So Classy: החתונה היפה של עומר ומיתר

17.01.22

יש לנו בלב מקום מיוחד לזוגות שנמצאים יחד עוד מימי התיכון, ולשמחתנו, בבלוג שלנו מתארחים דווקא לא מעט כאלה. אבל לעומר ומיתר שמתארחים אצלנו היום התווספו אפילו עוד נקודות, על היכולת לייצר רומנטיקה בשיעור הנטול רומנטיקה מכולם - מתמטיקה כמובן!

 

1

 

2

 

3

 

4

 

אז במהלך השיעור הריאלי והרציני הוצת הקסם, ובין דיבור על משוואה בשני נעלמים לקוסינוסים עפו הניצוצות בין השניים. ועדיין, כמעט עשור אחרי השניים חלוקים בשאלה מי התחיל עם מי. אבל בשורה התחתונה, זה לא ממש משנה. מאז הספיקו לצבור המון חוויות משותפות, מצבא ועד לעבודה משותפת באתר סקי - עד לעצם היום הזה. 

 

6

 

בלטה במיוחדשמלה: רני ויינשטיין - "התחושה שקיבלתי מרני הייתה כל כך מרגיעה ונעימה. בכל פעם שהגעתי רני הייתה שם ונתנה את כל תשומת הלב הנדרשת. היא מדהימה ואני ממליצה לכולן".

  

7

 

8

 

הצעת הנישואין התרחשה באמצע תקופת הקורונה, באוקטובר 2020. בני הזוג טסו לטיול ביוון יחדיו. מיתר המתין כמעט עד לדקה ה-90, והציע ממש בערב האחרון, בנקודה יפה ומבודדת על החוף. עוד לפני כן הספיק לעבוד על עומר כשהעמיד פנים שהוא כורע ברך לקראת הצעת נישואין, ובסוף רק קשר את השרוכים. כך שכזה באמת קרה, היא כבר הייתה לגמרי מוכנה:) 

 

10

 

11

 

12

 

מההצעה ועד לחתונה חלפו שמונה חודשים, כאשר לכל אורך תהליך התכנון הקורונה עדיין ריחפה באוויר, והובילה ללא מעט חששות. בני הזוג החליטו לקבוע תאריך רחוק יחסית, בתקווה שביום האירוע כבר הכל יסתדר.

 

13

 

14

 

15

 

למרות שנולדו וגדלו בתל אביב ורוב חבריהם מתגוררים בעיר, הם התאהבו לחלוטין בביער שממוקם באזור חדרה, ואחרי שביקרו בשבעה מקומות אחרים החליטו שזה הלוקיישן שהכי מדבר אל ליבם. 

לאחר מכן התקדמו לבחירת שאר הספקים, כאשר בכל תחום הקפידו שלא לראות יותר מחמישה אנשי מקצוע, כדי לא להתבלבל. כולם נבחרו בקפידה ואחרי התייעצות עם אנשים שהם הכי סומכים עליהם. הם מספרים שבסופו של דבר כולם היו נהדרים, וגם התאריך התברר כהימור מוצלח. 

 

17

 

18

 

בלט במיוחדגן אירועים: ביער - "גן האירועים המושלם. מהרגע האחרון קיבלנו את היחס הכי אישי ומחמם את הלב. התוצאה הייתה מושלמת והמאמץ הורגש".

  

19

  

20

 

כמובן שלכבוד חודש העיצוב נעניק מקום מיוחד לקונספט העיצובי - שכולו בסגנון קלאסי ומדויק, בגווני לבן וירוק. המונוכרומטיות האלגנטית והשפע של הירק שיצרה המעצבת, גורמים למקום כולו להיראות כמו נשף חלומי וקסום במיוחד. לכך נוספו גם מתנות לאורחים מקסימות של "עציץ טרי", מיזם שמעסיק אנשים עם מוגבלויות, בגוונים לבן, ירוק וצהוב שהיוו תרומה מקסימה לחברה לצד מתנה כיפית למדי. 

 

22

 

23

 

בלטה במיוחדעיצוב: Flowers Mood - "אופיר המהממת הייתה ערה וקשובה לכל הרצונות שלי, כולל שידרוגים ושינויים שקרו לאורך הדרך. בסופו של דבר הייתה תוצאה מדהימה שגרפה מלא מחמאות".

  

24

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? להקשיב ללב בבחירת הספקים. זה לא תמיד פשוט, אבל לחלוטין משתלם. 

 

25

 

26

 

27

 

28

 

29

 

30

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 250

מקום האירוע: ביער

עיצוב האירוע: אופיר - Flowers Mood

מוסיקה:  אביאל ברנט - אלפא

שמלה: רני ויינשטיין

חליפה ונעלי חתן: באמוס סקוור

צילום סטילס: אלי ראול

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: אבשה

בר: ברבר

צילום וידאו: אבי אבייב

איפור ושיער: טל דברה

טבעות: יהלומי אילנית

נעלי כלה: רפבליק

תכשיטים: אפרת קסוטו

הזמנות/מיתוג: נופר צרפתי

עורך טקס: אמיר וינד - רב רפורמי

מתנות לאורחים: עציץ טרי

כנר: גיא ויטנברג 

מגנטים: לירן קארפ

מנהל אירוע: אורי פס

 
מאת:כלות אורבניות