טבעי זה הכי: חתונת היער האותנטית של אור וערן

01.04.20

תמיד מרגש אותנו לפגוש זוגות שעושים דברים בדרך שלהם, שמרגישים שהחתונה שלהם היא הזדמנות מיוחדת לביטוי הערכים והאהבות שלהם ושרוקמים לעצמם אירוע שהוא לגמרי הם. כאלו הם אור וערן, המתארחים אצלנו היום.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 1
הם הכירו כשלמדו באותו מסלול לימודים לחינוך דמוקרטי בסמינר הקיבוצים וחבר משותף חיבר ביניהם. הצעת הנישואין הייתה סנטימנטלית במיוחד כשערן לקח את אור לטיול שנגע בכל הרגעים המשמעותיים בקשר שלהם -  מהדייט הראשון, דרך כל הדירות בהם גרו, עם סיום מרגש במקום האהוב עליה בירושלים, שם גם הציע.

 

gallery 5
gallery 5
gallery 5

 

כשהחלו לתכנן את האירוע, הבינו השניים שהם פחות מתחברים לאירוע באולם או בגן אירועים, ובנוסף, היה להם  חשוב שהיום המיוחד הזה יהיה כולו סביב האהבות שלהם, הדרך שעשו יחד ושיכלול בתוכו לאורך התהליך את האנשים שיקרים להם יותר מכל. וכך היה.

 

gallery 8
gallery 8
gallery 8
החברים והמשפחה של הזוג היוו חלק משמעותי מהתכנונים ומהיום עצמו: הם היו מעורבים בעיצוב, בשמלה, בטבעות, בהזמנה , בסידורי הפרחים ובארגון השטח. חברה תפרה יחד עם אור את השמלה, חברה נוספת עשתה את העיצוב, וחברות אחרות היו אחראיות על ההזמנה ועל סידורי הפרחים. השניים יצרו מציאות ואווירה בה היו מוקפים באנשים שחשובים להם ואוהבים אותם.

 

gallery 11
gallery 11
gallery 11

 

gallery 14


בנוגע ללוקיישן, אור וערן רצו חתונה שתתרחש במקום בו הם ירגישו נינוחים וטבעיים, וכך נפלה ההחלטה  להרים הפקת שטח ביער בן שמן - החלטה שדרשה מאמצים רבים, אך השתלמה בסופו של דבר שכן היא אפשרה לשנים לדייק מאוד את הויז'ן שלהם ולהגשימו באופן מלא. הם בחרו לקיים טקס שיוויוני מחוץ לרבנות ולתת בו ביטוי מלא למי שהם כזוג כאינדיבידואלים. 

 

gallery 15
gallery 15
gallery 15
gallery 15
כשהחליטו על הלוקיישן, נקבע שהעיצוב יהיה ברוח המקום והוא התמקד במאפיינים של טבע ויער עם דגש על אצטרובלים. חברה של השניים עיצבה את ההזמנות שבמרכזן היה אצטרובל, וחברה נוספת הייתה אמונה על העיצוב עם שימת דגש על הצבעוניות והחיבור ליער. בנוסף, אור וערן רצו להיות אקולוגיים ככל האפשר ובאירוע שלהם כיכבו  קונפטי מפרחים, אריזות במבוק. בועות סבון, וסידורי שולחן טבעיים.

 

gallery 19
gallery 19
gallery 19
במקום להעניק מתנות לאורחים, בחרו השניים לתרום לעמותה בשם "פעמוני רוח" שהיא מרכז לשיקום הדדי של אנשים ובעלי חיים, דרך ארגון מתחילים בטוב. היה חשוב להם שחלק מהכסף שהושקע באירוע יביא תועלת גם במקומות אחרים. וכך, השמחה שלהם עשתה טוב לעוד אנשים מלבדם, והפרק החדש בחייהם החל עם נתינה ענקית ומרגשת.

gallery 22
gallery 22
gallery 22
gallery 22

 

הטיפ של השניים לזוגות בשלבי התכנון הוא לנסות להתפקס על הדברים שחשובים באמת ולא להישאב לשיגעון שהאירוע והתכנון שלו יכולים לייצר. וכמובן, לזכור שהתהליך שעוברים בתכנון האירוע נשמר כזיכרון לא פחות משמעותי מהאירוע עצמו.

 

gallery 26
gallery 26
gallery 26
gallery 26

 

קרדיטים: 
צילום סטילס: איל הצילום
הפקה: חתונה שונה

מקום האירוע: יער בן שמן
צילום וידאו: דימה קרמר
מתנות לאורחים: מתחילים בטוב

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: רועי שפילמן
בר: בר רהב

שמלה: שרה פרץ  (חברה של הזוג)

איפור: איילת שמעוני

עיצוב שיער: גיא סמואל

חליפה ונעלי חתן: בלו נייבי

הזמנות / מיתוג: שני כהן שזר (חברה של הזוג)
סידור פרחים: אלינור צור (חברה של הזוג)

עורך טקס: תמר גור קראוזה

 

 
מאת:כלות אורבניות