וייב קלאסי בלוקיישן אורבני: החתונה של אורן ושיראל

03.04.22

כמו הרבה סיפורי אהבה, גם הסיפור של אורן ושיראל התחיל בדייט. אבל במקרה הזה דווקא דייט שבו בכלל יצאו עם אחרים, היה ההתחלה האמיתית לטרו רומנס שיש בין השניים האלה.

 

הם נפגשו במכון כושר, מה שהוביל לדייט שאחריו לא היתה כל תקשורת ביניהם, וכל אחד הלך לדרכו. כמה ימים לאחר מכן, יצאה שיראל לדייט בבר הרצלייני, וכשנכנסה למקום ראתה שם את אורן יושב על כוס יין. בדייט. הם הסתכלו זה בזו, צחקו במבוכה ובסוף הערב שלח אורן הודעה חמודה לשיראל. משם הכל החל. 


1

 

2

 

3

 

4

 

הצעת הנישואין החלומית התרחשה באיטליה. שיראל התגוררה שם במשך חצי שנה עוד לפני שפגשה את אורן, ותמיד רצתה לשוב לשם לטיול יחד איתו, עם סיום התואר. הצעת נישואין כלל לא עלתה בראשה.

 

ביום השלישי של הטיול, כשהגיעו להרי הדולמיטים בצפון איטליה, על רקע נוף עוצר נשימה ועל שתי כוסות יין מסחרר, התרחשה ההצעה. 

 

5

 

בלט במיוחדצילום: רמי סיני - "כמי ששונאת להצטלם, רמי הפך חוויה לכאורה מעיקה לכיפית, מרגשת וקלילה. התמונות מקצועיות, מחמיאות וייחודיות. הוא מוכשר, חברותי, וכבר הפך גם לחבר! הבחירה הכי טובה שיכולנו לעשות!".

 

7

 

8

 

החתונה נדחתה לא פחות מחמש פעמים עקב הקורונה, ולמרות זאת - בני הזוג מספרים ששלב התכנון עבר חלק ורגוע. בני הזוג היו בדיוק באותו הראש והקו הכללי היה קלאסי ונקי, כששניהם פשוט רצו למצות את מירב ההנאה מהתהליך. הם היו מסודרים מאוד, ערכו רשימת ספקים אופציונליים, אספו הצעות מחיר וערכו טבלת אקסל ובה כללו את כל ההוצאות. הניהול הנכון עזר להם פשוט לקחת הכל בצ'יל ולא להתבלבל. 

 

8א

 

9

 

10

 

בלט במיוחדלוקיישן: טרמינל - "מעבר לכך שהם הפכו להיות כמו משפחה, המקום עוצר נשימה ביופי הקסום שלו. מיוחד, אלגנטי, מרשים בטרוף! כל פינה בטרמינל מעוצבת ברמה הכי גבוהה שיש".

  

11

 

הקונספט הקלאסי בא לידי ביטוי בעיצוב שכולל הרבה פרחים לבנים וירק, שהשתלב היטב עם האווירה האורבנית והמוקפדת של הלוקיישן. 

 

13

 

14

 

15

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "ליהנות מהדרך! הערב עובר בשניה אבל כל תהליך הארגון הוא מדהים, מקרב, מרגש. לזכור מה העיקר - שאתם הולכים להתחתן ולהתמסד, ולא להתווכח על הדברים השוליים שבדרך". 

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 450

צילום סטילס: רמי סיני

מקום האירוע: טרמינל

הפקה: טרמינל

עיצוב האירוע: Mint design

מוסיקה: די.ג׳יי סמיילי

+ קרדיטים נוספים

בר: Mixology

צילום וידאו: אילון הפקות

שמלה: חנה מרחוס

איפור:אל עמית

עיצוב שיער:אדיר ג׳ייקוב

נעלי כלה: badgley mischka

תכשיטים: Yvel

חליפת חתן: Armani

עורך טקס: הרב אברהם אמיתי

חוויות: סקסופון - טל ברודי

 
מאת:כלות אורבניות