יופי קלאסי על רקע הגלים: החתונה של רוני ודור

12.09.21

תרגיל צבאי בהשלמה לקצונה. איך זה נשמע לכן כסט-אפ להיכרות רומנטית? לא בדיוק האסוציאציה הראשונה שעולה אצלנו, אבל במקרה של רוני ודור שחתונתם מתארחת היום בבלוג שלנו - זה היה המקום שבו הורגש הקראש ההתחלתי, שהוביל לכל היופי שאתן רואות מול עיניכן כרגע.

 

14

 

13

 

דור היה צוער בהשלמה לקצונה ורוני הייתה מדריכה בבית הספר להכשרה. היא הגיעה לעזור במהלך תרגיל שהוא השתתף בו. כבר בהתחלה הוא השיג את מספר הטלפון שלה, והשניים לא הפסיקו לדבר. 

  

16

 

12

 

11

 

לאותו תרגיל היסטורי יש מקום של כבוד גם בהצעת הנישואין, שהתרחשה בפארק קנדה, במקום שצופה לשטח שבו נפגשו לראשונה. זה היה שיאו של יום מושלם שתכנן דור לרוני, שכלל כלל ריצה בירקון, ארוחה משובחת, שנ"צ ואפילו מצעד שירי דיסני ששודר בגלגלצ.

 

הכל התרחש בין הסגרים של הקורונה, כשדור היסודי אפילו יצא לסיור שטח מקדים והחביא לרוני פתקים במסלול, לכיוון ההר. הכי חמוד והכי הכי הם!

   

10

 

בלט במיוחדצילום סטילס - ידין חסון: "צלם אגדי! האווירה איתו הייתה מדהימה, משוחררת ורגועה. היה לנו חיבור מהרגע הראשון ואנחנו כל כך שמחים שהוא היה איתנו"!

 

9

 

מההצעה ועד לחתונה חלפו 11 חודשים. בני הזוג מספרים שבגלל הגבלות הקורונה הם היו די מבולבלים, אבל קבעו תאריך וקיוו לטוב. בסופו של דבר, לא היו הגבלות בעת קיום החתונה על כמות המוזמנים, ועדיין - השניים בחרו ללכת על חתונה קטנה יחסית. 

  

8

 

18

 

5

 

הם התאהבו ברעיון של חתונה על הים בקיסריה, ובחרו באנשי מקצוע שחשו נוח ונעים בחברתם, ושנראו להם אמינים וטובים. לדבריהם, הבחירות התגלו כהצלחה וכולם היו נפלאים ועזרו לאורך הדרך.

 

הסגנון בו בחרו היה קלאסי ועדין, שהתחבר עם הנוף לים והתפאורה של העתיקות בקיסריה. מקסים, שיקי ומדוייק. 

 

7

 

4

 

6

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? לנסות ליהנות עד כמה שאפשר מהתכנון, לעשות רק מה שמתאים לכם ולהקיף את עצמכם באנשים מרימים שעושים לכם רק טוב. בדיוק מה שאנחנו היינו אומרות.

 

3

 

2

 

1

 

15

 

19

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 180

צילום סטילס: ידין חסון

מוסיקה: פיינל דראם - מור דהרי

חליפה ונעלי חתן: דורון אשכנזי

שמלה: אלון ליבנה

תכשיטים: דנה מנצור

+ קרדיטים נוספים

צילום וידאו: אורן יעקובסון

מקום האירוע: קיסר ים

עיצוב האירוע: אורכידאה

איפור: רעות קליין

עיצוב שיער: צליל פלקס

טבעות: יונתן אשור

נעלי כלה: יושו

עורך טקס: חגי כהן

מאת:כלות אורבניות