אורבניות צבעונית והרבה ברווזים: החתונה של רוני ודותן

23.02.22

כשמנהלת דיגיטל וקריאייטיב מתחתנת עם בעלים של חנות שנקראת DUCK YOU תהיו בטוחות שהולכת להיות כאן חגיגה של יצירתיות, מקוריות והמון ברווזים! לט דה פאן בגין.

 

1

 

2

 

את ההיכרות ביניהם מגדירים רוני ודותן המקסימים שמתארחים אצלנו היום כ'סיפור לנכדים', ובעינינו זהו תיאור קולע למדי. הכל החל כשהשניים עבדו יחדיו לפני כשמונה שנים במסעדה תל אביבית, ומאז דרכיהם הצטלבו כל הזמן. הם אפילו יצאו לתקופה קצרה לפני שמונה שנים, אבל הטיימינג לא היה אידיאלי.

 

3

 

4

 

רצה הגורל והקורונה הפגישה בין השניים שוב. הפעם - התפרצה אהבה טהורה, כולל זיקוקים ופרפרים. השניים החלו לצא בתקופת הסגר הראשון, כששניהם בחל"ת וחשים כמו שני טינאייג'רים מאוהבים בחופש הגדול. שלמות. 

 

5aa

 

בלט במיוחדצילום: גיל ורון - "גיל מגדיר את עצמו 'צלם של אנשים שלא אוהבים מצלמות'. כזאת בדיוק אני! גיל יודע לתפוס רגעים של רגש אותנטי. בכלל לא קולטים שהוא מצלם, כשבו זמנית הוא שם בכל רגע".

 

6

 

הצעת הנישואין כוללת סיפור מעניין בגזרת התכשיטים, בדיוק הנושא המיוחד שלנו לחודש הזה. רוני כלתנו היא גם מעצבת תכשיטים ונכדתו של יהלומן. סבה הוריש לה טבעת יהלום שליטש בעצמו, הנושאת ערך סנטימנטלי רב. כשדותן החליט שהוא רוצה להציע נישואין הוא דיבר עם חברה טובה של רוני שסייעה לו לבחור יהלומים נוספים לטבעת - גם הם לוטשו על ידי הסב. את היהלומים הביא דותן למעצבת תכשיטים, שהכינה טבעת יפהפייה.

 

7

 

8

 

ההצעה עצמה התרחשה בבוקר של ערב ליל הסדר, כשהשניים יושבים במרפסת, שותים קפה שחור ואוכלים מאפה אחרון לפני פסח. משום מקום דותן שלף טבעת ושאל את רוני אם היא רוצה להתחתן איתו. נטול מניירות וקיטש, והכי מדוייק שיש. 

 

9

 

10

 

חצי שנה חלפה עד לחתונה. בני הזוג רצו ליצור אירוע שישקף הכי נכון את אופיים, ולהרים חתונה קטנה ופשוטה בנוף האורבני של העיר, עם האנשים האהובים עליהם ביותר. 

 

11

 

12

 

לא מעט אלמנטים סביב אירוע שילבו חברים טובים, והגיעו אחרי הרבה מחשבה. הם קנו בעצמם פרחים וצנצנות, ביקשו מחברה טובה לתפור את החופה, זוג חברים אחרים עיצבו את ההזמנה והחבר הטוב ביותר של דותן ערך את הטקס. 

 

13

 

14

 

את האירוע ערכו במונדו 2000 שנמצא במרחק הליכה מביתם, לוקיישן תל אביבי קולי המשקיף על העיר - פשוט מושלם לחתונה שחלמו עליה. 

 

היום החל בתהלוכה צבעונית בשוק לוינסקי עד למקום, הכל לצלילי מחיאות הכפיים של עוברי האורח, שכנים שמרימים מהחלונות וחברים ששרים וזורקים אורז על בני הזוג. 

 

15

 

16

 

הקונספט העיצובי שהלכו עליו היה צבעוני, שמח ומלא הומור. וכמובן - עם המון ברווזי חתן-כלה על השולחנות. מתוק ביותר.

 

17

 

18

 

ואחרי כל הכיף הזה, מה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "תבינו מה ה-DNA שלכם כזוג. אל תנסו להיות משהו אחר. ברגע שאתם תעופו באוויר - כולם יעופו יחד אתכם". 

 

19

 

20

 

21

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 180

צילום סטילס: גיל ורון

מקום האירוע: מונדו 2000

הפקה: טיילורס

מוסיקה: יוסי חלילי

שמלה: שני צימרמן

+ קרדיטים נוספים

עיצוב האירוע: הכלה

איפור ושיער: גיטלה ברושל

נעלי כלה: vas

נעלי חתן: רטרו

תכשיטים: הכלה

הזמנות/מיתוג: דניאל קפלן וניר עובדה

חליפת חתן: רטרו

עורך טקס: דניאל מלר

חוויות: מצלמות חד פעמיות וברווזי חתן כלה מ-duck you

DIY: תכשיטים, פרחים

מתנות לאורחים: פרחים

עציצים לבר: bini bouquet 

תפירת חופה: דורין לוי 

סידור הפרחים ביום החתונה: אן מרמלשטיין

עיצוב טבעת אירוסין: מאיה שוס 

 
מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)