שיק פריזאי ונגיעות של זהב: החתונה של רוני ואלון

02.08.21

בשנה וחצי האחרונות ראינו מגוון סוגי התמודדויות עם חוסר הוודאות והשינויים התכופים שהגיעו יד ביד עם מגיפת הקורונה. בתקופה הזו היו זוגות שבחרו תאריך והחליטו ללכת עליו ויהי מה בכל פורמט שהוא, יש כאלה שדחו מעט ובסוף החליטו ללכת על אירוע קטן בחצר או בלוקיישן מיוחד ויש זוגות שפשוט החליטו להמתין, כשלא לגמרי ברור איך זה יסתיים.

 

23

 

1

 

15

 

24

 

רוני ואלון שמתארחים אצלנו בבלוג היום בחרו באופציה השלישית, וההמתנה הסתיימה בחגיגה גדולה עם 500 אורחים ומסיבה סוערת. השניים מספרים שלמרות החששות וחוסר הוודאות הם שמחים שעשו זאת, ואנחנו אומרות - כנראה שכל עכבה היא לטובה. אבל בואו נשמע רגע איך הכירו השניים האלה, של ווי?

  

32

 

33

 

9

 

29

 

אז הכל התחיל באימון כושר. רוני הלכה לאימון עם חברתה הקרובה דנה ובעלה (שהוא גם חברו הטוב של אלון), ובסט-אפ הזה עלה לדנה הרעיון לשידוך בין רוני לאלון. ומסתבר שזו בהחלט הייתה הברקה - השניים יצאו לדייט במסעדה בתל אביב ולא נפרדו מאז.

  

3

 

28

 

30

 

10

 

18

 

הצעת הנישואין התרחשה במהלך פיקניק של שבת בצהריים, פעילות שבני הזוג אוהבים למדי. אלון הציע לוקיישן מושלם בפארק הירקון, ושם - על מגש סושי והרבה יין התרחשה ההצעה המרגשת. רוני מספרת שהופתעה לגמרי, בעיקר כי אלון אמור היה לצאת למילואים ביום שאחרי, ולכן לא חשדה שמשהו מיוחד צפוי לקרות לפני כן.    

  

8

 

16

 

7

 

12

 

שנה וחצי עברו מההצעה ועד לחתונה, וכפי שהזכרנו קודם לכן, ההמתנה הארוכה הייתה תוצאה של החלטה לקחת סיכון ולחכות. השניים מספרים שאפילו שהייתה אי ודאות מטורפת ולחצים רבים בשנה הזו, הם חשים שזה היה שווה את זה כי בסוף הכל נפל בדיוק למקומו, והם לא חשו שהתפשרו על דבר. 

  

20

 

5

 

26

 

27

 

38

 

רוני היא מעצבת פנים בוגרת שנקר, ולכן הפן העיצובי זכה לתשומת לב מיוחדת. הסגנון הכללי הוא פריזאי ורומנטי, בצבעוניות עדינה של לבן, קרם, נגיעות פיץ' וזהב מאט. המיתוג בחתונה היה אחיד, החל מההזמנות וסידורי הושבה ועד לכל הפריטים הקטנים: המניפות, מצתים, הכיפות וערכות המתנה לאורחים.

  

6

 

21

 

13

 

22

 

התוצאה באמת מלאת קסם, ואנחנו שמחות לראות איך כל זוג מוצא לו את הדרך שלו וכולם מסיימים עם המון שמחה בלב וחוויה שנשארת לתמיד. 

  

31

 

11

  

2

 

37

 

בלט במיוחד די ג׳יי: רוי לייבוביץ מאטיסוטו - "הוא היה פשוט אש! כל הקהל עף ברחבה ועף עליו. הכל היה מדוייק".

 

4

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? פשוט. ליהנות מזה, ולנשום. לקחנו. 

  

14

 

34

 

17

  

35

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 500

צילום סטילס: שי אשכנזי

מקום האירוע: Terminal

שמלה: סטודיו מדינה

מוסיקה: די.ג'יי רוי ליבוביץ' מאטיסוטו

חליפת חתן: Bamoss Square

עיצוב האירוע: Mint Design

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: טעם וצבע

בר: Mixology Team

צילום וידאו: ניר טננבאום

איפור: אסף באבו

עיצוב שיער: אדיר יעקב

טבעות: Jackson

נעלי חתן: Fiocco Nero

תכשיטים: Cassoutojewels

הזמנות / מיתוג: Adi Ben David

 
מאת:כלות אורבניות