Piercing with Love: הכל על חורים חדשים באוזניים לקראת החתונה

04.04.24

כשאתן מדמיינות את הלוק הכלתי שלכן, אנחנו בטוחות שאתן חושבות על שילוב מדויק בין שמלה-איפור-שיער-נעליים ואקססוריז. כזה שיבטא בול את הסטייל האישי, ויוציא מכן את האבסולוט בסט. ואם אתן אוהבות עגילים ועונדות אותם ביום-יום - אתן ודאי מתכננות שגם ביום החתונה, תמצאו את הדרך לשלב אותם היטב גם בלוק הכללי. אולי אתן אפילו מתכננות לשדרג את עצמכן עם עוד חור (או שניים, או שלושה!) במיקום טרנדי. 

 

אבל אז - כמו בכל דבר סביב החתונה - צצות שאלות חדשות: איך מייצרים את השילוב שהכי יחמיא לאוזן ולמבנה שלה? כמה זמן לפני החתונה צריך לחורר כדי להחלים בזמן? ואיך משלבים את בחירת העגילים עם המראה הכללי?

 

בדיוק כדי לעשות סדר ולהבין עוד על הנושא, דיברנו עם מירב לב-רן, פירסרית ומעצבת אוזניים מלאה בסטייל, שתדריך אותנו דרך הפרטים הקטנים שיוצרים את הוואו אפקט. 

 

SELI3272

 

מירב, ספרי לנו מה זה בכלל מעצבת אוזניים?

"חשוב להבין שלכל אחת יש לה את מבנה האוזן שלה, הרגישות שלה, העור שלה והגוונים שלה. אני פשוט מסתכלת על כל הנתונים ורואה מה עובד הכי טוב. אני בודקת ומאבחנת מה יהיה הכי מחמיא, מה יתאים למבנה האוזן, איך פותרים מצב של חורים בעייתיים קודמים. השאיפה היא להוציא את כל מי שמגיעה לסטודיו הכי וואו שאפשר. להדגיש את האזורים הטובים ולטשטש את מה שלא".  

 

כמה זמן לפני החתונה צריך להגיע למי שרוצות פירסינג חדש?

"אני ממש ממליצה להגיע כמה שיותר מוקדם, כי יש חורים שלוקח להם כמה חודשים טובים להחלים. אנחנו מתכננות את מראה האוזן יחד, מחליטות אילו חורים מיוחדים נוסיף ואילו תכשיטי זהב ויהלומים, ממש כמו שמלת כלה שתופרים אותה למידותייך, ולאט לאט זה מתגבש.

 

אנחנו מתכננות יחד את הלוק הכללי בהתחשב בסגנון של השמלה, האיפור-שיער והנעליים, וכמובן שהחלק של האוזניים נשאר גם הרבה אחרי החתונה. כמו שציינתי, החורים נעשים עם עגילי זהב 14 קראט, עם יהלומים ואבני חן מהממות, וזה נראה מושלם. זה תהליך שכולו כיף". 

 

SELI3310

 

כמה זמן אורכת ההחלמה ואיך נראה התהליך? 

"זמן ההחלמה הוא מאוד אינדיבידואלי ותלוי גם כמובן בחורים שנבחר לעשות. זה בין כמה ימים לחורים בתנוך, וכמה חודשים עד אפילו סביבות שנה לחורים הכי מורכבים. הכל תלוי במה שבוחרים לעשות בלוק הסופי. בכל מקרה, אני לא אעשה משהו שיפגע באיכות החיים שלכן. השאיפה שלי תמיד היא החלמות קלות ולכן גם פיתחתי כרית החלמה מיוחדת. זו כרית שדומה בצורתה לדונאט, והאוזן משתלבת בחור של הכרית ומקלה על השינה ועל ההחלמה כולה. נשים עם הרבה עגילים מתמכרות לכרית הזו, כי היא ממש נוחה, גם הרבה אחרי שהחורים החלימו". 

 

בואי נדבר על החלק הכי פאן - בחירת העגילים! מתוך איזה מבחר הן בוחרות? מה יש בסטודיו שלך?

