חתונה בזום: כך תצלמו ותשדרו את החתונה שלכן בצורה הכי מושלמת

17.02.21

בתקופה האחרונה, שבה חתונות מונות הרבה פחות אורחים ממה שהיינו רגילות, וישנם לא מעט מקרים של אורחים חשובים שנמצאים בחו"ל ולא יכולים להגיע, נמצא פתרון יצירתי והכי ברוח התקופה - שידור החתונה מרחוק, אונליין.

 

כך, אפשר לצמצם את מספר המוזמנים ועדיין להביא לכך שאורחים נוספים יהיו חלק מהשמחה, דרך המסך. לגמרי מוש, אבל כמו כל דבר שאנחנו מוסיפות לחתונה - חשוב במיוחד לוודא שזה נעשה באופן סופר פרפקט. 

  

 

 איך תעשו זאת? הכירו את חברת תשדיר, אותה ייסד צלם החתונות אדם שמשי. אנשי הצוות של החברה מלווים אתכן משלב יצירת ההזמנה הדיגיטלית, בה יישלח קישור שיחבר את המוזמנים לשידור יחד עם גרפיקה מתאימה. 

 

לאירוע עצמו הם מגיעים עם ציוד צילום וסאונד מתקדמים ומקצועיים, מסך וטכנאי שידור, ומשדרים את כל האירוע שלכן בלייב, בזום או ביו טיוב, בשיא האיכות ועם הטאצ'ים הקטנים שרק צלמי חתונה מנוסים באמת יודעים לשים אליהם לב. 

 

1 69

(צילום: ידין חסון)

טל' ליצירת קשר עם תשדיר: 050-9202054

 

מעבר לאיכות הצילום, מה שבעיקר נותן לכם שירות כזה הוא שקט נפשי, וידיעה שלא יהיו תקלות וניתוקים, בדיוק ברגעים הכי קריטיים. החברה עובדת עם טכנולוגיה שמשתמשים בה בשידורים חיים בטלוויזיה, המסוגלת לעבוד על כמה רשתות במקביל, מה שמבטיח יציבות ואיכות גבוהה.

 

6 53

(צילום: אדם שמשי)

  

7 42

(צילום: אדם שמשי)

  

אנשי הצוות שמגיעים לתעד את החתונה מגיעים מעולם הטלוויזיה והצילום ומעולם התכנות, ומכסים את כל האפשרויות מהבחינה הטכנית, כך שבכל מקרה של נפילה או תקלה ישנו גיבוי, ואפשרות לעבור רשתות במהירות (בדומה למה שנעשה בשידור ישיר בטלוויזיה). 

 

12 15

(צילום: אדם שמשי)

  

אחרי שמתקבלת איכות שידור גבוהה, אפשר גם לשוחח עם האורחים בזום, כך שייקחו ממש חלק פעיל באירוע. בסוף החתונה, אתן גם מקבלות את סרט החופה שלכן, באיכות גבוהה, כמזכרת שתלווה אתכן פוראבר. מעבר לכך, אתן מקבלות סרט נפרד של הקלטת שיחת הזום, שם אתן יכולות לראות שוב את התגובות של האורחים הוירטואלים שלכן.

 2 70

(צילום: ידין חסון)

 

 

8 38

(צילום: אדם שמשי)

  

מה שאהבנו במיוחד בשירות שכזה הוא את המסך הנייד, שבאמצעותו אורחים חשובים ומרוחקים יכולים לקחת חלק של ממש בחתונה. אדם מספר למשל על אם של כלה ששהתה בחו"ל מסיבות בריאותיות, והצליחה בזכות תשדיר להיות נוכחת וירטואלית באירוע, ולברך את ביתה והחתן מתחת לחופה. את רמות ההתרגשות אנחנו יכולות רק לדמיין. 

 

9 31

(צילום: אדם שמשי)

  

10 22

(צילום: אדם שמשי)

  

תהינו לרגע האם שירות שכזה מתאים רק לתקופת הקורונה, אבל אנחנו בטוחות שימשיך גם הרבה אחרי. כולנו מכירות מקרים שבהם חתונות נדחו בגלל קרוב ששהה בחו"ל או לא יכל להגיע, או כאלה שהתקיימו ללא אורחים חשובים שלא יכלו להגיע מסיבות שונות ומשונות. השירות הזה יכול תמיד לתת מענה למקרים כאלה, ולהפוך כל אורח רחוק למשתתף קרוב. 

 

14 12

(צילום: אדם שמשי)

  

מעדיפות לצלם לבד? שימו לב לטיפים הבאים של אדם שמשי מתשדיר:

 

  • - בחרו את הפלטפורמה לשידור לפי הצורך שלכן: רוצות לשדר את החתונה ללא השתתפות האורחים? יוטיוב תתאים לכן. מעוניינות שהאורחים יוכלו להשתתף? בחרו בזום.
  • - מצאו מי שיוכל להתחייב לצילום - בחרו חבר או קרוב משפחה שאתן סומכות עליו לצילום בפועל של האירוע (גם אם המכשיר עומד על חצובה, עדיין כדאי שיהיה מי שאחריותו לבדוק שהכל עובד).
  • - דאגו למכשיר נייד עם מצלמה איכותית - צילום כזה מתבצע לרוב בנייד או בטאבלט. חשוב שהמכשיר יהיה כזה שיאפשר שידור באיכות הכי טובה שאפשר.
  •  - ודאו שיש קליטת אינטרנט במקום - בסיסי, והכי חשוב שיש. כדאי לעשות טסטים לפני האירוע כדי לוודא שהכל עובד כשורה.
  • - סוללה - אל תשכחו לדאוג מראש להטענה של המכשיר עם סוללה מלאה. שלא תתרוקן בדיוק כשהרב יתחיל לדבר…
  • - צלמו לרוחב - צילום לאורך יגרום לשוליים ריקים. 
  • - דאגו לחשבון יוטיוב או זום מותאם לצרכים שלכן - למשל בחשבונות זום משויימים יש הגבלה של 40 דקות. כדאי לוודא שיש לכן את החשבון מהסוג המתאים. שימו לב שביוטיוב צריך להירשם יום מראש לשידור חי, ולא ניתן לעבור לשידור חי מיידית. 
  • - לוודא את מדיניות הפלטפורמה - כדאי לקרוא את המדיניות של השידור החי של הפלטפורמה שאתן מעוניינות לשדר דרכה. לפעמים בגלל שנעשה משהו בניגוד למדיניות, השידור יכול להיעצר. 
  • - אם מדובר בזום, ודאו שיש מי שאחראי לנהל את השיחה - לדאוג למשל שהטקס יופיע בתמונה הראשית, שהאורחים יהיו על השתק וכו'.
  • - כדי להמנע מניתוקים והפרעות כדאי להשתמש במכשיר עם כרטיס סים חדש (שלא יהיה חשש שמישהו יתקשר אליכן באמצע הטקס...). אפשר לרכוש אחד כזה בעשרות שקלים בודדים.

אין ספק ששידור החתונה מרחוק הוא בין החידוש המגניבים שנולדו בתקופה הזו, ואנחנו מקוות שנמשיך להשתמש בו הרבה גם בעתיד, בנסיבות הכי משמחות שיש!

 

מאת:כלות אורבניות