סטייל קלאסי מושלם, על הים: החתונה של פאולינה ורוני

14.10.21

אנחנו חייבות להודות שכמי ששומעות הרבה סיפורי היכרות, הסיפור של פאולינה ורוני שמתארחים אצלנו היום הוא אמנם פשוט, אבל גם אחד המתוקים ששמענו. 

 

25

 

9

 

10

 

השניים הכירו כבר לפני עשור, כשהיו רק בני 15, במסיבת נוער. רוני מספר שמאותו היום ידע שהשניים יתחתנו, ובאמת מאז אותו ערב הם בלתי נפרדים. אנחנו לא יודעות מה אתכן, אבל לנו תמיד כיף תמיד לשמוע שקראש שהחל אי שם בכיתה ט' ממשיך לפעום בשיא העוצמה גם בחיים הבוגרים. 

  

24

 

7

 

11

 

אז יש כאן רף חמידות גבוה, והוא ממשיך גם בהצעת הנישואין, שהייתה מקסימה וסופר רומנטית. זה קרה בשדרות ממילא בירושלים. בני הזוג טיילו להם בנחת ועצרו לצד זמר ונגן שהחלו - בתיזמון מושלם - לשיר את השיר של השניים. מובן שכל הסט-אפ הזה תוכנן מראש, ובאותו הרגע כרע רוני ברך ושלף טבעת. 

  

23

 

12

 

18

 

פאולינה מספרת שלמרות שהם סוגרים כבר עשור יחד, זו הייתה הפעם הראשונה שטיילו בשדרות ממילא, והיא בהחלט הייתה בלתי נשכחת. 

  

19

 

20

 

2

 

חמישה חודשים חלפו מרגע ההצעה ועד ליופי שאתן רואות לנגד עיניכן. השניים תכננו הכל בצורה הכי מסודרת שאפשר, עם קובץ אקסל שכלל את כל הפרטים האפשריים. הם מספרים שאת כל הדברים החשובים ביותר הם סגרו ממש באותו היום.

 

את האירוע החליטו לקיים באהובת הספן, וממש באותה ההזדמנות כבר בחרו בצלמים ובדי.ג'יי. מהנקודה הזו ואילך הכל הפך להיות קל יותר.  

  

16

 

17

 

6

 

את עיצוב הלוקיישן הפקידו בידי מעצבת הבית של המקום, כשהסגנון הכללי הנבחר היה אלגנטי ונקי, בשילוב נגיעות של בוהו שיק עכשווי. השניים מספרים שכל החלומות שלהם באו לידי ביטוי בדיוק מושלם. 

  

3

 

13

 

14

 

22

 

4

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? בעיניהם, חשוב להיות סבלנים האחד כלפי השניה, ולעשות כמה שיותר דברים הקשורים לאירגון האירוע ביחד. הם מזכירים לכן שמדובר סך הכל ב-6 שעות שעוברות מהר, אבל הזיכרון יישאר פוראבר. לכן, תמיד כדאי לזכור ליהנות גם מהתהליך. 

 

15

 

5

 

21

 

1

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 170

מקום האירוע: אהובת הספן

צילום סטילס: סוף כהן

עיצוב האירוע: הדס הכט, המעצבת של האולם

מוסיקה: יניב בן זיכרי

צילום וידאו: תומר ארבל

+ קרדיטים נוספים

שמלה: דניאלה חג׳ג׳

איפור: מור ביוטי

עיצוב שיער: רון אברהם

טבעות: ״יהלומי פירוב״

נעלי כלה: דיסקו רוסו

חליפה ונעלי חתן: ארגו

עורך טקס: הרב צבי כהן

צילום פולארויד: אדווה רז מ״אנלוגית״

מקום התארגנות: הפנטהאוז של נטלי באשדוד

שמלה שניה: נתפרה אצל תופרת פרטית

זר כלה: אתי כץ

 
מאת:כלות אורבניות