טכניקה מסורתית וטרנדים עכשוויים: הקולקציה של אוהד קריאף

04.07.24

כמי שמוקסמות מאופנה ואוהבות לדמיין את הסיפור מאחורי כל תפר וקפל, אהבנו מאוד לפגוש את הקולקציה החדשה של אוהד קריאף לעונה הזו, Daydream. 

 

1

 

2

 

3

 

בעינינו יש בה מיקס מעולה של אסתטיקה מסורתית עם חדשנות עכשווית, והיא מייצרת מעין נקודת מפגש שבה אופנה קלאסית פוגשת את הסגנון המודרני. מחפשות דגם על זמני עם טוויסט טרנדי? זו בדיוק הקולקציה עבורכן. 

 

4

 

5

 

6

 

הקולקציה כולה נושאת עמה תחושה בלתי מתאמצת ושיקית, לצד משב רוח מרענן של אלגנטיות ורומנטיקה. אלה מתקבלים בזכות שמירה על קווים נקיים ומדויקים המשתלבים עם גזרות מתוחכמות. 

 

7

 

8

 

9

 

הקולקציה מאופיינת בחיתוכים אלכסוניים המדגישים את הגוף הנשי, מעניקים מראה הרמוני ועל-זמני, ומייצרים תחושה של זרימה טבעית עם מבנה הגוף של הכלה.

 

10

 

11

 

12

 

אוהד מספר שבעיצוב הקולקציה הוא שאב השראה מתקופת אולד הוליווד של שנות ה-40 ומסגנון ה-Old Money, לצד נגיעות נוסטלגיות מהפיפטיז. 

 

13

 

14

 

15

 

השימוש בקווים נקיים וגזרות מינימליסטיות מייצר תחושת זרימה אלגנטית, בעוד חיתוכים א-סימטריים והדגשות גוף מתכתבים עם הטרנדים האחרונים בעולם אופנת הכלות. לצד כל אלה, שילוב של מרקמים עשירים, כמו תחרות ובדים תלת-ממדיים, מוסיפים עומק, דינמיות ותחושה של יוקרה מעודנת. הכי בסטייל. 

 

16

 

17

 

18

 

אם אתן מחפשות שמלה שמשלבת בין קלאסיקה שיקית, וייב עשיר וטאץ' עדכני - Daydream נולדה לגמרי עבורכן. 

 

19

 

20

 

קרדיטים:

צילום: דודי חסון

מאת:כלות אורבניות