פרחי שמש ביקב: חתונת השטח השמחה של רונה ובר

12.09.21

חתונת שטח? אנחנו מתות על זה. חתונת שטח שיש בה הרבה אופי וטאצ'ים אישיים של בני הזוג? בין האירועים שאנחנו הכי אוהבות לראות. אז כמובן שאנחנו שמחות להביא בפניכן היום את החתונה המתוקה של רונה ובר. 

 

14

 

16

 

15

 

השניים נפגשו הרחק הרחק בקנדה, אליה הגיעו כדי לעבוד במכירות, וחלקו דירה עם עוד כמה שותפים. כבר בימים הראשונים היה ברור לכולם שיש קליק רציני ביניהם. כשחזרו לארץ כבר היו יחד, עברו לגור בדירה בתל אביב, טיילו במזרח והמשיכו יחדיו גם לתואר הראשון. 

  

24

 

23

 

22

 

הצעת הנישואין הייתה אמורה לקרות בחופשת סקי, אבל הקורונה גרמה לשינויים בתוכניות, והטבעת נאלצה להמתין לרגע הנכון. זה קרה לבסוף בין הסגרים בקיץ שעבר, כשהשניים נסעו לצפון.

 

הם שהו בצימר מעל הכינרת, ורונה החלה לעבוד על מנגל שממנו תצא ארוחת הערב. תוך כדי כך, בר צעק לה מהצימר: "את יודעת כמה אני אוהב אותך?". רונה עצרה לרגע את הנפנוף על הגחלים הלוחשות, הסתובבה ומצאה אותו כורע ברך. תקופת האירוסין החלה. 

  

13

 

12

 

11

 

את החתונה החלו לארגן כמה חודשים לאחר מכן, בגלל הגבלות הקורונה, והיא קרתה בסופו של דבר כמעט שנה אחרי ההצעה. הם מספרים שהתחילו לעבוד על ההכנות הסופיות רק כשהרגישו שההגבלות מתחילות להשתחרר, כדי להימנע מדחייה. למזלם, התאריך היה מושלם. 

  

17

 

21

 

20

 

שניהם חלמו על חתונת שטח ביקב, במקום פתוח עם נוף. בשיטוט גוגל מקרי מצאה רונה את הלוקיישן, שענה על כל הציפיות. די מהר מצאו גם את האחראים על ההפקה, ניהול האירוע והקייטרינג. משימת העיצוב הוטלה על אימה של רונה וגיסתה הייתה אחראית על ההזמנות והמיתוג. הכל זרם בקלילות והכי בכיף. 

  

10

 

18

 

6

 

האלמנט המרכזי בקונספט המיתוג והעיצוב היה פרח החמניה, ולא במקרה. מדובר בפרח ששני בני הזוג התאהבו בו במהלך הטיול שלהם בהודו, והם אפילו עשו קעקוע משותף שלו! 

  

8

 

בלט במיוחדצילום: גיל ורון - "גיל מהצמד גיל ורון המומלצים היה הצלם המושלם לאירוע! מקצועי אך גם קליל ויודע לתפוס את כל הרגעים החשובים. התמונות הורסות ופשוט מחזירות אותנו לחתונה".

 

5

 

עוד פרט אישי ומקסים בחתונה היה בגזרת המתנות לאורחים. רונה לא חשבה שזה מאסט, בר הטיל על זה וטו, וכך הם הגיעו למאפיית ילדודס - מאפייה שהוקמה בבית חנה, בית חם לילדים שלא יכולים להמשיך לגור בביתם, ומכינים חלות חמימות וריחניות לאורחים. מתנה מהממת ותרומה מדהימה.

  

7

 

9

 

4

 

מה הטיפ של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם? "לעבוד עם תקציב ברור, ולנסות לצמצם כמה שאפשר את מספר הספקים, במיוחד אם זו חתונת שטח". שימושי בהחלט. 

 

2

 

3

 

1

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 260

צילום סטילס ו-וידאו: גיל ורון

שמלה: אלון ליבנה

מוסיקה: די.ג'יי איתן כרמי

חליפת חתן: באמוס סקוור

מתוקים: עגלת גלידה בוזה 

מקום האירוע: יקב עגור

הפקה: פינג'אן

 + קרדיטים נוספים

איפור ושיער: אור קופליס

עיצוב האירוע: מוריה קליימן

קייטרינג ובר: חוות צוק

טבעות: ארם

נעלי כלה: ריפבליק

נעלי חתן: Fiocco Nero

תכשיטים: Yuval

הזמנות/מיתוג: גיסתה של הכלה

עורך טקס: הרב עמיהוד סלומון

מתנות לאורחים: חלות ממאפיית ילדודס

 
מאת:כלות אורבניות