הכי קרוב לבית: החתונה של אור וגדי

05.06.24

אור וגדי, הזוג היפה שמתארח בבלוג שלנו היום, הכירו עוד ביסודי. בכיתה ד', אם לדייק עד הסוף. כשאנחנו היינו בגיל הזה, שיני החלב שלנו עוד לא ממש סיימו לנשור, אבל אנחנו הכי מתמוגגות לראות חתונות של מי שמכירים זה את זו כמעט כל החיים, ובוחרים לבלות גם העתיד ביחד.

 

0

 

1

 

2

 

3

 

הצעת הנישואין התקיימה באיטליה. בני הזוג סיימו טיול לאורך המדינה, ועצרו בוונציה הציורית. שם, על דק עץ עם נוף מדהים של מים וקתדרלות עתיקות ברקע, הציע גדי נישואין. 

 

4

 

5

 

6

 

7

 

מאותו רגע והלאה, לבני הזוג היה חשוב מאוד לתכנן הכל יחד ולא לקבל שום החלטה ללא התייעצות משותפת. השניים היו אמורים להתחתן בקיבוץ בארי, משם מגיעה אור במקור, וכולנו יודעות את הסיבה שוברת הלב לכך שהדבר לא התאפשר. 

 

8

 

9

 

10

 

11

 

במקום זאת, מצאו בני הזוג את יער עין חמד, לוקיישן טובל בטבע של הרי ירושלים, עם אוויר הרים צלול ואווירה קסומה. המקום אינו רחוק מהעיר בה מתגוררים השניים, רחובות, והם מספרים שבחרו בו מכיוון שהנוף בו מזכיר מעט את הירוק שבאזור הנגב המערבי, בו שוכן קיבוץ בארי.

 

12

 

13

 

בלט במיוחד צילום: ניב בריג - "הצלם המדהים שהפך כל שניה לקסומה, כל תמונה למטורפת ופשוט היה כולו לב. בחירה מושלמת ליום מושלם!".

 

15

  

16

 

אור היא אחות וטרינרית במחלקת כירורגיה. וכמובן שכמי שאוהבת כל כך בעלי חיים, היא לא תוותר על צילומים עם הכלב המשותף - שזכה להתהדר בטוקסידו משלו וגנב את ההצגה. 

  

17

 

18

 

הקונספט העיצובי שבחרו אור וגדי כלל המון צמחיה ירוקה, בשילוב פרחים לבנים. פשוט הכי עדין וקלאסי ובעינינו - מתאים בדיוק לזוג אצילי ומקסים כמו השניים האלה.

 

19

 

20

 

21

 

22

 

אחרי שהערב הגדול מאחוריהם, לאור וגדי יש טיפ אחד לזוגות המתכננים את חתונתם: "תעשו את מה שאתם רוצים! ואל תיכנעו לבקשות של אחרים שלא מתאימות לכם". פשוט ומדויק.

 

23

 

26

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 350

צילום סטילס: ניב בריג

מקום האירוע: יער עין חמד

חליפה ונעלי חתן: דיפלומט

 

+ קרדיטים נוספים
מוסיקה: תומר בן-עמי
שמלה: הראשונה מיד שניה. השניה קלייר ברייד
איפור: ענבל איתן
עיצוב שיער: ליאור נחמן
טבעות: ראובן יניב
נעלי כלה: סטיב מאדן
עורך טקס: רב יהודה שמיר
מתנות לאורחים: נרות

 

מאת:כלות אורבניות