גלאם נסיכתי מוקפד: הקולקציה של ראקל דיאר

21.06.21

הקולקציה החדשה של ראקל דיאר משלבת שמלות חלקות לצד שילובי תחרות, שמלות סגורות לצד מחשופים ורגעי בוהו לצד אווירת גלאם. המשותף לכולן הוא ההליכה עד הסוף עם הווייב הנסיכתי המוקפד, כאשר לכל דגם יש קסם ייחודי אך בכולם ניכרת טביעת היד של המעצבת, שיוצרת שמלות שהן התגשמות החלום הכלתי הקלאסי. 

 

1c

 

3

 

5

 

1

 

הקולקציה תוכננה לפרטי פרטים ומשלבת בדים שלוקטו ממיטב היבואנים ומגוון שתוכנן בקפידה. כאשר כל דגם שונה לחלוטין מהאחר, ובו בעת מחזיק בקווי דימיון שאי אפשר להתעלם מהם. 

 

1b

 

2

 

4

 

6

 

בין השמלות ניתן למצוא לוק קלאסי ונקי עם שרוולים תפוחים, מחשוף עמוק ושובל ארוך ועשיר, שמלות עם מחוכים בגזרת מרמייד עם תחרות משגעות ודיטיילים מנצנצים, שמלות עם טולים שקפקפים ופייתיים למראה נשי וקליל בו זמנית, ואפילו שמלה בוהמיינית בגזרה שהיא לגמרי לוס לצד אוברול מנצנץ ולוהט.

  

7

 

8

 

9

 

1a

 

למרות השוני, הדגמים משתלבים יחדיו לכדי שפה עיצובית קוהרנטית אחת שחוגגת את האפשרות להגשים עד הסוף פנטזיה כלתית זוהרת, עם שפע של סטייל. 

 

9a

 

10

 

11

 

12

 

השמלות יכולות להשתלב בשלל סוגי אירועים, קונספטים ולוקיישנים. בחתונה קטנה או גדולה, ביאכטה או בחצר, בגן או באולם, העיקר בהן הוא הכלה שלא תוותר על השיק ועל לוק שהכי מבטא את טעמה האישי, ואת רצונותיה העמוקים. 

 

13

 

14

 

15

 

הקולקציה תדבר בדיוק אל הכלות הללו, החולמות על מראה זוהר ומוקפד ועל שמלה בתפירה עילית אישית שתבטא את הסטייל שלהן בצורה המדוייקת ביותר. אם אתן מוצאות את עצמכן בתיאור הזה, יש סיכוי טוב שתמצאו את מבוקשכן בסטודיו של ראקל דיאר.

 

16

 

17

 

18

 

צילום: דביר כחלון

מאת:כלות אורבניות