"אני אוספת עגילים מהמון מעצבים ומעצבות שאנחנו עובדים איתם, וכולם כמובן ברמה הכי גבוהה שיש. לכן יש לנו מגוון של סגנונות ולוקים. זה נורא כיף כי אפשר להתאים בול לסטייל האישי, וכשזו כלה אז להתאים לסגנון של השמלה ושל החתונה: קלאסי, בוהו, אורבני, מאט, מנצנץ… יש המון אפשרויות". 

 

SELI49366 1

 

כדאי לבוא אלייך לפני שבוחרות שמלה, או אחרי?

"בדרך כלל הכלות מגיעות גם לשלבי הבחירה של השמלה עם סגנון בראש, אז במקביל אפשר לגבש את הסגנון לחורים ולעגילים. הפגישה הראשונה איתי תתקיים די במקביל לבחירת השמלה, ולא חייב להיות בשלב הסופי כמו שבוחרים עגילים רגילים, אלא די בהתחלה". 

 

מה הטיפים שלך למי שמגיעה בפעם הראשונה?

"קודם כל, לפנות לזה זמן ברגוע. כדאי לעבור על האתר והאינסטגרם כדי לקבל השראות אבל לא להתקבע ולהגיע פתוחה לשמוע מה הכי מתאים לך. חשוב להימנע מלשים מאלחשים או טיפול כלשהו מראש. אנחנו דואגים לכל בצורה הטובה והמקצועית ביותר". 

 

איך הגעת בכלל לתחום?

"עיצבתי תכשיטים המון שנים, ותמיד גם הייתי חזק בעולמות האופנה. בתחילת הקורונה התחלתי ללמוד לקעקע, כי תמיד ציירתי. חשבתי שכדאי ללמוד גם פירסינג במקביל. הלכתי ללמוד במוסד הכי טוב שיש ובשניה שהתחלתי עם הפירסינג, זה הרגיש לי כאילו עשיתי את זה בגלגול קודם. בגלל שעסקתי בעיצוב לפני כן זה נתן לי יתרון, גם בבחירת התכשיטים וגם בקשרים עם קולגות מפעם שהובילו לשיתופי פעולה מגניבים. עשינו מסיבות פירסינג בכל הבוטיקים השווים וזה תפס תאוצה באופן מדהים". 

 

SELI4847

 

מה החלק שאת הכי אוהבת בעבודה? 

"התחושה הטובה שזה עושה לנשים שאני פוגשת. בלי הרבה מאמץ, אנחנו עושות שינוי גדול וכיפי בלוק. זה ממש משפר מיידית את התחושה".  

 

מה הקשר שנוצר עם הנשים שבאות אלייך?

"נוצר ממש קשר והרבה מהן חוזרות שוב ושוב. בגלל הניסיון שיש לי בעולמות העיצוב אני נותנת הרבה טיפים גם לכל מה שמעבר: לכל מה שקשור לשמלה, לאיפור וללוק הכללי. זה תהליך שכולנו נהנות מאוד ממנו".

  

SELI4953 1

 

איך נראית החוויה עבור הכלות?

אני רואה שהרבה פעמים זו מן חוויה שעושים יחד לפני החתונה: משהו שאפשר לעשות עם המלוות, עם האמא או האחות, ואז הן עושות יום או ימי כיף של פירסינג ועוברות את זה יחד. זה סוג של קווליטי טיים. 

 

המקום שלי מאוד מתאים לזה, כי הוא פיין ומוקפד וגם משפחתי, כי בן זוגי גם חלק מהמותג. הסטודיו שלנו קטן ובוטיקי, אנחנו מלווים לאורך כל הדרך, ואפשר לפנות אלינו בכל רגע עם כל שאלה. אנחנו מקפידים להיות עוטפים ותומכים, זה משהו חשוב מאוד בפירסינג. כל מי שחוותה יודעת שזה חשוב מאוד. אנחנו מכוונים לכך שזו תהיה חוויה מעצימה ומיוחדת לקראת החתונה. ואחריה נשאר משהו מנצנץ וכיפי לתמיד". 

 

קרדיטים:

צילום: סלי בן ארי

מאת:כלות אורבניות
תגיות: