דרום צרפת בתל אביב: החתונה של שירה ולירן

12.12.23

בני הזוג שמתארחים בבלוג שלנו היום, שירה ולירן, חגגו בחתונתם 11 שנות היכרות. אבל בול. האירוע התקיים ממש באותו תאריך בו קיימו את השיחה הקז'ואלית הראשונה אי שם בימי הצופים, גילו שהם שכנים ויצאו לדייט ראשון עם המון פרפרים בבטן. 

 

1

 

2

 

העובדה שהם זוכרים את היום המדויק שבו כל זה קרה מדהימה בעינינו, ומעבר לכך - האירוע שלהם משלב הרבה מהדברים החביבים עלינו ביותר - אורבניות שיקית עם טבע עירוני קסום, מסיבה מגניבה ואווירת פאן כללית שניכרת בכל רגע ורגע.

 

3

 

4

 

הצעת הנישואין של השניים התרחשה ביום האהבה. שירה עמדה לטוס לחילופי סטודנטים, ובמהלך החודש לקחו השניים ימי חופש כדי לבלות יחדיו. לירן תכנן להם יום חמוד שכלל ארוחת צהריים מפנקת, שוטטות ברחובות תל אביב ודרינק בבר לפני שקיעה.

 

באותו הזמן אחותו הקטנה סידרה את הבית ומילאה את כולו בנרות ופרחים. כשחזרו בני הזוג הם לגג הבניין כדי לראות את השמש שוקעת על העיר, התקיימה ההצעה. מושלם. 

 

5

 

6

 

עשרה חודשים חלפו עד לחתונה, כאשר בארבעה מתוכם שהתה שירה בחו"ל, לכן הבינו בני הזוג שיש צורך בעזרה בגזרת ההפקה. כבר ביום שאחרי ההצעה דיברו עם מפיק (פרקטיים שכאלה!), וכבר כמה ימים אחרי - סגרו את הלוקיישן.

 

7

 

8

 

משלב זה לקח המפיק את המושכות ותיאם עם כל הספקים לפי המלצות שסיפק או בקשות של בני הזוג. הרוב נסגר בפגישות זום, והדברים האחרונים נסגרו כששבה שירה לישראל. 

 

בוקר ההתארגנות התקיים במלון בוטיק תל אביבי וגם צילומי הזוגיות נערכו ברחבי העיר, באווירה שמשלבת היטב חספוס של ביג סיטי עם אלגנטיות ושיק.

  

9

 

בלט במיוחדדי.ג'יי: אלי מתנה מ-Hype - "בחלומות שלנו לא האמנו שכך תיראה הרחבה בחתונה שלנו. שנינו לא אנשים של מסיבות ופשוט היה מטורף. כיף טהור עד אמצע הלילה, באמצע השבוע".

  

11

 

12

 

הלוקיישן שבחרו הוא House No Seven, גלגולו החדש והטרנדי של שבע התל אביבי הוותיק. לעיצוב המקום - המשלב אורבניות וטבע באופן מדויק - בחרו בני הזוג בקונספט נקי עם נגיעות סטייל פרובאנס. מיקס של צבעים טבעיים ושילוב של גווני סגול, בהשראת שדות הלבנדר של צרפת. 

 

13

 

14

 

הסטייל התחבר לאופי האורבני של House No. Seven והחמיא במיוחד לחצר המהממת. הם השקיעו מאוד בדיטיילז, כולל אימג'ים של לבנדר על התפריט וקשירת ענף סגלגל על כל צלחת.

 

15

 

17

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "לבחור ספקים שאתם סומכים עליהם ולתת להם לעבוד! הם חוו יותר חתונות מכם, וזה יקל עליכם ליהנות מהיום עצמו". לא נותר לנו אלא להסכים. 

 

19

 

20

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 351

צילום סטילס: ברנדו צלמים

הפקה: עומר טובי

מקום האירוע: House No Seven

מוסיקה: אלי מתנה - Hype

איפור: אלי חורי

חליפת חתן: באמוס סקוור

 

+ קרדיטים נוספים

מקום התארגנות: מלון רוטשילד

עיצוב האירוע: גליתא
בר: ספיריט וקוקטייל קבאנה
צילום וידאו: משה בראשי
שמלה: ראשונה - פלורה, שנייה - רותם חן
עיצוב שיער: נסאל מרום
טבעות: ג׳קסון
נעלי כלה: גפ׳רי קמפבל (שופרא)
נעלי חתן: זארה
תכשיטים: סברובסקי וסי סטודיו
הזמנות/מיתוג: גביז
עורך טקס: הרב עמיהוד סולומון
חוויות: שוקו מגנטים
DIY: קעקועים מאלי אקספרס
מתוקים: מיני קייק ביי נועם

 

מאת:כלות אורבניות