חתונה אינטימית ביקב: האירוע של ספיר ורביב

20.12.23

כמו לא מעט זוגות בתקופתנו, גם ספיר ורביב, אורח הבלוג שלנו להיום, נאלצו לשנות את תוכניות החתונה שלהם ולהסב את התוכנית המקורית לחתונה קטנה ואינטימית בצל המלחמה. אנחנו גאות לספר שהם נעזרו לא מעט בקבוצה הסודית שלנו והתוצאה קסומה למדי, מלאת יופי ותקווה. 

 

1

 

2

 

הדרך לא הייתה פשוטה כלל - ספיר הייתה מגוייסת למילואים ואילו רביב התנדב במהלך המלחמה לטפל בלוחמים ובמשפחות מפונות. לכן נאלצו בני הזוג לתכנן את האירוע מרחוק ובזמנים מוגבלים. 

 

3

 

4

 

הם מספרים שמה שעזר להם מאוד היה ההמלצות המדהימות בקבוצה, לצד ספקים מקסימים ואנשים טובים שתרמו מזמנם ומיכולותיהם כדי לסייע להם להגשים את חתונת החלומות. רוח הנתינה סיפקה עבורם שביב של תקווה לעתיד - ומהרגע ששמענו על החתונה היפה שלהם, חווינו בדיוק את אותו הדבר. 

 

5

 

6

 

גם סיפור ההיכרות של השניים הוא סיפור של התמדה ותקווה. הם נפגשו לפני 10 שנים בבר ברמת ישי. רביב ניגש אל ספיר והפעיל את קסמיו, אך המומנטום ההתחלתי קצת התפספס. במשך שנים הוא לא ויתר, פנה לספיר באופן עקבי, גישש, התעקש, חיזר והשאיר חותם.

 

"אולי יום אחד יצא לנו", הוא כתב לה, ולפני שנתיים וחצי הכוכבים סוף סוף הסתדרו - כך שהשניים מימשו את הפוטנציאל המדהים של הקשר. 

 

8

 

9

 

ההצעה התקיימה במהלך טיול לטוסקנה, שכולו היה הפתעה סביב יום הולדתה ה-30 של ספיר. במהלך הנסיעות עוצרות הנשימה בין הכרמים והיינות, רביב החליט לעצור ולהציע על גבעה ריקה ומרוחקת, ברגע קטן שיזכר לעולם.

 

10

 

11

 

8 חודשים חלפו עד לחתונה, שבסופם היו לא מעט תהפוכות. השניים מספרים שמהרגע שהבינו שעליהם לשנות את קונספט האירוע, היה להם ברור שיערכו את החתונה ביקב עמק יזרעאל. הצלמים והרב נותרו מהחתונה המקורית, ובני הזוג מספרים שהם עשו מעל ומעבר. 

 

12

 

בלט במיוחדשמלת כלה: מרדכי אברהם - "עקבתי אחריו ברשתות תקופה ארוכה. הסגנון שלו מלא בסטייל, אציליות ואלגנטיות. הוא קיבל אותי בזרועות פתוחות. הסבלנות, החיוביות והכישרון שלו ראויים להערכה".

  

13

 

14

 

השידוך עם מעצב שמלות הכלה נוצר סביב הפוסט בקבוצה הסודית בו ציינו את שמות הספקים שמוכנים לסייע סביב המלחמה. בזכות הקהילה המושלמת שלנו היא הגיעה גם למאפרת ולמעצבת ההזמנות, ואת קישוטי הבוהו שזכו לשלל מחמאות קיבלה מחברת קבוצה מהממת. 

 

15

 

16

 

17

 

ספיר ורביב מספרים שהחתונה הייתה אינטימית ומרגשת, וכללה רגעים שלעולם לא ישכחו. הם גאים על הבחירה להתחתן דווקא בתקופה מורכבת וקשה, ולהכריז בפני היקרים להם על אהבתם. 

 

ומה הם מייעצים לזוגות המתכננים את חתונתם? לשמור על נחת רוח, זרימה והבנה של רצונות האחר ובעיקר - ליהנות מהדרך, עד כמה שאפשר.

 

18

 

19

 

20

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 30

שמלה: מרדכי אברהם

צילום סטילס: סשה קוזלוב

מקום האירוע: יקב עמק יזרעאל, חנתון
מקום התארגנות: בבית הורי הכלה בישוב עדי

עיצוב האירוע: של המקום ובהשאלה מחברת הקבוצה, רותם ניזרי

+ קרדיטים נוספים
קייטרינג: של המקום
מוסיקה: מוזיקה איטלקית רומנטית בספוטיפיי
בר: יין חופשי של היקב
צילום וידאו: תומר בהר
איפור ושיער: שחר לוי
טבעות: ג'קסון
נעלי כלה: ניין ווסט
תכשיטים: אטסי
הזמנות/מיתוג: עומר דקל (just right)
זר כלה: רנגו, ת"א
עורך טקס: הרב חיים זמיר 
מאת:כלות אורבניות