קו ראשון למים, על רקע השקיעה: החתונה של רזיאל ושיר

23.02.21

לפעמים, הדברים הטובים ביותר מתחבאים לנו ממש מתחת לאף, ואין לנו שמץ של מושג שהם נמצאים ממש במרחק נגיעה. אבל אם תשאלו אותנו, מה שכיף בכל העניין, הוא השלב של הגילוי! 

 

במקרה של רזיאל ושיר, הזוג שמתארח אצלנו היום בבלוג, זה קרה כשנפגשו בתחנת אוטובוס מחוץ לבסיס בו בילו את כל שירותם הצבאי ביחידות שונות, רגע לפני ששיר משתחררת. כל החודש האחרון לשירות הם בילו יחדיו, וזה הסתיים בדייט רשמי ובקשר רומנטי מקסים.

 

19 10

 

25 8

 

18 10

 

הצעת הנישואין התרחשה בפיקניק אינטימי, מהבילויים הקלאסיים של תקופת הקורונה. רזיאל לקח את שיר ביום הולדתה למצפה בהר שאול, שמשקיף על כל אזור העמקים. האווירה הרומנטית והטבעת המושלמת גרמו לה לומר ישר כן, ומשם נסעו השניים לצימר מפנק כדי לחגוג את האירוסין. 

  

26 5

 

17 11

 

16 13

 

14 14

 

בני הזוג תכננו בהתחלה חתונה גדולה, של כ-600 ארחים, אך ככל שעבר הזמן הבינו שהחלום הזה הולך ומתרחק, וכל תאריך שנקבע ירד בסופו של דבר מהפרק. כשהם על סף ייאוש, קיבלו בני הזוג החלטה שלא לדחות, וברגע שיתאפשר לקיים אירוע - פשוט לנסות לעשות זאת, ולעבוד עם מה שיש.

  

15 11

 

13 17

 

12 17

 

7 45

 

 וכך היה - רק שבוע לפני החתונה החליטו רזיאל ושיר ללכת על זה, והצליחו לארגן הכל במהירות שיא: חליפה, טבעות, לוקיישן, צלמים וקייטרינג - הכל נסגר רק כמה ימים לפני. 

 

לגבי המיקום - הם החליטו לדבוק בחלום ישן להתחתן על קו המים והיה להם רעיון מקורי ושווה במיוחד: שיר פנתה לעיריית חיפה, וביקשה לקיים את החתונה על החוף. בקשתה נענתה בחיוב, ובני הזוג הצליחו לקיים חתונה מצומצמת ואינטימית, קו ראשון למים, עם חופה מול השקיעה.  

 

8 41

 

6 56

 

9 33

 

10 24

 

הנוף המדהים היה גולת הכותרת של האירוע, ולו הוסיפו עיצוב נקי עם אלמנטים קטנים ומיוחדים שהוסיפו את האפקט המרשים הרצוי, כולל חופת בוהו מהממת שאביה של שיר הכין ועיצב לגמרי בעצמו.

 

רק עם 35 אורחים אבל עם המון אהבה, האירוע המיוחד על הים היה קסום ומלא באושר, ובני הזוג היו מאוד מרוצים שהחליטו להתעקש ולעשות כל מה שניתן כדי לקיים את החתונה כפי שחלמו, למרות הנסיבות.

 

23 6

 

11 21

 

20 10

 

21 9

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? בעיניהם, כדאי להבין שבתקופה הזו יש משהו גדול מאיתנו שמתרחש, ולנסות ללמוד לזרום עד כמה שאפשר עם רוח התקופה.

 

5 66

 

4 72

 

2 72

 

3 70

 

1 71

 

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 35

נעלי חתן: סאלינה רמת גן

מקום האירוע: חוף זמיר resot beach cafe cafe

צילום סטילס: סוף כהן

צילום וידאו: תומר ארבל

הפקה: עצמאית

עיצוב האירוע: הורי הכלה

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: בטעם שלך - שניאור פגוט

מוסיקה: פלייליסט דרך ספוטיפיי

שמלה: עיצוב ותפירה אישית

איפור: מורן אטיאס וקנין

עיצוב שיער: מורן אטיאס וקנין

טבעות: יהלומי פוזיילב

נעלי כלה: asos

תכשיטים: טופ טן

הזמנות/מיתוג: ענבל חיון

מתנות לאורחים: עציצי תבלין משתלה קיבוץ יגור

 
מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)