הרמוניה אורבנית: החגיגה היפה של אליה ואופיר

08.06.23

חברות, יש לנו בשורות טובות עבורכן היום - גם בטינדר אפשר למצוא טרו לאב! סתם, אנחנו יודעות שזה ידוע כבר ממזמן, אבל תמיד כיף לראות זוגות מושלמים שנפגשו שם, וכאלה בדיוק הן אליה ואופיר המקסימות ומלאות הסטייל - אורחות הבלוג שלנו להיום.

 

1

 

2

 

זה קרה לפני שבע שנים. שתיהן שירתו בצבא באותו זמן וחיפשו קשר רציני. אחרי ארבעה דייטים הן כבר היו בלתי נפרדות, וחשו המון גאווה בחיבור המדהים ביניהן. מאז, לא נפרדו לרגע. בנות הזוג עשו יחדיו תואר ראשון בתקשורת חזותית בשנקר, את מבחני הקבלה עשו צמוד באותו השולחן ובשנה ג' טסו לחילופי סטודנטים בהמבורג לתקופה של חצי שנה.

 

3

 

4

 

הצעת הנישואין התרחשה חודש לפני שהשתיים עברו לגור ביפו. באותו היום, אופיר הייתה בטוחה שהן נוסעות לבילוי ספונטני כדי ליהנות מאיזור בו ממוקמת הדירה החדשה, אבל לאליה היו תוכניות אחרות לגמרי - אחרי ארוחת בוקר בשוק הפשפשים היא לקחה את אופיר לתצפית מקסימה בגן הפסגה, ושם הפתיעה אותה עם טבעת. היה זה יום קצת גשום ורומנטי, והתצפית הייתה אך ורק של שתיהן. מושלם. 

 

אופיר מספרת שלמרות שדיברו שנים על כך שיתחתנו, ההצעה הגיעה לה ממש בהפתעה. היא לא האמינה שאליה הצליחה להסתיר ממנה את כל העניין, והחלה מיד לבכות מאושר והתרגשות. 

 

5

 

6

 

10 חודשים חלפו עד לחתונה, מהרגע הראשון ידעו השתיים בדיוק מה הן רוצות: חתונת צהריים בתל אביב-יפו. אחרי ביקור מוצלח באביגדור, בו הציעו להם את האופציה של חתונת צהריים בשבת, הן עפו על הרעיון ויצאו לדרך. 

  

8

 

בלט במיוחדלוקיישן: אביגדור - "הוא כבש אותנו - המקום, האוכל, העיצוב, המקצועיות - סמכנו על הצוות לאורך כל הדרך. אנשים לא מפסיקים להגיד שזה האוכל הכי טעים שהם אכלו בחתונה. אין ספק שזאת הייתה החלטה מושלמת".

  

9

 

אל תשכחו שאנחנו מדברות כאן על חתונה של שתי מעצבות! אז מובן שכל פרט חייב להיות הכי מדויק. השתיים מספרות שחשו שהרבה מהבחירות שהן עושות הן ממש גורליות, מהמקום ועד הספקים. הן חילקו ביניהן את המשימות ויחד היו שותפות פעילות לכל תהליך קבלת ההחלטות. 

 

10

 

11

 

בהתחלה, הן דמיינו חתונה קטנה ואינטימית, אך ככל שעבר הזמן רשימת המוזמנים הלכה וגדלה, והיום הן ממש שמחות שכך היה. בגדול, הן חשות שהיו בנות מזל שהיו באותו הראש לגבי כל הפרטים, ולא התפשרו על דבר. הן מספרות שהיו מרוצות במיוחד מכל אחד ואחת מהספקים שבחרו בקפידה, ויצרו להן את חתונת החלומות. 

 

12

 

13

 

וכשיש שתי כלות, יש הרבה מקום לשילובי אאוטפיטים מגניבים. השתיים לא אכזבו ובחרו בשמלה וחליפה עדינות ואלגנטיות שהשתלבו בהרמוניה מופלאה, באווירה אורבנית, שיקית ומוקפדת.  

 

14

 

15

 

השתיים מספרות שהשקיעו לא מעט עבודה על טקס החתונה, וכחלק מהתהליך הן למדו על המשמעויות של הטקס הדתי-יהודי של החופה - ממנו לקחו את האלמנטים שמתאימים להן. יחד עם עורכת הטקס כתבו והרכיבו הכל מחדש, כך שיתאים להן בדיוק.

 

16

 

17

 

בעיצוב המקום, שמו בנות הזוג דגש מיוחד על סידורי הפרחים כך שהמראה הכללי יהיה הכי נקי, אלגנטי ופיין. מהמם.

 

18

 

19

 

20

 

 ומה הטיפ של השתיים לזוגות המתכננים את חתונתם? "אל תשאירו משימות ליום שלפני החתונה, זה יום הכרחי למנוחה - זמן לנשום ולהתכונן נפשית ופיזית ואם אפשר, הכי טוב ביחד". חותמות על כל מילה. 

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 250

צילום סטילס: Your Story - וילו רוטר ושי בוזגלו

מקום האירוע: אביגדור

צילום וידאו: אדם דש

מקום התארגנות: לופט Airbnb

 

+ קרדיטים נוספים

עיצוב האירוע: Root Flowers

מוסיקה: DJ רועי שפילמן
קייטרינג: A22 - אביגדור
בר: בר 647 - אביגדור
שמלה: Tamar Netanely - עיצבה שמלה לאליה וחליפה לאופיר
איפור: שיר אסא
עיצוב שיער: עדי רובינשטיין
נעלי כלה: אליה - Baldnini / אופיר - Mansur Gavriel
תכשיטים: אליה - Tous / אופיר - Born From Rock
הזמנות/מיתוג: הכלות

עורכת טקס: מור שמעוני
מתנות לאורחים: בקבוקי זכוכית עם הפרחים מהאירוע
מתוקים: שוק לוינסקי

 

מאת:dafna