קלאסיקה עם אדג': החתונה של רוני ורועי

30.04.24

 

רוני, הכלה האורבנית שלנו להיום, היא אמנית ויזואלית ופסלת, בוגרת לימודי אמנות בבצלאל ובניו יורק. היא גם אספנית של פריטי וינטג' ויד שניה מכל העולם שמביאה עמה מחו"ל בכל גיחה פריטים מגניבים ומעניינים. תודו שמספיק פריים אחד מהחתונה שלה ושל בנזוגה רועי, כדי לקלוט שהאהבה לוינטג' ואמנות לגמרי נוכחת גם בביג דיי שלהם. 

 

Roni Roy 48

 

Roni Roy 59

 

2

 

3

 

את רועי, מנהל מוצר בחברת הייטק, היא פגשה באפליקציית באמבל, אי שם בתקופת הקורונה. בימים ההם אי אפשר היה ממש לצאת לדייט ביי דה בוק, והיה צורך במציאת פתרונות יצירתיים. השניים חצו את הקושי בקלילות עם מפגש בגבעת הילטון בתל אביב על בקבוק יין. מושלם. 

  

4

 

DSC07867

 

6

 

7

 

הצעת הנישואין התרחשה ביום ההולדת של רוני, בסיום ארוחה שווה במסעדת מישלן בעיירה אמאלפי שבדרום איטליה. טוב, עכשיו הם כבר מושלמים מדי! והטבעת? וינטג' אר-דקו צרפתי, שרועי בחר ביחד עם אמה ואחותה של רוני, צורפות במקצוען. 

 

8

 
10

 

חצי שנה חלפה עד לחתונה. לרוני ורועי היה חשוב שהאירוע ישלב גן פתוח עם שירות ואוכל מצויינים ותמורה איכותית במיוחד לאורחים. הקאי היה לוקיישן שסיפק בדיוק את כל אלה, כולל החוויה המיוחדת עם החברים והמשפחה הקרובים, שנשארו איתם במתחם של המקום ליום נוסף של רגיעה וכיף אחרי החגיגות.

  

11

  

Roni Roy 185

  

9

 

בני הזוג אוהבים מאוד בעלי חיים, והם מגדלים שלושה חתולים וכלב בביתם. היה להם חשוב במיוחד שיקחו חלק בצילומים, לכן בחרו להתארגן בסביבה הטבעית שלהם, בבית שעיצבו יחדיו, והכי מייצג אותם ואת הרגע המיוחד הזה בחייהם.

   

12

 

בלטו במיוחדשמלה: מישימונו - "אני תמיד מעדיפה לתמוך במותגים ובמעצבים צעירים, וברגע שנכנסתי למישימונו כל דבר שמדדתי הרגיש לי נכון וטבעי. הכי שמחתי לחנוך את קולקציית הכלות החדשה שלהם".

 

14

 

15

   

Roni Roy 151

 

את הקונספט הכללי הם מתארים פשוט כקלאסי עם אדג' במקומות הנכונים, וכחובבי וינטג', ברור שגם שילבו צילום בפילם לאווירת רטרו מיוחדת. 

  

16

 

בלט במיוחדצילום סטילס: מושיקו טישלר - "הוא כל מה שחיפשנו בצלם. הוא יודע לייצר פריימים מעניינים קולים בסגנון פאשן, בלי קיטש מיותר".

 

Roni Roy 127

 

19

 
20

 

21

 

בלט במיוחדצילום וידאו: אדם דש - "ראיתי את הצילומים של אדם אצל חברה מבצלאל והתאהבתי בסגנון הקולנועי שלו, שנראה כאילו לקוח מסרט אירופאי".

 

23

 

24

 

25

 

26

 

27

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? כאן התשובה מתחלקת לשתיים. אם תשאלו את רוני, הטיפ האולטימיטבי הוא ליהנות מההכנות, ולעשות את הדברים ברוגע ובכיף. ורועי? זה קל: "פשוט לתת לאישה להחליט".

 

28

 

Roni Roy 554

 

29

 

30

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 220

צילום סטילס: מושיקו טישלר
צילום וידאו: אדם דש

מקום האירוע: קאי

שמלה: מישימונו 

חליפת חתן: Names

 

+ קרדיטים נוספים

מקום התארגנות: ביתם של בני הזוג

צילום: תמונת התארגנות נוספת: אדיר פימה

מוסיקה: רן זיו
איפור: אדיר פימה
עיצוב שיער: רז ארביב

ציפורניים: Libby Podolich - nail.art.libby
טבעות: ג'קסון
נעלי כלה: Cult Gaia
נעלי חתן: אלדו
תכשיטים: אורלי חגי
הזמנות/מיתוג: אוהד צבעוני
עורך טקס: אמיר וינד

 

מאת:כלות אורבניות