חלום בצבעי פסטל מרהיבים: החתונה של רתם ושי

22.03.22

החתונה של רתם ושי שמתארחת אצלנו היום היא השראה אביבית מושלמת בגווני פסטל משכרים, עם פלטת צבעים מרהיבה שעוברת כחוט השני בכל הדיטיילז, מה שהופך אותה לאחת המקסימות שראינו לאחרונה.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

אבל לפני שנרד לפרטים, הכירו את הכלה והחתן שלנו! רתם ושי החלו כסוג של בסטיז. הם נפגשו בלימודי הפסיכומטרי, ואחרי שנה החלו ללמוד יחד רפואה בטכניון. במהלך הלימודים הפכו לידידים טובים, עד ששי הציע שיצאו לדייט. מאז הם יחד, כבר ארבע שנים. 

 

5

 

6

 

7

 

8

 

הצעת הנישואין התרחשה במצפה רמון, כששני בני הזוג היו בדרכם לאילת לחגוג את יום הולדתה של רתם. שי ביקש שיעצרו לטיול במצפה, אבל פחות לקח בחשבון שמזג האוויר לא ישתף פעולה. מרוב קור רתם כמעט ולא הסכימה לצאת מהרכב, אך בסופו של דבר היא התרצתה, וההצעה התרחשה ממש ליד המכתש. 

 

9

 

10

 

11

 

בלט במיוחדצילום: חיים אפריאט - "חיים הוא פשוט אמן. יודע לתפוס רגעים נכונים ולצלם מהזוויות המדוייקות. למרות שצילום לא בא לנו בטבעיות הצלחנו ליהנות מכך מאוד".

  

12

 

שבעה חודשים חלפו עד לחתונה. כפי שאתן בטח מתארות לעצמכן, העיצוב היה אלמנט חשוב במיוחד עבור בני הזוג, שחלמו ליצור צבעוניות מיוחדת בגווני פסטל ורודים, תכולים וסגולים. 

 

13

 

14

 

15

 

16

 

היה להם חשוב במיוחד ליצור קו אחיד שיחל במיתוג ההזמנה ויהיה נוכח לכל אורך האירוע בטקסטיל, בחופה, במרכזי השולחן ובכל האלמנטים הגרפיים. התיאום בין המעצבת הגרפית שיצרה את ההזמנות והמיתוג למעצבת האירוע היה חשוב במיוחד, והוא בוצע באופן מושלם.  

  

17

 

18

 

20

 

כל היופי הזה השתלב עם סחלבים אציליים ומטריפים שכיכבו בסידורי הפרחים ובזר הכלה, והקונספט המופלא כולו בהחלט משתלב עם הטרנדים הבולטים שאנחנו מסמנות לעונה הקרובה. 

 

21

 

23

 

בלטה במיוחדעיצוב: Flower’s Mood - "אופיר היא בן אדם שאי אפשר שלא להתאהב בו. קלעה בול לסגנון שדמיינו והתוצאה, ביחד עם הגרפיקה המדהימה של מיכל, הייתה הרבה מעבר לכל מה שחלמנו".

  

24

 

25

 

וכמובן - אנחנו חייבות מילה על הלוק הכלתי של רתם. האיפור העדין והיפהפה של שירן שפלר, השיער המשוחרר והשמלה הנסיכית של ליהי הוד משתלבים היטב יחדיו, ולהם נוספו תכשיטים מקסימים שעוברים במשפחה, בעלי ערך סנטימנטלי. כל מה שצריך עכשיו הוא רק זוג סנדלים של גוצ'י כדי ליצור שלמות של ממש. 

 

26

 

27

 

28

 

בלט במיוחדלוקיישן: ביער - "מהרגע הראשון ידענו שנתחתן שם. הגן יפה ומטופח בצורה בלתי רגילה, הקייטרינג של אבשה פשוט מדהים והזמינות של הצוות עבורנו הייתה מעבר לכל מה שאפשר לבקש".

  

29

 

אז אחרי כל היופי הזה, מה הטיפ של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם? "לבחור ספקים שאתם סומכים עליהם ומכאן לנסות כמה שיותר לשחרר וליהנות. זה בסך הכל יום אחד ומדהים, שלא חוזר". 

 

30

 

31

 

32

 

34

 

35

 

36

 

37

 

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 325

צילום סטילס: חיים אפריאט

מקום האירוע: ביער - חדרה

עיצוב האירוע: Flower’s Mood

מוסיקה: אלפא - עומר ארליכמן

שמלה: ליהי הוד

איפור: שירן שפלר

מתוקים: Sweet Shira

חליפת חתן: דורון אשכנזי

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: אבשה

בר:Bar bar - הבר של ביער, קוקטיילים: sonrisa

צילום וידאו: מיכאל לוי

עיצוב שיער: סילביה טובול

טבעות: רונית שפירא

תכשיטים: שרשרת בעלת ערך סנטימנטלי - שסבא של הכלה ז״ל קנה לסבתה לכבוד יום הנישואים השישים שלהם לפני כשבע שנים.

הזמנות/מיתוג: מיכל בן אביר

עורך טקס: הרב בנציון נורדמן

חוויות: מתמגנטים באהבה

להקה לקבלת פנים: Jazz & Tonic

 
מאת:כלות אורבניות