אלטרנטיב וייבז: החתונה של הלל ואומרי

11.09.23

כשראינו את התמונות מהחתונה המיוחדת של הלל ואומרי, התלהבנו מיידית מהלוק האדג'י של הזוג ומהמראה ההיסטרי של האירוע כולו. ואז שמענו את סיפור ההיכרות שלהם - והתאהבנו אפילו יותר. אז בואו לעבור איתנו את אותו תהליך בדיוק, מבטיחות שזה הולך להיות וואן פאן רייד!

 

1

 

2

 

3

 

סיפור האהבה שלהם החל אי שם בתקופה של מגיפה עולמית שאולי זכורה לכן. אומרי התחיל עם הלל באינסטגרם, והיא לא ממש ענתה, כי הייתה בתקופה מלחיצה של חיפוש דירה. 

 

4

 

5

 

6

 

באחד מן הימים חלתה הלל בקורונה, ושכבה מושבתת לחלוטין במיטה. מי שלח בדיוק הודעת 'שבוע טוב'? לא אחר מאשר אומרי. הוא סיפר שבדיוק קרע את הרצועה ברגל והוא אחרי ניתוח, והלל התמרמרה שהיא חולה בקורונה. הם ניחמו זו את זה, ומצאנו את עצמם צוחקים עד אור הבוקר ומנהלים שיחות נפש, ואז הוא שאל "איפה את גרה?". בשלב זה הבינו השניים שהם נמצאים במרחק של כמה מטרים זו מזה.

 

7

 

בלטה במיוחדצילום: שני רייך - "פצצת אנרגיה. זרמה איתנו והייתה סופר קלילה וכייפית! מעבר לזה שהיא צלמת ארועים היא קודם כל צלמת אופנה. והשילוב בין השניים פשוט מדהים וסופר מיוחד".

 

9

 

שבוע לאחר מכן הם נפגשו. אומרי הגיע עם קביים ונפל לתוך הרכב של הלל. הלל מספרת שמהרגע שהתחילו לדבר, היא הבינה שלא סתם חיפשה דירה במשך 8 חודשים, והכל הוביל אליו.

 

10

 

11

 

12

 

כשהתחילו להכיר, גילו השניים שיש להם את אותם החלומות, ואחד מהם היה טיסה לאיסלנד בחורף, יעד קשוח במיוחד בעונה הקרה.  

 

הם הגשימו יחדיו את החלום ובעת השהייה באיסלנד, באחד הימים המושלגים ביותר, נסעו למפל גבוה ומרשים שסביבו הרים מצופים בשלג, שלא הפסיק לרדת. הטמפרטורה הייתה במספר דו ספרתי מתחת לאפס, והשניים ירדו מהאוטו והחלו לרוץ, רועדים מקור, לעבר המפל הקסום שזרם בעוצמה מטורפת. 

 

13

 

14

 

15

 

כשהגיעו, עמדו סביבם כמה תיירות מיפן, ואומרי ביקש מאחת לצלם. מבלי שהלל שמה לב, הוא פתאום כרע ברך והציע נישואין. הלל בכתה מהתרגשות ומקור, והשניים התחבקו והתרגשו כל כך.

 

16

 

17

 

18

 

7 חודשים חלפו עד לחתונה. זה הזמן לספר שהלל היא מאפרת ומעצבת שיער - גם לכלות - כך ששנים היא לוקחת חלק ביום המאושר ביותר של אחרות. לכן, ידעה בדיוק מה היא רוצה ביום המיוחד שלה, ומי תרצה שיקיפו אותה כדי להגשים במדויק את הויז'ן. ואין ספק שמדובר כאן בויז'ן מושלם. 

 

19

 

20

 

21

 

את החתונה בחרו לקיים בחוות עמק איילון, לוקיישן פסטורלי במיוחד באווירת טבע קסומה. הקונספט שבחרו שילב לוק חם עם וייב אורבני, בפלטת צבעים של גווני אדמה וטאצ'ים אתניים. כולל שטיחים פרסיים ופינות ישיבה בסגנון וינטג'י. התוצאה נראתה בדיוק כמו לוח הפינטרסט.

 

בלטה במיוחדהפקה: VOLO PRODUCTION (שירן חרוץ) - "הייתה שם בשבילנו מהרגע הראשון עד לסוף האירוע. היא מדהימה ויש לה אנרגיה קסומה במיוחד, כולה לב טהור".

 

23

 

24

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "תהיו רגועים. תזכרו שזה אתם נגד העולם, ותזכרו שזוגיות היא קודם כל חברות טובה. תתקשרו את הכל בנחת וברוגע".

 

25

 

26

 

27

 

28

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 250

צילום סטילס: שני רייך

מקום האירוע: חוות עמק איילון

הפקה: VOLO PRODUCTION - שירן חרוץ
חליפה ונעלי חתן: סאלינה

עיצוב האירוע: דבורה יצחק

 

+ קרדיטים נוספים

מקום התארגנות: טל שחר

מוסיקה: גדי בקשי
צילום וידאו: דודו פרץ
שמלה: חזן צוקרמן
איפור: Hallel_makeuphair
עיצוב שיער: אביסף גיגי
טבעות: עיצוב אישי
נעלי כלה: אסוס
הזמנות/מיתוג: רות עזרא
עורך טקס: הרב גבאי

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)