פשטות מלאת קסם: החתונה המדברית של רחל ועמית

23.09.20

אחד הדברים שהכי מרגשים אותנו הוא לראות חתונות שבהן הקונספט נובע מטעם אישי ייחודי של בני הזוג, שמשתלב ומתגבש לכדי אירוע שכל פרט בו מדבר בשפה הפרטית של השניים.

 

gallery 5

 gallery 5

 

החתונה של רחל ועמית היא בדיוק מהז'אנר הזה. בני הזוג ידעו שחשובה להם הפשטות והחיבור לטבע  אך בעיקר - תשומת לב לפרטים וחשיבה בראש ובראשונה על מה מרטיט להם מיתר בלב. התוצאה יפהפייה ומרגשת, והעובדה שנגיף הקורונה נכנס באמצע והסיט מעט את התכניות מהמסלול, רק העצימה וזיקקה באופן מדויק  את מהות האירוע.  

 

gallery 5

 

gallery 5

 

השניים הכירו בצבא. מהרגע שנפגשו עמית כבר ידע שזה יסתיים מתחת לחופה, אבל לרחל לקח טיפונת יותר זמן. הטיול של רחל במזרח חידד אצל שניהם את התחושה שמה שיש ביניהם הוא הדבר האמיתי. כשחזרה, עמית לקח את רחל לאזור האהוב עליה - מדבר יהודה, הצטייד במחצלת ובקבוק יין והציע באופו רשמי וחגיגי. למרות שרחל לא באמת הייתה מופתעת, היא התרגשה עד השמיים מהמחווה. 

 

gallery 5 

gallery 5

 

 מהרגע הראשון היה ברור לשניים שיתחתנו בטבע, וחיפשו משהו שמחובר היטב לאדמה. אחרי שפסלו את הרעיון של חתונת שטח מצאנו לוקיישן מדברי שענה על כל הקריטריונים. החתונה היתה אמורה להתקיים באפריל, אך אז הגיעה הקורונה, ולכן נבחר תאריך חדש בחודש יוני. 

 

gallery 5

 

gallery 5

 

מבחינת רחל ועמית רגע השיא של החתונה הוא החופה, והחליטו לקיים את הטקס היהודי המסורתי עם ברכות של האנשים היקרים להם ביותר. המשפחה המורחבת של רחל מתגוררת בחו"ל, ועד הרגע האחרון קיוותה שיוכלו להגיע, אך הדבר לא התאפשר. רחל מספרת שחיכתה כל חייה שסבה יברך אותה בחופה, וליבה ממש נשבר כשהבינה שזה לא יקרה כפי שחלמה. 

 

gallery 5

 

gallery 5

 

בסופו של דבר נמצא פתרון יצירתי: החתונה שודרה בלייב, ואחרי שלב הכיסוי בהינומה הלכו בני הזוג יחד למסך שהוקרנה עליו שיחת זום עם הסב. הוא בירך אותם בברכת כהנים, ומשם יצאו לחופה.

 

gallery 5

 

gallery 5

 

הקורונה חייבה את השניים לקבל החלטות ולהבין מה חשוב להם יותר, ולכן בחרו לקיים את החתונה בשני סבבים. לסבב הראשון, שבו נערכה החופה, הגיעו המשפחה המצומצמת ומספר חברים מאוד קרובים. לסבב השני - המסיבה ובסופה מדורה, הגיעו חברים נוספים.

 

gallery 5

 

gallery 5

 

הקונספט כולו היה על טהרת הפשטות והחיבור לטבע. מעבר לוייב הטבעי של הלוקיישן, נוספו מעט טאצ'ים נוספים: רחל הכינה בעצמה פריטים למרכז השולחן, שניהם בנו ספסל במיוחד לשלב הכיסוי בהינומה, והוסיפו פינות ישיבה נמוכות. אווירת הבוהו-שיק הושלמה עם כמה פעמוני רוח ומקרמה בחופה.

 

gallery 5

 

gallery 5

 

הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם: לברר מה הדברים שבאמת חשובים בחתונה, ולזכור את זה לאורך התהליך. כל שאר האספקטים יתפסו את מקומם תחת אלו החשובים והכל יראה רגוע יותר. 

  

gallery 5

 

קרדיטים: 

מספר אורחים: 150

צילום סטילס: שי אשכנזי

צילום וידאו: אביב וטלי

איפור ושיער: טל דברה

מקום האירוע: ארץ בראשית

+ קרדיטים נוספים

ניהול אירוע: איצטרובל

עיצוב האירוע: שולחנות - DIY. חופה - איצטרובל

מוסיקה: ינאי - אור ראש

שמלה: חנה מרליוס

טבעות: EBC

נעלי כלה: אלינור ביפו

נעלי חתן: אלדו

תכשיטים: G.R.A.S

הזמנות / מיתוג: אביגיל וייס

חליפת חתן: חליפה - המקום הנכון בירושלים. חולצה - הוגו בוס

עורך טקס: הרב חיים נבון

DIY: מרכזי שולחן

מתנות לאורחים: שירונים מהמדורה

מאת:כלות אורבניות