סוויט רומנס: החתונה של רום ותומר

21.08.22

למצוא את האדם שתרצו לבלות איתו את כל חייכן זה לא פשוט, ולמצוא אותו בגיל 15 זה כבר סוג של זכייה בלוטו, כמעט נשמע טו גוד טו בי טרו. אז כן, כשאנחנו היינו בנות 15 היינו בטוחות שנתחתן עם קיאנו ריבס, אבל כשרום, הכלה היפה שמתארחת אצלנו היום, הייתה בת 15 היא כבר מצאה את תומר - עימו באמת עמדה מתחת לחופה. 

 

2

 

27

 

26

 

7

 

3

 

בני הזוג מכירים כבר עשור, ובזוגיות 8 שנים. הם נפגשו בתנועת הנוער מד"צים. תומר היה מדריך בן 18 ורום חניכה, בת 15. יום אחרי שנפגשו לראשונה שלח תומר הודעה לרום, והשניים התחילו לצאת. אחרי שהבינו שפער הגילים גדול מדי, החליטו להישאר בקשר ולחזור להיות בזוגיות אחרי שקצת יגדלו. אחרי שנתיים, כשקצת גדלו, החלו לצאת שוב - וההמשך ידוע. 

  

4

 

5

 

6

 

8

 

9

 

הצעת הנישואין התרחשה במהלך פיקניק מפנק ורומנטי עם גבינות ויין בפארק הירקון שכלל אפילו טיסה בכדור פורח! רום חשדה שזה הולך לקרות, אבל לכל אורך החוויה תומר לא שלף טבעת. ואז, כשהם כבר בדרכם אל האוטו, צועדים לאורך הירקון, הגיעו השניים פתאום למקום בו היו תלויות מאות תמונות שלהם מכל התקופה בה היו יחד, ובנקודה זו שאל תומר את רום אם היא רוצה לבלות את כל חייה לצידו. 

  

10

 

25

 

 

 

11

 

12

 

20

 

שנה וארבעה חודשים חלפו עד לחתונה. השניים בחרו לקיים את האירוע באחוזה שבבית חנן, בעיצוב רומנטי וחורפי. כשהגיע היום הגדול רום התארגנה בבית ההורים יחד עם שתי אחיותיה, באווירה קלילה ונעימה. לקראת הצהריים נפגשו בני הזוג לצילומים ליד הלוקיישן ומשם - לחתונה. הם מספרים שהיה יום קסום, מרגש ועוצמתי.

  

13

 

23

 

בלטה במיוחדעיצוב: הדרי'ס - "נפגשנו עם הדר וישר ידענו שזה זה. היא הפכה את האולם לקסום, רומנטי ועוצר נשימה. הדר שמה דגש על הפרטים הקטנים, ותמיד התנהלה בצורה נעימה. התוצר היה מעבר לכל מה שציפינו לו!".

 

22

 

19

 

18

 

24

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "קחו את כל התכנונים בקלות, כי היום עצמו עובד כל כך מהר!". זה לא תמיד פשוט, אבל בטוח שווה את זה. 

  
15

 

16

 

17

 
14

  

קרדיטים:

מספר אורחים: 350

 צילום וידאו וסטילס: עידן מרציאנו

מקום האירוע: האחוזה, בית חנן

עיצוב האירוע: הדריס עיצוב פרחים ואירועים - Hadari's

מוסיקה: עומר כחלון 

שמלה: Eisen Stein

חליפת חתן: Names

צילום עיצוב: מאיר לביא

+ קרדיטים נוספים

עיצוב שיער: Zhanna Syniavska

נעלי כלה: Republic

סקסופוניסטית - ירדן קליינמן

עורך טקס: הרב יאיר אראלי

 
מאת:כלות אורבניות