ערב של גווני פסטל: החתונה של שיר ואלמוג

25.02.24

אנחנו יודעות שיש ביניכן כאלה שחלמו מאז ומתמיד על יום החתונה ויודעות בדיוק איך ירצו שהוא ייראה, ויש כאלה שהרבה אחרי ההצעה עדיין מגדירות את עצמן כקלולס. שיר, הכלה האורבנית שמתארחת אצלנו היום בבלוג, דפנטלי משתייכת לסוג הראשון. 

 

1

 

2

  

3

 

 File 010

 

היא מעידה על עצמה שמאז ומתמיד חיכתה להתחתן, ולכן כשהגיע הרגע, צללה לתוך עולם החתונות כמו שתמיד רצתה, השקיעה בכל דיטייל ובכל פרח, והתוצאה לגמרי מורגשת. אלמוג, החתן המקסים שלה, היה צריך רק להגיע. 

  

4

  

5

 

6.1

 

הם הכירו כשעבדו יחד במכירות, מיד אחרי הצבא. אלמוג היה רגע לפני הטיול הגדול בדרום אמריקה, ולאחר כמה חודשים של קשר התעופף לו אל מעבר לים. שיר, שהבינה שיש לה משהו מיוחד בידיים, החליטה לטוס אליו, והם המשיכו את הטיול יחד. מאז ועד היום, הם ממשיכים יחד את הטיול של החיים.

 

6.2

 

7

 

הצעת הנישואין הגיעה אחרי תקופה ארוכה שהעניין היה לגמרי באוויר. שיר, שידעה שעוד רגע זה עומד לקרות, דאגה בכל יציאה מהבית להגיע הכי מתוקתקת ועם ציפיות גבוהות - ובכל פעם חזרה בלי טבעת. הרגע המיוחל הגיע במהלך חופשה בהרי ירושלים לכבוד יום הולדתה. רק שניהם נכחו באותו הרגע, וזה היה הכי מרגש שרק אפשר. 

 

8

 

9

 

בלט במיוחדצילום: תום סיימון - "תום היה קסם אמיתי והוציא מאיתנו תמונות של ווג. התוצאות ממש מטורפות".

 

11

 

מרגע ההצעה שיר הייתה הכי על זה, והקפידה שכל פרט בחתונה יתאים מאוד לאופי שלהם כזוג, ויראה ממש כמו בחלומות שלה. זה לגמרי הצליח. 

 

היא מספרת שנתנה לעצמה לצאת קצת משליטה, והלכה על כמה בחירות פחות מובנות מאליהן, כמו למשל - להחליף לא פחות מארבע שמלות ביום הגדול (!) לשנות שיר חופה רגע לפני הכניסה ולהחליף לוקיישן להתארגנות ערב לפני החתונה. המסקנה הכללית שלה מכל הסיפור - צריך פשוט לזרום עם הכל, ולנסות ליהנות במקסימום מהדרך. 

  

12

 

13

 

14

 

15

 

הקונספט הנבחר היה של חתונה קיצית ואלגנטית. אסתר, מעצבת הבית של אלה, הלוקיישן היפה בו נערכה החתונה, יצרה לשניים עיצוב מקסים בגווני פסטל, עם פרחים בשזירה רכה שהשתלבו היטב עם הגן הירוק והפורח.

 

שיר מספרת שכל הבחירות שעשו סביב החתונה היו מוצלחות, והספקים היו מאוד מקצועיים וטובים. בזכות הבחירות המדויקות, גם תהליך התכנון כולו וגם היום הגדול היו אקסטרה חלומיים. בני הזוג מצאו את המינון הנכון בין ספקים מוכרים מאוד לבין כאלה שבתחילת דרכם, וחלקם אפילו הפכו לחברים לאורך התהליך. 

  

16

 

17.1

 

17.2

 

18

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות שמתכננים כעת את חתונתם? קל: "ליהנות מהיום! הוא עובר כל כך מהר שאין סיבה להתעכב על משהו שהוא לא ליהנות". לרגע לא חשבנו אחרת. 

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 300

צילום סטילס: תום סיימון

מקום האירוע: אלה בית לאירועים

מוסיקה: מור דהרי

חליפת חתן: Names

 

 

+ קרדיטים נוספים

מנהלת אירוע חיצונית: אופיר משאלי 

מגנטים: שוקו מגנטים

עיצוב האירוע: Lovella

מקום התארגנות: מלון בראון בובו

בר: Urban bar
צילום וידאו: אבי אבייב
שמלה: רותם חן
איפור: שיר עטר
עיצוב שיער: לידור חדידה
טבעות: שולמן תכשיטים
נעלי כלה: Shoez web store
נעלי חתן: Adidas
הזמנות/מיתוג: דפוס חולון גרף
עורך טקס: עמיהוד סולומון
 

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)