מאת:כלות אורבניות