מינימליזם קליל לאירוע צהריים: החתונה של רוני ורועי

04.07.22

כמי שעוסקות בחתונות מבוקר ועד ערב, מובן מאליו שאנחנו אוהבות במיוחד זוגות שהכירו בחתונה, והיום יש לנו זוג בדיוק כזה! תגידו היוש לרוני ורועי, שהכירו - לא פחות ולא יותר - בחתונה של אחותה של רוני. הכי כיף בעולם למצוא את האחד בחגיגה שהיא גם ככה סופר מרגשת. רוני ורועי, יו הד אס אט הלו. 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

ההחלטה להתחתן הייתה הדדית של השניים, מבלי הצעה רשמית של אף אחד מהצדדים, אבל רועי לא רצה לספר לאיש - עד שלא יעניק טבעת. הוא דאג לחופשה ששילבה לילה בשטח עם מדורה ופויקה, ספא ולילה מפנק בירושלים. בדרינק צהריים דיברו השניים על האהבה שלהם והכריזו על הרגע הזה כהחלטה הרשמית להתחתן. היה כיף, מרגש ומצחיק.

 

6

 

7

 

8

 

בלט במיוחדצילום: ליאור רוטשטיין - "ליאור הצלם המוכשר שהוא גם חבר, ליווה אותנו לא רק ביום החתונה אלא גם הרבה לפני, ודאג להמלצות על שאר הספקים, לא רק בתחומו".

  

9

 

חצי שנה חלפה עד לחתונה. בני הזוג מספרים שלא שקעו ביותר מדי לבטים, וכל פרט נסגר די מהר. הם מספרים שהאתגר המרכזי היה לתפור חופה שתתאים לכל הצדדים, אך גם שלב זה עבר בהצלחה יתרה, הרבה בזכות הליווי של עורך החופה שבחרו. 

 

11

 

12

 

בלטו במיוחדלוקיישן: האחוזה - "על הכל ניצח הצוות המהמם של האחוזה שהורגש בדיוק במידה שהיה צריך. לא דאגנו לכלום, הם ניווטו אותנו לאורך כל היום והפכו אותו למושלם באמת".

  

13

 

14

 

החתונה התקיימה בצהריים. העיצוב המשמח שיצרה להם WildFlower היה בהשראת השולחן הביתי של השניים - בסטייל מינימליסטי ועם פרחים יפהפיים, צבעוניים ועדינים שחולקו במתנה לאורחים והיוו תוספת מושלמת ללוקיישן היפה ולאירוע שמתקיים באור יום. 

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

21

 

בלט במיוחדדי.ג'יי: מעיין ברגמן - "אי אפשר להסביר עד כמה הוא עשה את המסיבה, הוא היה בול מה שרצינו ודאג שתהיה סביבנו מסיבה שלא נגמרה עד שהמקום נסגר".

 

22

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "לנסות לצמצם את הרעשים מבחוץ שנוטים להרחיק, לתקשר אבל גם לשחרר. בסוף - היום הזה מגיע וזה יום כל כך עטוף ומלא באהבה, והארגונים נשארים מאחור. האהבה לטווח הרחוק היא החשובה, יותר מעקרון כזה או אחר". בא לנו להדפיס את זה על טי-שירט. 

  

23

 

24

 

25

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 300

צילום סטילס: ליאור רוטשטיין

מקום האירוע: האחוזה בית חנן

מוסיקה: מעיין ברגמן

חוויות: פולה פולארויד

עיצוב האירוע: WildFlower

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: פרלה וג׳וזף

בר: ZED

צילום וידאו: תומר גול

שמלה:מיקה שמלות כלה במחירים שפויים

איפור ושיער: דני קריבין

טבעות: ארם - עזרה שונאם

נעלי כלה: almare

חליפה ונעלי חתן: גוסטו

תכשיטים: אוניקה, אגס ותמר, C's

הזמנות/מיתוג: יערה כהן

בר קוקטיילים: Cocktail Car

עורך טקס: אורי שילה (דרך הוויה)

DIY: ערכות יצירה לילדים, מסיכות נייר לריקודים

מתנות לאורחים: עציצי הפרחים נשארו לאורחים (עם תיוג מודפס), חולצות לריקודים שהביאו על סטנד והפכו את הרחבה לצבעונית

מתוקים: פרלה וג׳וזף, גומי בבר וארטיקים לרחבה

 
מאת:כלות אורבניות