חגיגה אורבנית בסטייל נקי ומדוייק: החתונה של אור ועומר

02.09.21

אור ועומר, בני הזוג החמודים שמתארחים אצלנו בבלוג היום, הכירו לפני 9 שנים באחת הדרכים הנפוצות ביותר: אור הוסיפה את עומר כחבר בפייסבוק, והוא שלח לה הודעה. מפה משם - הסוף כבר בטח ידוע לכן, והפרחים - למארק צוקרברג. 

 

15

 

14

 

7

 

הצעת הנישואין התרחשה במהלך טיול של השניים לסרי לנקה והמלדיבים אחרי סיום התארים. אור לא חשדה כלל, כי בני הזוג תמיד דיברו על כך שזה יקרה בדיסנילנד. אך למעשה זו הייתה דרכו של עומר ליצור הסחה מתוחכמת, וכבר ביום הראשון שלף טבעת והפך את שאר הטיול לחלומי ומרגש במיוחד.  

  

11

 

19

 

21

 

שנה וחצי חלפו מרגע ההצעה ועד לחתונה. כל הספקים נסגרו טרם הקורונה, ולבני הזוג נשאר רק לחכות בהתרגשות ליום הגדול. הם מספרים שברגע שהבינו שהמגיפה כאן כדי להישאר החליטו לדחות את החתונה לימים רגועים יותר כדי שיוכלו לחגוג כפי שחלמו, החלטה שהתגלתה בדיעבד כנכונה למדי עבורם. 

  

20

 

10

 

18

 

אור מודה שתיכננה את חתונתה ברשימות לפרטי הפרטים וידעה בדיוק מה היא רוצה, אבל ביום החתונה החליטה לשחרר את כל הרשימות ופשוט לסמוך על הספקים שבחרה בפינצטה (היי, ממש כמונו!). היא מספרת שזו הייתה ההחלטה הטובה ביותר שקיבלה, למעט ההחלטה לומר לעומר כן…

  

16

 

12

 

בלט במיוחדצילום סטילס - מתן כצמן: "אין אחד שלא מתאהב בו ובאנרגיות המדהימות שלו. לאורך כל היום הוא דאג שארגיש הכי נסיכה בעולם, סחב את המים כשהיה צריך ודאג לנו ללוקיישנים מטורפים".

 

9

 

הסטייל שהלכו עליו בחתונה הוא מינימליסטי ושיקי, בגווני בז' ולבן אלגנטיים. אור עיצבה בעצמה את מרכזי השולחן עם מעט פאמפסים וגם את ההזמנות והמיתוג עשתה בעצמה. כן, מדובר כאן בבחורה מוכשרת. 

  

8

 

6

 

5

 

הטיפ של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם הוא לשתף הכל זו עם זה, גם דברים שוליים. בנוסף הם ממליצים לכן לחלק עבודה ביניכם, מה שמקל מאוד על העומס. בהחלט מומלץ לאמץ.  

   

4

 

3

 

2

 

1

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 200

צילום סטילס: מתן כצמן

מקום האירוע: East tlv

מוסיקה: עמית אגמי - אלפא

שמלה: אייזן שטיין

חליפת חתן: דורון אשכנזי

עיצוב האירוע: DIY

+ קרדיטים נוספים

איפור: הילי יסעור

עיצוב שיער: סילביה טובול

טבעות: ג׳קסון

נעלי כלה: Asos

נעלי חתן: Tommy Hilfiger

הזמנות/מיתוג: הכלה

עורך טקס: דותן קרוטי

חוויות: מגנטים של מגנטינה

DIY: מעיצוב השולחנות, לתפריטים, להזמנה

מתוקים: גומי מ-Hula

מאת:כלות אורבניות