כנגד כל הסיכויים: חתונת הפלאים המרגשת של שחר ושחר

04.12.19


דמיינו לרגע שהחתונה שלכן היא בעוד חמישה ימים בלבד. הכל כבר מוכן, כל הפרטים סגורים, וההתרגשות בשיאה. המקום שסגרתן שהוא בדיוק בוייב בו תמיד חלמתן להתחתן ואתן מחכות בנשימה עצורה לביג דיי.

ועכשיו - דמיינו שחמישה ימים לפני החתונה, אתן מקבלות טלפון שמבשר לכן שללוקיישן האירוע שלכן הוצא צו סגירה מיידי. זה מה שקרה לשחר ושחר שמתארחים אצלנו היום, ואנחנו כל כך מאושרות ומתרגשות לספר לכן על חתונת הפלא המקסימה שלהם ועל איך היא יצאה בסופו של דבר לפועל.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1
נתחיל בהתחלה, כשהשניים הכירו בחנות חיות קטנה בתל אביב, כששחר (הבת) בדיוק התחילה לעבוד שם, ושחר (הבן) בדיוק עזב. מפגש מקרי הוביל להחלפת פרטים וכמה דקות אחרי שנפרדו, הוא כבר הציע לה חברות בפייסבוק. היא הציעה בירה, וחודש וחצי אחרי הם כבר גרו יחד.

 

gallery 4
gallery 4

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 4
הצעת הנישואין שלהם הייתה נונשלנטית וחמודה להפליא, כשתוך כדי שיחה על הספה בביתם, הם החלו להתווכח ושחר שאל פתאום "מה, את רוצה שנתחתן?" ותשובתה של שחר הייתה מידיית וישירה - "כן!" בלי לחשוב פעמיים, שחר לקח טבעת עץ יפה שקנה לשחר שנתיים לפני כן, כרע ברך והציע. כן, ככה - בספונטניות מוחלטת ולגמרי "על הדרך". מי אמר שיש רק דרך אחת להיות רומנטיים?

 

gallery 7
gallery 7
gallery 7
משם החלו השניים בתכנונים כששחר נעולה על חתונת יער בטבע במקום באזור בו הם גרים. אחרי בירורים לגבי חתונת חצר אצל ההורים, הם הבינו שזה לא בתקציב ופנו לגן אירועים בשמורת טבע הקרובה לביתם. שחר הייתה בעננים שכן חלומה להתחתן בלב היער עמד להתגשם.

 

gallery 10
gallery 10
gallery 10
החודשים חלפו, השניים סגרו ספקים, קנו בגדים (כולל פפיון לכלבם האהוב פיטר פן) - הכל תקתק כמו שצריך עד אותו יום רביעי גורלי (חמישה ימים לפני חתונתם). 

 

gallery 13
gallery 13
gallery 13
בבוקר יום רביעי השניים קיבלו שיחה ממשרד הבריאות בה התבשרו שהגן בו הם אמורים להינשא נסגר לאלתר. הלם, שוק וחוסר אונים - בעיקר לאור העובדה שמנהל האירוע שלהם טען שיש עדיין בירורים בבית המשפט ושעליהם להתאזר בסבלנות. השניים המתינו עד הערב, לחוצים אך מלאי תקווה. אך זו התנפצה והבחירה הייתה בין להתפרק לבין לקום ולעשות מעשה.

 

gallery 16
gallery 16
gallery 16
שחר הרימה את הכפפה וכתבה פוסט בפייסבוק על מה שקרה ועל כך שמבחינתם החגיגה חייבת להימשך. תוך דקות ספורות הפלאפונים שלהם צלצלו ללא הרף, הודעות אינספור נכנסו ומכל מקום ומכל מדיום אפשרי אנשים יצרו עמם קשר בניסיון לעזור. התגובות החמות העניקו להם כוח לתת גז ולגרום לחתונה לקרות בתאריך המיועד.

 

gallery 19
gallery 19
gallery 19
בבוקר למחרת, מזכירות המושב שלהם ביקשה מהם להגיע לאלתר כי כולם מגויסים למציאת פתרון. בסופו של יום, בריכת המושב שוריינה למטרת החתונה. בערב יום חמישי קיבלו השניים את המספר של מפיק האירוע שיציל את היום הגדול שלהם ולמחרת הוא כבר ביקר במושב, הצחיק וחיזק אותם, הגיע ללוקיישן והתחיל לרקום את החתונה בעיני רוחו.

 

gallery 22
gallery 22
gallery 22
בסוף שבוע אחד הכל היה סגור ונותר היה רק להקים את האיוונט. יום שני הגיע - יום החתונה. שחר ושחר התעוררו לבוקר של נחת, שקט ואהבה כשהם יודעים שהכל תחת שליטה ושבזכות הרוח החיובית שלהם והאנשים המדהימים שסביבם, תהיה להם חתונה שאיש לא ישכח. והיא אכן הייתה כזו.

 

gallery 25
gallery 25
gallery 25


קרדיטים:

צילום סטילס: גיל ורון
מקום האירוע: בריכת שילת
הפקה: אימפקט הפקות - שלמה מנדל
עיצוב האירוע: פלורוז - גל איזביצקי
חליפת חתן: Names

 

+ קרדיטים נוספים


שמלה: נועה הלינגר
קייטרינג: עץ השדה
מוסיקה: ג׳סי
בר: צ׳ירס בר
איפור ושיער: איילת דהן
טבעות: נתנאל אוחיון
נעלי כלה:רפבליק / VANS
נעלי חתן: אלדו
הזמנות / מיתוג: גלי וודקה
מגנטים: טרנד 54
אישורי הגעה: צ'ק איט איזי  
DIY: כל המיתוג לחתונה, והמתנות לאורחים
מתנות לאורחים: בועות סבון , צנצנות פרחים , סוכריות עם פתק מושקע על כל צלחת.

מאת:כלות אורבניות