קפסולות של סטייל: החתונה התל אביבית של אוריה וגל

07.10.21

אם היינו צריכות לבחור כותרת לסיפור ההיכרות של אוריה וגל, היינו בוחרות ב-Third time the charm. אהבה שהוצתה רק בסיבוב השלישי שבו נפגשו השניים, אך מאותו רגע, זה היה בהחלט "זה". 

 

11

 

12

 

13

 

34

 

הפעם הראשונה התרחשה בצבא, אבל אז ההיכרות הייתה שטחית ולא מוצלחת במיוחד. המפגש השני קרה ארבע שנים אחר כך, בחגיגת יום הולדת של חברה משותפת. אוריה דווקא נדלקה, אך אחרי שביררה פרטים גילתה שגל בכלל בזוגיות. 

  

37

 

14

 

36

 

31

 

פאסט פורוורד לשנתיים לאחר מכן, אז הכירה אוריה קולגה חדשה בעבודה שהחליטה שהיא חייבת לשדך לה את החבר הכי טוב שלה כי השניים "מתאימים בול". אתן כבר יכולות לנחש במי מדובר. 

  

33

 

10

 

9

 

32

 

באחד הימים, אחרי יום עבודה ארוך ומתיש עצרו השתיים לקפה בשדרה, ופתאום הודיעה החברה שהשידוך המיועד נמצא בדרכו למקום. מסתבר שגם גל בכלל סירב לכל סוג של שידוך, אבל בזכות אותה חברה נחושה השניים נפגשו, הופתעו, התלהבו אנד דה רסט איז היסטורי.

  

29

 

28

 

3

 

הצעת הנישואים התרחשה במהלך חופשה משותפת במדבר. גל קישט בהפתעה את חדר המסאז' אליו נכנסו בני הזוג והקריא מכתב מרגש. אוריה הייתה בטוחה שמדובר בכלל במתנה לחגיגות השנה של השניים, אך כשנשלפה הטבעת כבר הבינה מה קורה והייתה בהלם מוחלט.

  

16

 

15

 

בלטה במיוחדעיצוב: Petite by Wediy - "היא ידעה להפוך את החלום והוויז׳ן שהיה לנו בראש למציאות, ולשלב בין עיצוב קלאסי לחלק הראשון של האירוע לעיצוב צבעוני ומגניב עם אלמנטים מעולם האומנות בחלק השני".

  

17

 

24

 

תשעה חודשים חלפו עד לחתונה. בהתחלה חשבו השניים שהם כבר יודעים מה הם רוצים: חתונה בבית ההורים עם 500 אורחים וכל ההפקה שכרוכה בכך, כמו שעשו אחיותיה של אוריה. אך הם מספרים שככל שהזמן עבר, הם הבינו שמה שמתאים לאחרים, לאו דווקא מתאים להם והחליטו לשנות כיוון, להתחתן בשכונה שבה הם גרים בתל אביב, במקום שהם הכי אוהבים, ולשים דגש על כל מה שחשוב להם.

  

18

 

19

 

25

 

הם תכננו את האירוע כולו בעצמם, ובחרו כל ספק וספק אחרי אין ספור שיחות, חיפושים וירידה לפרטים הכי קטנים. הם בחרו לחלק את האירוע לשלוש קפסולות מצומצמות של 80 איש על פני סוף שבוע אחד, כשלכל קפסולה היה אופי שונה משלה - הקפסולה הראשונה בצהריי שישי הוקדשה למשפחה וחברים קרובים. לשנייה הוזמנו החברים שחגגו במסיבת שקיעה אל תוך הלילה. הקפסולה השלישית התקיימה כבר בשבת, וכללה את החברים של ההורים שהזומנו לבראנצ׳ מפנק שנמשך עד אחר הצהריים. 

  

26

 

21

 

27

 

6

 

7

 

8

 

התוצאה, כפי שאתן יכולות לראות, הייתה מלאת סטייל ושמחה, ובני הזוג היו מאושרים שיכלו להקדיש לכל האורחים את תשומת הלב המגיעה להם.

  

4

 

5

 

23

  

22

 

30

 

בלט במיוחדדי.ג'יי: איתי גאלו מאטיסוטו - "האחד והיחיד, שהתאים את המוזיקה לאורחים בכל אירוע באופן מושלם. גם המבוגרים וגם הצעירים לא עזבו את הרחבה, עד שהמוזיקה נגמרה".

 

35

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? "לעשות את מה שנכון ומתאים לכם, גם אם אלו לא בחירות סטנדרטיות. לבחור מה הדברים החשובים לכם ולשים עליהם את הדגש".

  

2

 

1

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 220

צילום סטילס: Your Story שי בוזגלו

עיצוב האירוע: Petite by Wediy

מוסיקה: איתי גאלו - אטיסוטו

שמלות: אלון ליבנה, דודו בר אור, עופרי מצא

ניהול אירוע: Thema Events
מקום האירוע: The Norman Tel Aviv
מתוקים: At Molly's

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג:״ אלנה״

בר: ג׳אספר ג׳ונס

צילום וידאו: דימה גיל

איפור ושיער: שי הללי זיו

טבעות: סאקל תכשיטים

הזמנות/מיתוג: הדר גביזון

חליפת חתן: XSOS

עורך טקס: אורי שילה

מתנות לאורחים: Candle Club

נעלי כלה: לנווין

 
מאת:כלות אורבניות