מינימליזם, רוך וים עד האופק: החתונה של אוריה ועידן

23.12.21

חייבות להתוודות: מהרגע ששמענו את הסיפור של אוריה ועידן שמתארחים אצלנו היום בבלוג מסופר בגוונים מלאי חיים, כבר היינו הד אובר הילז אחרי השניים האלה. כי מלבד התמונות המשגעות, האישיות שלהם פשוט שובת לב. 

 

24

 

12

 

7

 

סיפור האהבה המתוק שלהם החל כשאוריה החלה לעבוד בחברת היי-טק מוכרת, ובאחד הימים החלו התחילו להגיע רחשים ושמועות לעובדים על אודות בחור חדש שעומד להצטרף לחברה. השמועות אמרו שאותו בחור מגיע מניו יורק, שהוא בן אדם סופר כריזמטי, אינטליגנט ועם זוג עיניים מטריפות. 

  

8

 

11

 

41

 

ואז הגיעה שמועה נוספת, אליה אוריה כבר לא הצליחה להישאר אדישה. היא שמעה שלבחור החדש קוראים עידן, שמו של אחיה הבכור שנהרג בצבא כשהייתה ילדה קטנה. מקום חם בליבה נפתח עבורו מיידית. 

  

13

 

15

 

14

 

לדבריה, מיד כשהגיע היא נוכחה לדעת שכל השמועות היו לגמרי אמת. וכך החל רומן סודי במסדרונות החברה, שלימים הפך להיות גלוי.

  

29

 

28

 

27

 

הצעת הנישואין התרחשה בדירה יפואית של חברו הטוב ביותר של עידן, הממוקמת ממש ליד הים. התירוץ להביא את אוריה למקום היה לכבוד חגיגות סיום לימודי הרפואה של החבר, ואוריה הוזמנה להגיע מוקדם לעזור לארגן את המסיבה. 

  

26

 

40

 

16

 

מיד כשהגיעה הבחינה אוריה בשקיעה המופלאה, והחלה לצלם לסטורי. מה שהיא פחות ראתה באותו הרגע, היה את השולחן שעליו זר פרחים, נרות ושתי כוסות יין. רק אחרי כמה קריאות בשמה הסתובבה, וראתה את עידן כרע ברך ובידו טבעת החלומות. 

  

20

 

בלט במיוחדצילום: עידן חסון (סטילס) - "מי שרוצה צילומים שמאופיינים בטבעיות, רכות, אלגנטיות ועם קריצה ל'ווג' - עידן וצלם הווידאו שלנו הם הכתובת. אבל מעל לכל, הם בני אדם".

  

25

 

שמונה חודשים חלפו עד לחתונה. בני הזוג מספרים שבחירת הלוקיישן הייתה קלה במיוחד עבורם: הם ידעו שהם רוצים מקום פתוח, עם בריזה טובה מהים, שמשדר אלגנטיות לא מתאמצת. לכן על הים היה המקום הראשון והאחרון שהלכו לראות. 

  

18

 

19

 

21

 

ואז המשיכו בבחירת הספקים, כשאוריה מספרת שבחרה כל אחד בפינצטה, בעיקר בזכות הבלוג והקבוצה הסודית שלנו! יאי. 

  

22

 

בלטה במיוחדעיצוב: סטודיו גליתא - "אישה יקרה ונעימה. שיניתי מספר פעמים את קונספט העיצוב של החתונה. היא הכילה, הכווינה, והביאה את המחשבות שלי לכדי מציאות".

 

23

 

תוך ימים בודדים של תחקיר הבינו מי הספקים שירצו, ולא הסכימו לוותר על אף אחד מהם. עם הרבה תושיה הצליחו למצוא תאריך שמתאים לכולם, וכך זכו לדרים טים האידיאלי מבחינתם. 

  

30

 

31

 

32

 

הקונספט העיצובי באירוע כלל גוונים של ירוק, לבן וחום. עם המון רוך, אלגנטיות, מינימליזם ודיוק, שהשתלב בהרמוניה עם הים שפרוש לראווה מול המקום. העיצוב היה מלווה במיתוג בצבעי מרווה - החל משלט הכניסה, דרך תפריטים ועד מיתוג עמדות השמפניה והקוקטיילים. יפהפה. 

  

33

 

34

 

38

 

39

 

37

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? הקפידו לבחור ספקים שמספיק תסמכו עליהם כדי שתצליחו לשחרר 100% ביום החתונה. לא יכולנו לומר זאת טוב יותר. 

 

36
35

 

10

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 300

צילום סטילס: עידן חסון

צילום עיצוב: אורי כרמי

מקום האירוע: על הים

עיצוב האירוע: סטודיו גליתא

חליפת חתן: באמוס סקוור

מוסיקה: איתי גלו - אטיסוטו

שמלה: דנה הראל

קייטרינג: ארז וחנן

+ קרדיטים נוספים

בר: לומינר

הפקה: Fass Production

צילום וידאו: נתי שוקו

איפור: נאור אפל

עיצוב שיער: זיו אמסלם

טבעות: חבר משפחה

נעלי כלה: Jimmy Choo

נעלי חתן: Roberto Cavalli

הזמנות/מיתוג: הכלה ונועה ברדה

עורך טקס: חיים הבלין

חוויות: בר קוקטיילים, בלוקים, מגנטים

DIY: ערכות התרעננות לשירותים, מיתוג האירוע

מתוקים: כפר גלעדי

מגנטים ובלוקים: שוקו מגנטים

מנהל אירוע: אורי פס 

 
מאת:כלות אורבניות