חופת שקיעה על הים: החתונה של אור וברי

10.07.23

נפתח בווידוי - לאחרונה יש לנו חשק עז לקעקוע חדש, שרק התחזק כשהתבוננו בחתונה המהממת של אור וברי. חתונה בה הקעקועים תופסים מקום של כבוד, לצד המון שיק רך, קסום ומדויק ששורה על האירוע כולו. סו גורג'ס.  

  1

 

2

 

3

 

בני הזוג הכירו באיה נאפה, דווקא לא כנופשים, אלא כעובדים של שתי חברות מובילות בתחום התיירות, החתומים על הסכמים שלא ממש מאפשרים להם לרקום קשר עם מי שעובד אצל המתחרים. אבל אין הסכם בעולם שיכול לעצור שני בני 22 מאוהבים, ומאז - הם בלתי נפרדים.  

 

4

 

5

 

6

 

את ההצעה היה קשה במיוחד לשמור בסוד, במיוחד לאור העובדה שהשניים גרים יחד פרום דיי וואן, ומזהים כל ניואנס זו אצל זה. אור מספרת שברי חזר חודש לפני ההצעה מטיול גלישה, ומאותו הרגע התנהג בצורה מוזרה. אור כבר חשבה שיש מישהי חדשה בתמונה, אך במהלך השבועות שלאחר מכן, היו אלה דווקא התנהגויות תמוהות של חברים שגרמו לה לחשוד שהצעה עומדת להגיע. 

 

7

 

8

 

9

 

מה למשל? אחת החברות הראתה לה טבעות בפינטרסט, השניה גררה אותה לזארה לחפש בגדים לבנים, חברים אחרים החליטו במפתיע לערוך מסיבת אירוסין חצי שנה אחרי שהתארסו וגולת הכותרת: היא שמעה בטלפון שחבר מסביר לברי שייעדר מה'אירוע המתוכנן'. 

 

10

 

11

 

12

 

כשהגיע יום ההצעה, נסעו השניים עם חברים לאיזור סידני בהרצליה ומשם - מספרת אור - החברים נכנסו לתפקיד, ממש כאילו הם בסרט של מהיר ועצבני: הסיחו את דעתה בנסיעה, חנו רחוק מדי, ופשוט ברחו ברגע שהגיעו ליעד. הכי מחשיד.

 

בני הזוג החלו לרדת לכיוון החולות, ופתאום רחפן הופיע מעליהם. ברגע זה - הכל כבר היה ברור. למטה כבר חיכו כל החברים והמשפחות, ומול שקיעה מטורפת התרחש הרגע המרגש.

  

14

 

בלט במיוחדצילום: תום סיימון - "השילוב שלו עם צילום הוידאו והמגנטים יצר את הצוות המושלם. כשקיבלנו טיזר מהתמונות והוידאו פשוט לא האמנו שאלו אנחנו, ועוד שהתחתנו בישראל!".

  

15

 

10 חודשים חלפו עד ליום הגדול, ולבני הזוג היה ויז'ן הכי ברור בנוגע לאופן בו ייראה. הם הגיעו למסקנה שאם לא אפשרי להינשא בקוסטה ריקה תחת כיפת השמיים, הם ילכו על פלאן בי: חופת שקיעה בלוקיישן רחוק ככל האפשר מאולם אירועים, כשכל צוות השושבינים/שושבינות והמשפחה הקרובה ילבשו צבעי פסטל עדינים. הסטייל הכללי שואב מסגנון הבוהו שיק בוייב של חופשה על הים, כשהכל קליל בהיר, מתנפנף ועדין.

  

16

 

17

 

18

 

אור, העובדת כמקעקעת, היא גם בוגרת שנקר, וכחלק מלימודי התואר למדה בימוי תסריט וארט דיירקשן. כך שביום החתונה הגיעה הכי מוכנה, וידעה בדיוק כיצד היא רוצה שהכל יצטלם ויתנהל. מה נגיד, התוצאה בהחלט מושלמת. 

  

20

 

בלט במיוחדלוקיישן: על הים - "סיפקו מעטפת מדהימה לתכנון וניהול אירוע. מהקייטרינג המושלם, לשירותי הבר, עיצוב המקום, פרחים, קוקטיילים בכניסה ועוד ועוד".

  

21

 

לבני הזוג יש גם פז"ם מכובד בחיי הלילה של תל אביב, כך שידעו ליצור מינגלינג נכון בחלוקת השולחנות, ולשלב היטב בין האורחים הצעירים למבוגרים כך שלכולם יהיה פאן במקסימום. בהחלט ניכר בכל פריים מהחגיגות.

 

22

 

23

 

24

 

והטיפים שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? "תכננו הרבה זמן מראש. סגרו ספקים מוקדם והקפידו על רשימות וצ'ק ליסטים. אל תשאירו קצוות פתוחים לדקה האחרונה, ואל תסרבו לעזרה!".

 

25

 

26

 

27

 

28

 

29

 

30

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 300

צילום סטילס: תום סיימון

מקום האירוע: על הים 

מוסיקה: עדידור מהייפ

שמלה:Medina

עיצוב האירוע: על הים

 

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: ארז וחנן

איפור ושיער: עמית לי

מקום התארגנות: דן קיסריה ריזורט

בר: על הים
צילום וידאו: איתי בר
טבעות: ניסים אלפסי
נעלי כלה: Aldo
נעלי חתן: Gant
הזמנות/מיתוג: הכלה
חליפת חתן: פטרון

עורך טקס: צהר, הרב אברהם בר דוד 
DIY: סייב דה דייט, הזמנות למקווה ולחתונה

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)