Wild Flower Celebration: החתונה של שירי ויואב

30.05.24

 

אם יצא לכן לעבור את 'הטיול הגדול', אתן בטח יודעות שיש אנשים שנכנסים ויוצאים מחייכן במהלכו, הופכים לפרטנרים משמעותיים לרגע, ואז ממשיכים הלאה ליעד הבא. בזמן אמת לא תמיד אפשר לדעת עד כמה הקשר יישאר משמעותי וימשיך הלאה בחיים עצמם. אנחנו יודעות לומר שכמעט תמיד ישנן הפתעות:)

  1

 

2

 

3

 

גם המפגש בין שירי ויואב, אורחי הבלוג שלנו להיום, התרחש בטיול שכזה. הם נפגשו בארגנטינה, ובמהלך הטיול לא בטוח שידעו עד כמה הוא ישנה את חייהם. כיום כבר לגמרי ברור שזה היה מנט טו בי. 

 

בטיול ההוא נוצר ביניהם קשר חברי בלבד, שהתנתק אחרי שחזרו לארץ. כשנה לאחר החזרה התחדש הקשר והם התחילו לצאת. ארבע וחצי שנים לאחר מכן, הם כבר שברו את הכוס.

 

4

 

5

 

6

 

הצעת הנישואין קרתה במהלך הלימודים. שניהם היו סטודנטים למדעי המחשב באוניברסיטת בן גוריון, וגרו כמה שנים בעיר.  בחג שבועות, אחרי ביקור אצל המשפחה, עצרו השניים לפיקניק חמוד ביער שמשקיף על באר שבע, ושם שלף יואב את הטבעת. 

 

7

 

8

 

9

 

די מהר לאחר מכן, כבר החלו השניים לחפש את הספוט המתאים לחתונה. לשניהם היה חשוב במיוחד להתחתן במקום פתוח, עם הרבה טבע וירוק, וברגע שהגיעו לנחלה לא היה להם ספק שזה זה. 

 

10

 

בלטו במיוחדצילום: ליאור רוטשטיין (סטילס) ורותם מור דנון (וידאו) - "הם ליוו אותנו לאורך כל היום במקצועיות וברגישות. כל אחד מהם הביא את הכישרון שלו, וביחד - העבודה המשותפת שלהם הייתה פשוט מדהימה".

 

12

 

בני הזוג - שניהם מתכנתים יש לציין - לקחו שנה שלמה לתכנון החתונה, אבל את רוב הספקים סגרו כבר בשלב מוקדם יחסית, כדי למנוע כמה שפחות לחץ לקראת האירוע. הם מספרים שהיה להם חשוב להיות קשובים לעצמם ולבחור את הספקים שילוו אותם לפי החיבור ותחושת הביטחון שחוו מולם. בול מה שהיינו ממליצות. 

 

13

 

14

 

15

 

שירי אוהבת במיוחד פרחים וצבעים חיים ולכן יצרה עבורה המעצבת WildFlower עיצוב על טהרת פרחי בר שמחים, שהוסיפו המון צבע וחיים לאירוע. ההזמנה והמיתוג המשיכו באותו קונספט מקסים, שמתלבש היטב על הרקע הירוק של הנחלה. 

 

16

 

17

 

18

 

19

 

בלט במיוחדלוקיישן: הנחלה - "היה לנו ברור ששם נתחתן. התאהבנו במקום ובאווירה הקסומה שיש בו".

 

1. לאורך

 

2 לרחוב

 

20

 

הלוק הכלתי של שירי התכתב מצוין עם הקונספט וכלל שמלה קלאסית וטיימלסית של אלון ליבנה עם איפור מדויק ועדין של רותי עדי

 

24

 

25

 

26

 

הטיפ של בני הזוג למי שמתכננים את חתונתם בימים אלה מתמצת את כל מה שחשוב: "תיהנו מהדרך וזכרו שהאירוע הוא עוד נקודת ציון בדרך המשותפת שלכם. וכמובן - אל תשכחו להיות קשובים לעצמכם ולטעם האישי שלכם".

 

27

 

28

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 400

צילום סטילס: ליאור רוטשטיין

מקום האירוע: הנחלה בית עובד

עיצוב האירוע: WildFlower
צילום וידאו: רותם מור דנון
שמלה: אלון ליבנה
איפור: רותי עדי

חליפת חתן: דורון אשכנזי

מתנות לאורחים: סוקולנטים דרך סדנת שקמים

 

+ קרדיטים נוספים

מקום התארגנות: בבית של ההורים

קייטרינג: עלי דפנה
מוסיקה: תומר מייזנר
בר: Premiere bar
עיצוב שיער: עדי סומך
טבעות: Ben&Guy
נעלי כלה: Lace & Favour
תכשיטים: Paula Bianco
עורך טקס: אבי רט
מגנטים: שוויצריה
הזמנות ומיתוג: בת הדודה של יואב

 

מאת:כלות אורבניות