Roses Are Red

20.03.12

 

הורד, מה עוד לא נאמר לגביו? הרי מדובר בפרח הקלאסי ביותר, זה שמלווה אותנו בכל מיני תחנות דרך בחיים מאז ומתמיד.

 

 

קשה מאוד למצוא אישה שלא אוהבת ורדים, שכן העל זמניות והרוך שלהם, מדברים כמעט לכל אחת. בנוסף, העובדה שאפשר לבחור בורד המועדף מתוך מספר גוונים נהדרים, הופכת את הפרח לורסטילי ולעיתים אף למפתיע.

 

 

לא פלא אם כן, שהורד מלווה אותנו גם בשלב עיצוב האירוע. מאחר ומדובר בפרח שזמין בכל עונות השנה ומוכר לכולם, הוא יכול להפוך למוטיב של ממש בעיצוב ולא רק לשחקן שולי. הרי לא רק הבחירה בורד יכולה להכתיב את ההווי של האירוע, אלא גם הבחירה בגוון שלו, שכן כל גוון יוצר קונטקסט אחר וחוויה שהיא שונה בעיניי המתבונן.

 

 

 

מתחילים בשמלה

הרוך של שמלת הכלה יחד עם עדינות הורד, בדרך כלל משתלבים נהדר יחדיו, ולכן אין זה מפתיע שלמרות מבחר הזרים העצום שקיים, כלות רבות בוחרות בזר ורדים קלאסי בתור הזר המועדף עליהן. מי שרוצה לקחת את מוטיב הורדים צעד אחד קדימה, יכולה לשלב סיכת ורד עדינה בראשה, סיכה שתשתלב נהדר עם תסרוקת תלתלים משוחררת או אסופה. גם בשמלה אפשר לשלב מוטיבים ונגיעות של ורדים, בין אם ורודים או אדומים. ישנן אפילו שמלות, שחלקן התחתון בנוי כמעין עלי כותרת המונחים אחד על השני, כך שהחצאית כולה נראית כורד ענוג ורך העשוי מבד.

 

 

אגב, את הורדים ניתן לשלב בהופעה בצורה קצת פחות בולטת, כמו למשל באמצעות רכישת נעלי כלה בגוון פודרה עם עיצוב של ורד בצידן הקדמי. בנוסף, גם אם רכשתן נעליים רגילות, אפשר תמיד להוסיף סיכת קליפס בצורת ורד, כדי ליצור מראה מעניין יותר לעין. וכמובן שאי אפשר לדבר על ורדים מבלי להזכיר גם את החתן. סיכת דש קלאסית על הג'קט תחבר בין המראה של החתן לכלה, ותוסיף טויסט קטן  שיהפוך את הלוק החתני ללא פחות ממושלם.

 

 

גן ורדים קסום

הורדים החמקמקים הללו בדרך כלל לא מסתפקים רק בנגיעות בשמלת הכלה על מנת להטביע את חותמם. יש בהם משהו כל כך ממכר, עד שלעיתים אף קשה לסיים את הרומן. חשוב לזכור, שאפילו טאץ' קטן של ורדים יכול לשנות את העיצוב כולו, להוסיף לו נגיעה רומנטית עדינה, וכתם עדין של צבע.

 

 

 

הורדים יכולים להשתלב בסידורי השולחן, ולהיות המוטיב המרכזי. סידורי פרחים בגוון פסטלי ישתלבו נפלא עם עיצוב עדין, מבלי לגנוב את ההצגה. כמובן שאם בחרתן בורד האדום, הקלאסי, חשוב לשמור על המינונים המתאימים - שכן הגוון הדומיננטי הזה עלול להשתלט, ולכן מומלץ לשלבו בנגיעות, אולי אף למתן אותו עם גוונים חיוורים יותר.

כמו כן, הורדים לא מוכרחים לככב דווקא בסידורים גדולים. הם יכולים לעטר את השולחן לצד נרות יפים, להיות מונחים בנונשלנטיות לידם, בצורה גולמית שיכולה להוסיף רובד מעניין לעיצוב כולו.

 

 

 

ומה עם פלטת הגוונים?

כפי שכבר הזכרנו, לא רק הורד עצמו יכול להכתיב את טון האירוע, אלא גם הגוון שלו. באמצעות משחק צבעים מתאים, ניתן להתאים את גוון הורד לעונה שבה נערך האירוע. ורדים כתמתמים או כתומים כתפוז ישתלבו נהדר בחתונה קייצית בעלת גוונים חמים. ורדים פסטליים יותר יתאימו לאירוע אביבי ואילו ורדים צהבהבים ישתלבו עם גווני השלכת של חתונת סתיו. כל כך הרבה צבעים יפים, כל כך הרבה אפשרויות.

 

 

 

נגלה לכן בסוד, שגם אחת מאיתנו בחרה לאחוז בין ידיה זר ורדים ביום חתונתה, והתקשתה מאוד להיפרד ממנו עם סיום האירוע. ככה זה כשמתאהבים, נסו והיווכחו בעצמיכן...

 

Tha images are taken from: Polka dot bride, Rock and roll bride, Ruffled, Wedding chicks, Whimsical wonderland weddings

מאת:כלות אורבניות ולובה שרגא