בוהו מושלם, על הים: החתונה של אורי ואורי

15.07.21

הכירו את אורי הבן, אורי הבת ואת אורי ואורי - החתונה. מעבר לכך שחתן וכלה בעלי אותו שם זה דבר הכי הורס, החתונה שלהם פשוט נוטפת סטייל והם גם הכי חמודים ומלאי גוד וייבז. 

 

20

 

19

 

18

 

29

 

30

 

אז איך הכל התחיל בין השניים האלה? לאורי ואורי יש את אותם חברים משותפים ומסתבר שהיו תחת הרדאר זו של זה במשך לא פחות משלוש שנים, עד שחברה משותפת עלתה על העניין ובעטה את שניהם לצאת לדייט. הדייט, כפי שאתן יכולות לנחש, הלך מעולה. והנה - אנחנו כאן. 

  

27

 

17

 

26

 

15

 

16

 

הצעת הנישואין התרחשה במרץ 2019. אורי הבת הזמינה טיסה ללונדון לכבוד יום הולדתו של אורי הבן. הוא מצידו הגיע עם טבעת חבויה, ואפילו ביקש בסתר מהמאבטחים בשדה באיסטנבול לפתוח את התיק בלי להוציא אותה. ההצעה התרחשה במסעדה משוגעת בקומה ה-30 שמשקיפה על כל לונדון, וקרתה ממש ביום הראשון שהגיעו לעיר. אורי מספרת שהופתעה ברמות מטורפות. השניים שמרו על ההצעה בסוד, וביום החזרה לארץ סיפרו לכולם.

  

בלט במיוחדצילום: שי אשכנזי - "הצלם שי אשכנזי שעובד בשיתוף עם בת זוגו ליאל הפיקו תחת הידיים שלהם תמונות פסיכיות, ממש יצירת אמנות ברמה בינלאומית".

 

14

 

12

 

13

 

2

 

אבל אז גם הגיעה הקורונה, ומההצעה המהממת ועד לחתונה עברו לא פחות משנתיים ושלושה חודשים. אבל עם כזה יופי עוצר נשימה, מי באמת סופר?

 

התכנון הראשוני היה להתחתן בטוסקנה, והוא התקדם עד למצב שכבר כל האורחים היו עם כרטיסי טיסה(!) אך בשלב זה המגיפה העולמית הביאה לגניזת התוכנית. בני הזוג לא התייאשו, ובזכות המפיק בעל התושייה שלקחו השניים נמצא פתרון לחתונה לא פחות יפהפייה, על הים, מבלי להחתים דרכון. 

  

1

 

4

 

5

 

6

 

3

 

כל קונספט החתונה היה באווירה של White Boho, כשכל פרט, מהלוקיישן והחופה, דרך הפרחים שעל השולחן ועד העיצוב וסגנון הצילום מדברים באותה שפה, ויוצרים קסם מושלם. חתונה שהיא הכי לוח פינטרסט. לכל זאת הצטרף מטבח פתוח מהמם שהוציא מנות טעימות והכי קלאסיות לחתונה על הים.   

  

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

ומה הטיפ של האוריז לזוגות המתכננים את חתונתם? "לדעת ששום דבר לא עובד 100% כמו שמתכננים מראש אז לבוא בווייב שהכל טוב, לא משנה מה!". מושלם. 

  

23

 

24

 

22

 

21

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 140

צילום סטילס: שי אשכנזי

עיצוב האירוע: המפיק ליעד (LBI Poductions) בשיתוף סטודיו גליתא

מוסיקה: גיא שקד מאלפא מיוזיק

הפקה: LBI Productions

מקום האירוע: מלון חוף נחשולים

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: השף יהב ארלבויים

בר: KO Bar

צילום וידאו: טל חיים

שמלה ונעלי כלה: אליהב ששון

איפור ושיער: גיא טאקו

טבעות: ג׳קסון

נעלי חתן: Vagabond

הזמנות/מיתוג: Yishai design

חליפת חתן: The kooples paris

עורך טקס: הרב חיים הורוביץ

מתנות לאורחים: מארזים שבני הזוג הכינו נייר גיגול של Pick a roll 

מתוקים: יהב ארלבויים

 
מאת:כלות אורבניות