The Magic Castle: החתונה של שני וליעד

07.02.21

לפני שנכנסה לחיינו הקורונה, נדיר היה לשמוע על זוגות שדחו את תאריך החתונה שלהם. בתקופה הזו, אין כמעט זוג שלא נאלץ לעשות זאת, ומה שמצריך מהזוגות הרבה אורך רוח ואמונה בכוח של הקשר ובאהבה.

 

שני וליעד, בני הזוג החמודים שמתארחים אצלנו היום בבלוג, חוו כמו כולם את מפח הנפש מהדחיות והשינויים. אבל לא רק שיצרו בסופו של דבר חתונה מקורית ומקסימה, אלא שמצאו את הדרך הנפלאה שלהם להביע את המחוייבות והאהבה שלהם זה לזו, על אף חוסר הוודאות. על כך נספר לכן קצת בהמשך. אבל קודם - להיכרות.

 

11 13

 

12 9

 

10 16

 

אז בימים בהם הקורונה היתה רק בירה, שני היתה המלצרית שהגישה אותה, במסעדה תל אביבית מוכרת. ליעד היה סטודנט ואחמ"ש באותו המקום, ולאט לאט היה ברור שמשהו הולך ונרקם ביניהם.  

 

אבל היה גם דדליין - שני הגיעה למקום במטרה ברורה לחסוך כסף לטיול של אחרי הצבא. ליעד שהיה סטודנט, לא יכול היה להצטרף אליה. בסוף נמצא פיתרון מתאים - ליעד הצטרף לחלקו האחרון של הטיול, והשניים המשיכו בקשר, שהוסיף להתהדק. 

 

21 5

 

20 5

 

19 5

 

הצעת הנישואין הגיעה כבר אחרי כמה שנים של יחד ומגורים משותפים. ליעד ידע היטב שמה שהכי ירגש את שני הוא הצעת נישואין צנועה ואינטימית בבית המשותף של שניהם - וכך עשה. השניים קבעו במהרה תאריך ותכננו את חתונת החלומות, עד הפרט האחרון. 

  

22 4

 

18 4

 

8 31

 

וכמו שכבר הבנתן, אז הגיעה הקורונה והקלפים נטרפו. האירוע של בני הזוג נדחה לא פחות משלוש פעמים, ובסוף בוטל סופית, עד להודעה חדשה. שני מספרת שהפרפרים בבטן וההתרגשות לאט לאט נעלמו, והתחלפו ברגשות של אכזבה, החמצה, חששות ואי ודאות. 

  

9 24

 

17 5

 

16 5

 

לאחר התקופה הלא פשוטה הזו, היה חשוב לשני להבהיר לליעד שלמרות שאין טקס, היא לגמרי שם כדי להישאר. בתאריך האחרון שהיו אמורים להתחתן (ובוטל) היא כרעה ברך והעניקה לו מתנה טבעת חותם, טבעת אירוסין ממנה - אליו. מהמם ומרגש. 

 

אבל כמובן שיש לנו גם הפי אנד - בסופו של דבר החליטו השניים להרים חתונה אינטימית, בוטיקית וכזו שלגמרי מאפיינת את בני הזוג. חתונת הבזק הזו קרתה בתכנון של שבועיים והיא הייתה מעבר לכל הציפיות.

 

14 6

 

15 4

 

1 62

 

החתונה נמשכה שלושה ימים, כולל לינה, וכללה שלושה סבבים עם האנשים הקרובים ביותר לבני הזוג. הכל התרחש בטירה מרהיבה בת מאות שנים, והעיצוב המקום היה בהתאם - טבעי, רומנטי, פרובאנסי ומוקפד, באווירת מבנה האבן והגינה הירוקה הסובבת אותו. הלוק המלכותי של בני הזוג תאם בצורה מושלמת לאווירה. שני בשמלה הורסת של ליהי הוד ואיפור שיער ללא רבב של נועה לוי, נראתה כמו נסיכה אמיתית, וליעד נראה מהודר ואלגנטי בחליפה מדוייקת של באמוס סקוור.

 

2 63 3 60

 

5 57

 

בני הזוג מספרים שסוף השבוע של החתונה היה הדבר היצירתי ביותר שהצליחו ליצור עם כל הגבלות התקופה, והתוצאה הסופית הייתה אפילו יותר כיפית ממה שתכננו לעשות במקור.

  

הטיפ שלכם לזוגות המתכננים את חתונתם הוא לחלק אחריות בין בני הזוג, ולהיות קשובים אחד כלפי השנייה. ביום החתונה הם מציעים לכן פשוט לשחרר, ולתת לקסם לקרות.

 

6 47

 

7 35

 

13 8

 

4 62

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 50

צילום וידאו וסטילס: LUZ

שמלה:ליהי הוד

איפור ושיער:נועה לוי (נולי)

חליפת חתן:  באמוס סקוור

מקום האירוע: הטירה - כרם מהר"ל

+ קרדיטים נוספים

עיצוב האירוע ומיתוג: ציפורות/ Tziporot

קייטרינג:השף יצחק נתן לוי (איצ'ו) מכרם מהר"ל

מוסיקה: חברים

בר: חברים

טבעות ותכשיטים: רובי סטאר

נעלי כלה: Asos

נעלי חתן: Fiocco Nero

עורך טקס: הרב אריאל

 

 

מאת:כלות אורבניות