אורבניות שיקית וים של פרחים: החתונה של שירה ונועם

17.05.22

אומרים שדברים טובים קורים לאלה שמחכים, ואנחנו לחלוטין מצאנו את ההוכחה החיה לאימרה הזו, הרי היא חתונתם האקסטרה מושית של שירה ונועם, שמתארחת אצלנו היום בבלוג. בני הזוג המתינו שנתיים לרגעים הגדולים שלהם, וכשזה סוף סוף קרה כל קרה, ניכר שכל רגע היה מתוק במיוחד. 

 

1

 

2

 

3

 

בני הזוג הכירו לראשונה דרך חברים. ואם לדייק: חברה של שירה, שיצאה עם חבר של נועם, הייתה הראשונה לזהות ולאחד בין מי שברור שהם הכי מנט טו בי. 

 

4

 

5

 

6

 

הצעת הנישואין התרחשה במהלך טיול לפראג לכבוד יום הולדתה ה-25 של שירה. מה שהיה עלול לעורר את חשדה לכך שנועם מבשל דבר מה, היה העובדה שסירב בתוקף לשלוח את הטרולי לבטן המטוס. כי שם, מן הסתם, המתינה טבעת יפה אחת, אבל בשלב זה היא לא ממש חשדה. 

 

7

 

8

 

9

 

אחרי יום של הסתובבות בעיר הקסומה חזרו בני הזוג לחדר, ואחיה של שירה שהיה בסוד העניינים דאג מבעוד מועד שיקושט לכבוד הרגע המרגש. ואז - שלף נועם את הטבעת. 

 

10

 

11

 

12

 

מהרגע הזה חלפו כמעט שנתיים עד לחתונה. בני הזוג נסגרו על כמות אורחים והחלו בחיפוש הלוקיישנים. הם נחתו די במקרה בטרמינל, והתאהבו עד כלות. זה קרה אי שם בדצמבר 2019, וכשתאריך החתונה המקורי הלך והתקרב הבינו בני הזוג שהקורונה עדיין כאן כדי להישאר, ודחו את האירוע בכמעט שנה נוספת. אחריה הגיעה עוד דחייה והתאריך הסופי נקבע לקיץ 2021, כשלמרבה המזל רוב אנשי המקצוע נותרו לצידם של בני הזוג לאורך כל הדרך. 

 

13

 

15

 

הסטייל העיצובי שבחרו משלב את הסגנון האורבני והשיקי של הלוקיישן עם שפע עצום של ירק, כולל חופת פרחים מרשימה שקשה להסיר ממנה את המבט, וכל החגיגה הייתה בדיוק מה שייחלו וציפו לו במשך שנתיים. 

 

16

 

17

 

18

 

19

 

ומה הטיפ של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם? הם מייעצים לכן בחום לבחור ספקים שאתן סומכות עליהם, ואחרי כן פשוט - לשחרר וליהנות. הם מציינים שכדאי להיעזר בחברים ובני משפחה ביום החתונה, ולבחור לוקיישן לצילומי זוגיות קרוב ככל האפשר למקום האירוע. הכל כדי שתהיו הכי רגועים שמחים ביום שלכם.   

 

20

 

21

 

22

 

23

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 540

צילום סטילס: עידן מרציאנו

מקום האירוע: טרמינל

שמלה: אלון ליבנה

מוסיקה: בן ביבס - פיינל דראם

עיצוב האירוע: מינט דיזיין

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: שף ליאור עוזרי

בר: מיקסולוג׳י טים

איפור: ענבל מרגלית

עיצוב שיער: שקד אזר

טבעות: דניאל מתת

נעלי כלה: דיסקו רוסו

חליפה ונעלי חתן: ארגו

מגנטים: לירן קרפ

 
מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)