רכות אלגנטית בוורוד ולבן: החתונה של שני ואידור

19.04.22

 

סיפור האהבה של שני ואידור החל על מדים ירוקים. היא הייתה חיילת חדשה בבסיס. הוא היה החובש. החיוך המקסים שלה בלט מעל לכל מוציאי הגימלים, ומכל העניין יצא סיפור מעולה לנכדים. 

אגב, תחום הרפואה והטיפול נותר מוטיב חשוב בחייהם, וכיום שני היא זו שעוסקת בו, כרופאת שיניים. 

 

1

 

2

 

3

 

הצעת הנישואין התרחשה בבית. בני הזוג חזרו מבילוי בחוץ וכשפתחו את הדלת שמה לב שני שהבית מלא כולו בנרות, ושיר מתנגן לו ברקע. היא מספרת שהמחשבה הראשונה שלה הייתה שמסוכן להשאיר בית נעול עם נרות דולקים… אחרי כמה שניות הבינה מה קורה מסביבה, והרגע היה מרגש במיוחד. 

 

5

 

בלט במיוחדצילום סטילס: ידין חסון - "ידין הוא אמן, מקצוען אמיתי ופשוט בנאדם מצחיק! כל תמונה מספרת סיפור, פשוט וואו! השילוב של אביב (וידאו) וידין הוא סיפור אהבה. הם צמד חמד והכימיה ביניהם מדבקת".

  

6

 

7

 

8

 

שנה ותשעה חודשים חלפו עד לחתונה. התאריך המקורי נדחה בגלל סגר, ומחתונה של 600 מוזמנים האירוע צומצם ל-210 איש ועבר לוילה נונה, לוקיישן יפהפה באווירה טוסקנית הכולל חצר מקסימה וקולינריה משובחת. הכי איטליה. למרבה המזל, כל הספקים היו פנויים גם בתאריך החדש. 

 10

 

11

 

בלטו במיוחדצילום וידאו: אביב וטלי - "את התאריך קבענו לפי הזמינות של אביב וטלי. יש להם סגנון דוקו כזה מיוחד. היה חשוב לי לראות את המשפחה והחברים מדברים בסרטון, להרגיש את החוויה מחדש".

  

12

 

13

 

14

 

15

 

בגלל שהיה שפע של זמן לתכנון האירוע החליטה שני לעצב את ההזמנות בעצמה, ולקחה על עצמה גם את המיתוג והגרפיקה לעמדת הקוקטיילים. מעבר לכך, הסגנון העיצובי שבחרו יחד עם המעצבת אופיר מ-Flowers Mood היה עדין, רך ואלגנטי, עם פלטת צבעים של ורוד עדין, לבן וניוד. במראה הכללי שולבו כלי חרס יפים וסחלבים אציליים. 

 

16

 

17

 

18

 

בלטה במיוחדעיצוב האירוע: אופיר מ-Flowers Mood - "היא כולה לב. קוסמת. נותנת עצות מעולות, שמה דגש על הפרטים הקטנים, תמיד זמינה ותמיד עם חיוך! תתאהבו בה".

 

19

 

20

 

21

 

22

 

בלט במיוחדסקסופוניסט: גיל סמואל מקומודו - "גיל היה מטורף! הסתנכרן מעולה עם בן הדי.ג'יי מפיינל דראם, הקפיץ את המסיבה בכמה רמות! אנשים עפו. עד היום מדברים איתנו עליו".

 

בני הזוג מספרים שכל נותני השירותים שלהם היו מעולים, והם נהנו מכל רגע. העצה שלהם אליכן: לא להיפגש עם יותר מדי אנשי מקצוע, אלא לערוך סקר שוק נכון ולבחור ספקים שאתם מתחברים אליהם ברמה האישית, שיעשו לכם כיף ביום האירוע. וביום החתונה - לשחרר. וטיפ מעולה אחרון - להיות נוכחים בקבלת פנים, אין יותר כיף מזה.

 

23

 

24

 

25

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 210

צילום סטילס: ידין חסון

מקום האירוע: וילה נונה קיסריה

עיצוב האירוע: אופיר Flowers Mood

צילום וידאו: אביב וטלי

מוסיקה: די.ג'יי בן אזולאי מחברת Final Drum + גיל סמואל הסקסופוניסט מחברת קומודו

שמלה: סטודיו מדינה

חליפת חתן: אופנת סגל בנמל תל אביב

+ קרדיטים נוספים

איפור: ענבל מרגלית

עיצוב שיער: שגיא ששון

נעלי כלה: אליהב ששון + ריפאבליק (מדנילו בדיזינגוף)

נעלי חתן: Aldo + Vans

תכשיטים: של הכלה ושל סבתה

הזמנות/מיתוג: הכלה עיצבה. הודפסו אצל הרצל בדפוס דנה בתל אביב

עורך טקס: הרב ישראל מאיר לאו (האבא)

חוויות: Cocktail car

DIY: ערכות התרעננות לשירותים

מתנות לאורחים: מאווררים אישיים מחברת "טקסס" בחולון

מנהלת אירוע מטעם הזוג: אורטל אידיסיס

מגנטים: גל מ-IMANES

עוגיות להתארגנות בבוקר: lior special sweets

גלגל על הבר: קולולו

 
מאת:כלות אורבניות