וולקאם לבית החדש של פוסט הקרדיטים של חברות הקבוצה הסודית

02.02.21

זה לא סוד שאנחנו שייכות לזן שנוטה להתרגש יחסית בקלות, אבל לאחרונה אנחנו מוצאות את עצמנו מסתובבות עם שיר בלב בווליום קצת יותר חזק מהרגיל. למה? כי דווקא בתקופה הלא פשוטה הזו הצלחנו ליצור חידוש אמיתי, ופיצ'ר קטן אבל חכם שיכול לעזור מאוד לכל כלה בשלבי התכנון של הדרים וודינג שלה. וזה מה שאנחנו הכי אוהבות לעשות. 

 

rami 3 1

(צילום: רמי סיני)

 

אז בואו נלך טיפה אחורה: אחד הדברים שאנחנו גאות בהם במיוחד הוא הקהילה המהממת שלנו, הקבוצה הסודית של כלות אורבניות. המקום לכל כלה טו-בי שבו היא יכולה להתייעץ, לשאוב השראה, לקבל מידע וליצור קשרים עם כלות אחרות שנמצאות בדיוק באותו המקום. 

 

אם אתן חברות בקבוצה (ואם לא, בואו!) אתן בטח מכירות כבר את המסורת הנפלאה שקיימת בקבוצה כבר שנים - העלאת פוסט קרדיטים אחרי החתונה. בפוסטים האלה הכלות מספרות לחברות הקהילה על החתונה שלהן, ומצרפות תמונות וקרדיטים לכל לאנשי המקצוע שעסקו במלאכה ועשו להן את יום החתונה. 

 

asaf 1 1

(צילום: אסף ספקטור)

 

הפוסטים האלה הם מיני מסיבת פרידה לכל חברה אהובה בקבוצה, וכולם מושקעים, מקסימים ומסייעים מאוד לכלות אחרות. אבל מה שתמיד הפריע לנו הוא שאחרי כל ההשקעה בכתיבה וביצירה שלהם, הם פשוט 'נשכחים' להם אי שם במרתפי הקבוצה, מבלי שיש לכן אפשרות לחפש אותם בצורה נוחה. 

 

אז החלטנו להרים את הכפפה ולרכז את כולם במקום אחד, נגיש ונוח. פנינו אל כמעט 1,000 כלות שהעלו את הפוסטים שלהן, וקיבלנו את אישורן להציג אותם בעמוד שאנחנו יוצרות. עיצבנו, עבדנו, חשבנו ו...

 

שי לי

(צילום: שי-לי עוזיאל)

 

 

טאדאם! קבלו את שיתוף הפעולה שלנו עם אתר wedreviews, שבו מוצג עמוד פוסט קרדיטים, המרכז עבורכן את הפוסטים שכתבו הכלות, לפי נושאים. 

עכשיו, אתן יכולות לחפש את הפוסטים הרלוונטיים לכן בצורה קלה ונוחה. אם, למשל, אתן מתכננות חתונת שטח, תוכלו לחפש את כל הפוסטים תחת התגית 'חתונת שטח' ולקבל את כל המידע שאתן צריכות מהחוויות שעברו כלות אחרות. אתן מתולתלות? בואו לתגית 'כלות מתולתלות' ותוכלו לקרוא איך עברה החתונה על מתולתלות אחרות, בדיוק כמוכן. 

 

וואו

(צילום: WOW Photographers)

 

בנוסף, אם ראיתן איש מקצוע מיוחד שכלה אחרת ממליצה עליו ונראה לכן מעניין, אתן יכולות ללחוץ על הפלוס הקטן שמופיע ליד שמו וייפתח לכן מידע נגיש ונוח עליו: מספר המלצות, קישורים לאינסטגרם/אתר/פייסבוק שלו, יצירת קשר מהירה בוואטסאפ וקישור לטווחי המחירים שלו, כפי שנאספו בסקר המחירים של הקבוצה הסודית. זה לא אדיר?

 

אז אתן מוזמנות לבוא בהמוניכן, לקרוא על חוויות של כלות אחרות, ולספר לנו אם אהבתן ואם יש לכן הערות. כי הכל נועד בסופו של דבר, עבורכן. תהנו. מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)