משתה יפואי מכשף: החתונה של רוני ואליעד

13.01.22

קונספט חתונה מקורי שמבוצע בצורה איכותית ומדוייקת זה המתכון הכי נכון לאימג'ים שלא ניתן להוריד מהם את העיניים. החתונה של רוני ואליעד היא בדיוק כזו: מקורית, מושקעת וסופר קולית, התכוננו ל-Joy Ride!

 

1

 

2

 

3

 

4

 

בני הזוג הכירו בפאב בנהריה לפני 6 שנים, והצעת הנישואין התרחשה בשיא הגל השני של הקורונה, יומיים לפני ראש השנה, במלון מפנק צפוני ורומנטי במיוחד.  

כמעט שנה חלפה עד לחתונה. בני הזוג כיוונו בתחילה ללוקיישן חתונה רחוק מאולם אירועים סטנדרטי. המקום הנבחר היה אולמות האבירים בעכו, והחתונה שנרקמה כללה הפקה ענקית ומושקעת בסגנון ימי הביניים. 

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

ככל שהלך התאריך והתקרב כך נהיה ברור שהקורונה לא הלכה לשום מקום, ובאוויר החל שוב דיבור על סגר. אחרי התייעצות משותפת ובליווי המפיקה שאיתם מתחילת הדרך, החליטו בני הזוג לשנות כיוון. 

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

אחרי התייעצות קצרה עם גוגל וכמה טלפונים שהרימו, החליטו בני הזוג לקפוץ ליפו. מהנקודה הזו הכל פשוט הסתדר בצורה קוסמית, כאילו זה מה שנועד לקרות מלכתחילה. כמעט כל הספקים היו פנויים בתאריך החדש והכל קרה בזמן ובמקום הנכון, בהפקה צנועה ואינטימית יותר. 

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

 

וכמובן - לכבוד חודש העיצוב, נציין לשבח בחתונה הזו את מה שנשמר מהרעיון המקורי: הקונספט הכללי של משתה בימי הביניים, שזכה לתפאורה היפואית המיוחדת והמכשפת. לרוני הכלה עסק משפחתי לעיצוב הבית, והמעצבים שבחרו הם לקוחות העסק ביום-יום, כך שהשפה הייתה משותפת והדרך משפחתית.

 

שולחנות האבירים, הפמוטים הייחודיים והריהוט הם שנתנו את הקריצה לסטייל הלקוח מימי הביניים, ולכל זאת נוספו פירות ופרחים טריים ומיוחדים. כמעט כל הכלים ופריטי העיצוב הגיעו מהחנות המשפחתית, כך שרוני יכלה להרשות לעצמה להתפרע כמה שרק רצתה. אין ספק שהתוצאה מדברת בעד עצמה.

 

20

 

21

 

22

 

23

 

24

 

ואחרי כל היום המשכר שעברו, מה הטיפ של השניים לבני זוג המתכננים בימים אלה את חתונתם? יש להם רק מילה אחת עבורכן: לנשום. 

  

25

 

26

 

27

 

28

 

29

 

30

 

31

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 250

צילום סטילס: מורן מעיין

שמלה: ראשונה - גליה להב // שנייה - אייזן שטיין

מקום האירוע: גלריית נור יפו

הפקה: אור ברמי

עיצוב האירוע: שאולי דיזיין ואור עמרני

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: מורן אהרון קייטרינג

מוסיקה: גל ברמי

צילום וידאו: טל חיים

איפור: שחר שבו

עיצוב שיער: רועי ג'הן

טבעות: בורסה רמת גן

נעלי כלה: הלגה, כיכר המדינה

תכשיטים: rogel diamonds

הזמנות/מיתוג: הכלה

חליפה ונעלי חתן: דוד ששון

 

 

 

מאת:כלות אורבניות