טרו לאב באווירת טבע קסום: החתונה של שרון ונס

17.07.23

הרבה מהזוגות שאנחנו מארחות כאן בבלוג הן תוצאה של שידוך מוצלח, ממש כמו פעם. וגם החתונה המקסימה שמתארחת אצלנו היום, שמלאה בעיצוב עדין ושיק לא מתאמץ, התחילה משידוך אחד מוצלח.

 

1

 

2

 

חובבת השידוכים היא חברתה הטובה של שרון, כלתנו המתוקה. זה קרה כששרון הייתה רק שנה בישראל, אחרי שעלתה מקליפורניה. נס היה ניסיון השידוך השני של החברה, אחרי ניסיון אחר שלגמרי לא צלח. שרון כמעט אמרה לא, אבל נס כבר קיבל את המספר וכשראתה תמונה שלו, כבר לא יכלה לסרב…

 

זאת אולי במקום האיפור או במקום אחת של נס

 

4

 

5

 

הדייט הראשון של השניים התרחש בתל אביב, והם מצאו את עצמם נודדים בין מקום למקום כדי למצוא אחד שאינו מפוצץ. בסוף ישבו בשפגט, שבדיעבד מסתבר שהוא בר של הקהילה הלהט״בית, אבל הם לא שמו לב - כל הערב היו השניים שקועים בשיחה עמוקה שנגמרה בהבטחה שנס בונה להם בית ברמת הגולן, שרון הסכימה לרעיון אבל ייחלה שהבית ייבנה בצפון קליפורניה.

 

6

 

7

 

8

 

הצעת הנישואין התרחשה כשברקע מגיפת הקורונה. רק אחרי ההצעה הבינה שרון שהטבעת ישבה לנס בארון כבר כמה חודשים, שבהם הוא ניסה לתזמן את ההצעה כדי שהיא תתקיים מחוץ לבית, בין הסגרים.

 

9

 

10

 

11

 

היום המיוחד הגיע כשהשניים יצאו לטיול בצפון, בכליל, לכבוד יום ההולדת של שרון. זה היה וויקאנד גשום בפברואר. השניים ישנו ביורט, ובבוקר שאחרי יום ההולדת כבר היו צמאים לנשום טבע גלילי ולספוג את הסביבה. בהפוגת גשם יצאו השניים עם מעילים למסלול בתוך היישוב, ותוך דקה התחיל שוב גשם מטורף. הם עשו פרסה ורצו חזרה. כשהגיעו, חלצו נעליים ונקרעו מצחוק, אמר נס לשרון: ׳הכי כיף לי איתך. בא לי שזה יהיה לנו לכל החיים׳ והוציא טבעת מהמעיל הרטוב.

 

12

 

שנה וחודשיים עברו עד לחתונה, באדיבות הקורונה כמובן. הזמן שחלף עד ליום הגדול איפשר לשניים לבחור בקפידה את המיקום ואנשי המקצוע, ולהרים את החתונה הקסומה שראו בעיני רוחם. 

  

13

  

15

 

WhatsApp Image 2023 05 30 at 17.09.16

 

בלטו במיוחדלוקיישן: הנחלה - "הצוות בנחלה והצוות של קייטרינג 'עלי דפנה' עשו הכל כדי לגרום לנו להרגיש שהאירוע הוא שלנו, לא סתם תבנית של חתונות קודמות. הם זרמו איתנו על רעיונות והבינו את כל הדקויות של מה שחשוב לנו".

  

16

 

WhatsApp Image 2023 05 30 at 17.09.33

 

17

 

העיצוב שבחרו לנחלה, לוקיישן טבול בטבע המוקף במטעי פקאן, היה קליל ונועד כדי להעניק טאץ' טבעי ועדין ליופי של המקום. הם שילבו נרות בצילינדרים מזכוכית, ואזות אקלקטיות ופרחי בר בשלל צבעים שהשתלבו באופן מושלם עם עצי הפקאן וריהוט העץ במקום. התוצאה מהממת.

 

18

 

19

 

מה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "לזכור שבתוך כל הבלגן של תכנון האירוע, החתונה היא בסופו של דבר, טקס האמור לקדש את אהבה שקיימת ביניכם. אל תאבדו את התחושה הזאת". מבטיחות?

 

20

 

21

 

22

 

23

 

24

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 350

צילום סטילס: גיל ורון

מקום האירוע: הנחלה

שמלה: ליז מרטינז
איפור: קארין כהן

מוסיקה: אלפא - עומר ארליכמן

חליפת חתן ונעליים: NAMES
חוויות: פולארויד- POLA

 

+ קרדיטים נוספים

מקום התארגנות: נווה צדק

הפקה: מיקי שעייה
עיצוב האירוע: עצמאי
קייטרינג: עלי דפנה
בר: premiere bar
צילום וידאו: אורי ותמר
עיצוב שיער: עדי סומך
טבעות: דניאל מתת
נעלי כלה: Steve Madden
תכשיטים: יעל לוין
הזמנות/מיתוג: אוריה לוי

 

מאת:כלות אורבניות