קסם על הים: החתונה היפואית של רוני ויובל

23.01.22

אנחנו תמיד אומרות שמרגע בחירת הלוקיישן לחתונה, נראה ששאר חלקי הפאזל מסתדרים בצורה הרבה יותר פשוטה. רוני ויובל שמתארחים אצלנו היום בבלוג, לגמרי מסכימים עם הקביעה הזו. השניים בחרו להינשא קרוב לבית, ביפו, ממש ליד הים והם מספרים שמרגע שמצאו את המקום שבו חשו את הקליק, הכל כבר רץ בקלילות. 

 

1

 

2

 

3

 

בני הזוג מכירים עוד מימי התיכון הריאלי בחיפה. יובל למד שנה מעל רוני, אבל רק כשהגיעו לצבא הוא ביקש מחברה את המספר, והשניים יצאו לדייט ש...לא היה הכי מוצלח. אחרי חודשיים הציע יובל לרוני לצאת שוב, ומאז הם בלתי נפרדים, כבר 9 שנים. 

 

4

 

5

 

6

 

הצעת הנישואין התרחשה כשלשניים היה יום פנוי, והם התלבטו כיצד להעביר אותו. רוני הציעה טיול על האופנוע. יובל העדיף סיבוב באיקאה. בסוף ארזו בירות ונשנושים בצידנית, לקחו עמם רחפן והחליטו לטייל בעמק האלה. היעד היה נקודת תצפית יפה שיובל זכר מהמילואים.

 

7

 

8

 

9

 

כשהגיעו למקום חגו בשמיים מסוקים של חיל האוויר. השניים חיכו בסבלנות שיעזבו כדי להרים את הרחפן לאוויר, ורוני ניסתה להטיס אותו בפעם הראשונה. אחרי עשר שניות שבהן היא מתנסה, הסתובבה אל יובל ומצאה אותו על הברך עם טבעת שלופה. הרחפן - כמובן - צילם הכל. 

 

10

 

11

 

12

 

חמישה חודשים חלפו עד לחתונה. בני הזוג מספרים שלקח להם קצת זמן להבין מה בדיוק הם רוצים, אך מרגע בחירת הלוקיישן היפהפה, בית על הים, הרבה מכאבי הראש נפתרו. 

 

13

 

14

 

15

 

ומה לגבי העיצוב? השניים רצו ללכת על קונספט קליל שמשתלב היטב עם הקסם של הים, והמעצבות של Wildflower שילבו עבורם סידורי פרחים נמוכים ויפים, כולל תפריט שעוצב בגרפיקה זהה להזמנה. 

 

16

 

בלטו במיוחדצילום: מאמא צלמים - "מוכשרים ברמות. הייתה כימיה נהדרת והתמונות מדברות בעד עצמן".

 

18

 

19

 

20

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? התחילו בתיאום ציפיות לפני שמתחילים לראות לוקיישנים, ואחרי כל פגישה עם ספק - צאו לדרינק כדי לחגוג שסיימתם עוד שלב בדרך. צ'ירז!

  

21

 

22

 

23

 

24 

קרדיטים: 

מספר אורחים: 267

צילום וידאו וסטילס: מאמא צלמים

מקום האירוע: בית על הים

עיצוב האירוע: Wildflower tlv

תכשיטים: דנה מנצור

הזמנות/מיתוג: עיצוביסטית

חליפת חתן: Names

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: צח זיו

שמלה: פלורה

איפור ושיער: טל דברה

טבעות: ג'קסון

נעלי כלה: מאסטרו

נעלי חתן: אלדו

עורך טקס: הרב עמיהוד סלומון

חוויות: רינג לייט

מאת:כלות אורבניות