פייריטייל קסום בטבע: החתונה הזוהרת של אוריאנה ויקיר

25.08.22

אנשים טובים והזדמנויות לאהבה יש בכל מקום, ולחלוטין גם באפליקציות היכרויות. כמי ששומעות לאב סטוריז על בסיס יומיומי, אנחנו יודעות שלא חסרים סיפורי אהבה גדולים מהחיים שהתחילו ממש שם. אחד מהם הוא הסיפור הקסום של אוריאנה ויקיר, הזוג שמתארח אצלינו היום.

 

1

 

2

 

3

 

אוריאנה ויקיר הכירו בטינדר לפני 8 שנים, כשהאפליקציה הייתה עוד חדשה ולא מוכרת. גיאוגרפית הם היו מאוד רחוקים אבל איכשהו, ואולי זו יד הגורל - היה להם מאצ'. יקיר היה חייל קרבי, אוריאנה הייתה בתיכון, וזו ללא ספק הייתה אהבה מסוויפ ראשון. מאז הזוג המתוק הספיק לעבור יחד גיוס, שחרור, תואר ראשון, טיסות לחו"ל, אימוץ כלבה ואחרי 6 שנים - לעבור לגור ביחד.

 

4

 

5

 

6

 

7

 

ההצעה החלומית קרתה קצת אחרי המעבר למגורים משותפים, והתרחשה בסנטוריני המהפנטת. זה קרה בלוקיישן פרטי, על ארוחה מפנקת בשקיעה, כולל נגן סקסופון. יאסו!

 

8

 

9

 

9a

  

10

 

11

 

11a

 

12

 

13

 

לבני זוג היה חשוב שהחתונה תהיה עם עמוסה בהמון ירוק, וזו אחת הסיבות שבחרו בביער, מקום שמשלב גן, אולם ובעיקר הרבה טבע. אחרי סיבוב קצר בין מקומות בשרון, בני הזוג פשוט התאהבו בלוקיישן ובאווירה הקסומה שבו, מהרגע הראשון.

 

14

 

15

 

16

 

17

 

כלות יקרות, טייק אה נוט - בני הזוג מספרים שההחלטה הכי טובה שעשו לאורך הדרך הייתה לתכנן את החתונה מעט לפני תחילת טירוף עונת החתונות (בסוף אפריל), כך שכל הספקים שרצו היו פנויים, מה שמאד הקל על התהליך והפך את הדרך לנעימה.

 

19

 

19a

 

בני הזוג מספרים שהחופה הייתה פשוט בלתי נשכחת עבורם הודות לרב שהעביר אותה בצורה מדהימה וקלילה. גם שלב הריקודים היה אחד ההיילייטס של הערב, כאשר יחד עם החברים הכי טובים הם פשוט עפו באוויר! תרתי משמע.

 

19b

 

20

 

20a

 

20b

 

בלט במיוחד"כל הספקים היו מעולים, אבל חייבת לציין לחיוב את חיים אפריאט ורוסלן שהיו פשוט מדהימים"

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

אוריאנה מתארת שנעזרה לא מעט בקבוצה הסודית שעזרה לה לסגור את כל הספקים, לקרוא המלצות ולדבר עם כלות שעוברות את התהליך יחד איתה. אנחנו רק נשב פה ונשמין מנחת...

 

26

 

27

 

28

 

29

 

30

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? "לשחרר מהארגונים ביום של החתונה ולהאציל סמכויות על מפיקה/חברים. ביום עצמו פשוט שחררו ותהנו!"

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 450

מקום האירוע: ביער

צילום סטילס: חיים אפריאט

חליפת חתן: NAMES

מוסיקה: אטיסוטו - איתי גאלו

נעלי כלה: ארו

 

+ קרדיטים נוספים

 

מקום התארגנות: קאסה כלה - קיסריה

הפקה: אורטל אידיסיס

קייטרינג: אבשה

בר: סונריסה

צילום וידאו: רוסלן שיין

שמלה: ברטה

איפור: שיר עטר

עיצוב שיער: לידור חדידה

טבעות: צבאן

נעלי חתן: זארה

הזמנות / מיתוג: רובין ריד

עורך טקס: חיים הבלין

DIY: שלטים בכניסה

מתנות לאורחים: כיפות ממותגות

שמלת כלה שנייה: קטיה מלוק

הסעות: ליאור הסעות

מאת:כלות אורבניות