לאסט מיניט מג'יק: החתונה של ספיר ורועי

05.07.20


וירוס הקורונה ממשיך ללוות אותנו, לשבש היבטים רבים בחיינו, ולהשאיר זוגות רבים בחוסר ודאות בנוגע לקיום חתונתם. אנחנו שמחות להביא לכן את היום את החתונה המקסימה של ספיר ורועי שהייתה ההפך הגמור מכל מה שחשבו שתהיה, אך הפכה את היום המרגש בחייהם לייחודי ובאמת בלתי נשכח. 

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1
gallery 1

 

הם הכירו דרך חברה משותפת שלמדה עם רועי ביסודי ועם ספיר בתיכון. מאחר והשניים חובבי אקסטרים ונוף, היה ברור שכאשר תגיע הצעת הנישואין, היא תתרחש בלוקיישן מהמם - וכך היה. השניים היו ממש באמצע מסלול טיול בסלובקיה כשרועי כרע ברך ושלף טבעת.

הם תכננו את החתונה במשך שבעה חודשים ולקחו את המשימה באיזי ובכיף. הם נהנו מההכנות, עשו הכל יחד, חילקו ביניהם מטלות ומשימות, אבל אז הגיע הטוויסט. אחרי שהודפסו כבר הזמנות, החל משבר הקורונה שהביא עמו הנחיות והגבלות שהשתנו ללא הרף.

gallery 5

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 5


gallery 5
gallery 5


הם היו כבר בשלב הטעימות באולם כשהוטלה ההגבלה של עד 100 איש באירועים, אבל כידוע, גם היא לא החזיקה זמן רב מדי. השניים, החליטו לזרום ולהיות אופטימיים, אבל שבוע לפני התאריך המיועד, הם הבינו שהחתונה שתכננו לא תצא לפועל. הם גייסו אנרגיות חיוביות והחליטו שהם לא מוותרים על החופה, ועם כל העצב על כך שרבים מיקיריהם לא יוכלו להיות לצדם, הם בחרו להינשא בתאריך שנקבע.

 

gallery 9
gallery 9
gallery 9
gallery 9
ביום בו התחתנו, המגבלה עמדה על 20 אורחים בחתונה, מה שכמובן הפך את האירוע למצומצם במיוחד. הם שידרו את החתונה בזום וגם בלייב בפייסבוק על מנת לחלוק את האיוונט האינטימי עם כל מי שהם אוהבים.  

 

gallery 13
gallery 13
gallery 13
gallery 13

 

gallery 17


מאחר והשניים לא ידעו אם ומתי יעשו אירוע גדול, הם החליטו שיום החופה הוא החשוב ביותר עבורם והחליטו לקחת צלמים, מאפרת, עיצוב לחופה ולמכונית וללבוש את הבגדים השמלה והחליפה שתוכננו לחתונה המקורית. הבחירה התבררה כנכונה עבורם. הם הרגישו את הקסם של היום הזה במלוא כוחו, וזכו לאירוע יוצא דופן - בבית פרטי מהמם ממש על הים - שלא ישכחו לעולם. הם הקריאו זה לזו דברים שכתבו והרגישו ברי מזל  שלמרות כל התקלות, הם זוכים לעמוד זה מול זו ולהינשא בטקס מרגש ומלא אהבה - דווקא בתקופה כל כך משונה ומלאת אי ודאות. סיפור מדהים לילדים כבר יש להם.

 

gallery 17
gallery 17
gallery 17
gallery 17
ספיר רועי ממליצים לזוגות הנמצאים במצב דומה לנסות לקחת הכל בקלות, להאמין שבסופו של דבר הכל לטובה, ולא לדחות את טקס החתונה. להם הייתה חוויה מרגשת ומעצימה, והם מאמינים שעם הסתכלות חיובית והמון אהבה ותמיכה - יכולים זוגות נוספים לזכות בחוויה דומה.  

 

gallery 22
gallery 22
gallery 22
gallery 22

 

קרדיטים:
צילום סטילס ווידאו: Unique Photography

שמלה: ורד גלעדי

חליפה ונעלי חתן: סאלינה

תכשיטים: דנה מנצור

עוגה: At Molly’s 

איפור ושיער: אור קופליס
נעלי כלה: שוז וובסטור

מקום האירוע: בית על החוף בבית ינאי

+ קרדיטים נוספים

עיצוב האירוע: שוזרת החלומות

קייטרינג: מונייר

טבעות: דניאל מתת

הזמנות / מיתוג: Fiverr - איור, יתר העיצוב- לבד

מתוקים:  עוגיות חמאה - Lior Special Sweets

עורך טקס: ערן גולדווסר

 
מאת:כלות אורבניות