צהריים של יופי: החתונה הצבעונית של אור ורן

02.11.20

יש זוגות שמדווחים מיד על קראש עוצמתי וקליק שלא ניתן להתכחש אליו, ויש כאלה שסיפור האהבה שלהם מתבשל לאט לאט כמו תבשיל חורף מנחם, עד ששני הצדדים מבינים שזה מנט טו בי ביניהם. אור ורן שייכים לסוג השני, ולמרות שלקח זמן עד שהאהבה הבשילה, החיבור ביניהם מרגיש הכי נכון בעולם. 

 

gallery 16 41

 

gallery 16 41

 

gallery 16 41

 

הם הכירו דרך חברים משותפים כששניהם היו בזוגיות. לאחר כמה שנים, כשכבר היו שוב רווקים חיפשה אור עבודה ורן הציע שתבוא להתראיין במקום העבודה שלו. היא קיבלה את המשרה והשנים החלו לעבוד יחד. באותה שנה עברה אור משבר אישי גדול מאוד שבסופו איבדה את אמה. מי שהיה לצידה היה רן, והשניים הפכו לחברים הכי הכי טובים. 

  

gallery 16 41

 

gallery 16 41

 

gallery 16 41

 

עם הזמן כל אחד המשיך לדרכו, ורן עבר ללמוד בבאר שבע אבל הקשר נשאר הדוק. בהמשך הם הבינו שהחיבור כולל גם רגשות עזים, והחליטו לראות האם זה יעבוד גם בזוגיות. זה עבד. ביג טיים.

 

gallery 16 41

 

gallery 16 41

 

להצעת הנישואין רן בנה סיפור כיסוי מוצלח: הוא סיפר שחבר מאוד טוב עומד להציע לבת הזוג שלו נישואין וביקש שיגיעו. השניים קמו לפנות בוקר להצעה שהתקיימה בזריחה במטע תמרים, וכשהגיעו אור גילתה שזו ההצעה שלה. מול עיניה היה שלט ענק, חופה קטנה והחברים הקרובים ביותר מרוגשים עד דמעות.

 

gallery 16 41

 

gallery 16 41

 

gallery 16 41

 

כמעט שנה עברה מההצעה ועד לחתונה, שהייתה אמורה במקור לכלול 500 מוזמנים. הקורונה כמובן שיבשה את התוכניות, אבל  בדיעבד השניים מספרים שהכל הסתדר לטובה. במקום חתונת ערב הם הלכו על חתונת צהריים עם 250 איש. אור מספרת שכל בעלי המקצוע שבחרו לאירוע היו מדהימים ובכל שיחת טלפון עודדו אותה, תמכו ובאו לקראתה. 

 

gallery 16 41

 

gallery 16 41

 

רן התארגן בדירת בני הזוג בתל אביב ואור בבית הוריה, מה שהיה מרגש עוד יותר, כשהשניים נפגשו בבית נעוריה הספוג בזכרונות מאמה. האירוע כולו היה אינטימי, יפה ומרגש. הטיפ של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם הוא להבין מה חשוב לכל אחד ואחת ביום הזה ועל מה לא מתפשרים, לשתף ולהיות שקופים בנוגע כל התלבטות לגבי ספק או מחיר. לוותר כשצריך, ולהקשיב בעיקר לעצמכם.

 

gallery 16 41

 

gallery 19 35

 

ואור מוסיפה עבורכן מילות חיזוק מעודדות: "מותר להתבאס וגם לבכות כשהתוכניות משתבשות אבל צריך גם לשחרר ולהתגמש. נוכחתי לדעת שאיכשהו בסוף הכל מסתדר לטובה, גם אם באותו רגע זה נראה שלא. תהיו שם אחד בשביל השנייה. תדברו, תתייעצו ותעודדו את הצד שלוקח את זה קשה יותר". לא היינו יכולות לומר את זה טוב יותר. 

  

gallery 19 35

 

gallery 19 35

 

gallery 16 41

 

קרדיטים:

כמות אורחים: 250 איש

מקום האירוע: האחוזה בית חנן

שמלה: דנה הראל

חוויות: קעקועים ברחבה - TATTOOIT CELEBRATION

קייטרינג:פרלה וג'וזף

צילום וידאו וסטילס: שיצו צלמים

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: נועם צלנר

בר: זד בר

איפור: דיקלה חוסטיק

עיצוב שיער: סילביה טובול

טבעות: דולי (בבורסה)

נעלי כלה: Zimmermann - מהאתר SHOPBOP

נעלי חתן: Blue Navy

הזמנות / מיתוג: צליל גני

חליפת חתן: Blue Navy

עורך טקס: הרב בן ציון ציוני

מתוקים: עוגיות - AB CAKE

 
מאת:כלות אורבניות