רומנטיקה בפרופיל גבוה: החתונה של אורי איזק ונוי בר

27.08.23

כמו לא מעט זוגות שאנחנו מארחות כאן בבלוג, גם בני הזוג שמתארחים אצלנו היום הכירו במסגרת העבודה. מה שמבדיל אותם מהזוגות האחרים, היא העובדה שגם אתן ודאי מכירות אותם, בזכות אותה העבודה בדיוק:)

 

1

 

2

 

3

 

כן, היום אנחנו מארחות את החתונה היפה של העיתונאי אורי איזק (אותו אתן ודאי מזהות מחדשות 12) ובת זוגו נוי בר, כיום הדוברת של השר עמיחי שיקלי. השניים נישאו אחרי זוגיות של שנה, ומובן שאנחנו כאן עבורכן עם כל הדיטיילז ומיטב הפריימים היפהפיים מהאיוונט. 

 

4

 

5

 

6

 

הכל החל כשאורי פנה לבר כדי לתאם ראיון עם חבר כנסת עימו עבדה כדוברת. נוי סירבה לראיון, אך השניים המשיכו לדבר על הנושא במשך כמה ימים. בשלב מסוים אורי הפסיק ללכת סחור סחור, ופשוט הזמין את בר לבירה. הראיון, אגב, מעולם לא התקיים. 

 

7

 

8

 

9

 

כיום השניים מתגוררים יחדיו ביפו, שם התקיימה גם הצעת הנישואין האינטימית, בסלון הבית. חודשיים לאחר מכן, כבר התקיימה החתונה. 

 

10

 

11

 

12

 

500 אורחים הגיעו לאירוע, ביניהם גם קולגות מתחום התקשורת והפוליטיקה. את הלוקיישן בחרו השניים לעצב בסטייל קלאסי ועדין, עם פרחים לבנים שפוזרו בכלי זכוכית לצד נרות בוערים, תאורה מעומעמת וטקסטיל רך ולבן. הם מספרים שהמעצבת הבינה מיד את הסגנון אליו כיוונו, ויצרה בדיוק את האווירה הקסומה עליה חלמו. 

 

13

 

14

 

15

 

אורי מגיע ממשפחה דתית, והשניים רצו לקיים חתונה פשוטה על פי המסורת היהודית, עם כסא כלה, כלייזמרים ולפחות סשן ריקודים אחד "של דוסים", כפי שהם מכנים זאת. האורחים של השניים הגיעו ממגזרים שונים, ובני הזוג מספרים שהם נהנו מהשילוב המיוחד והמרגש שנוצר באותו הערב. 

 

16

 

17

 

18

 

19

 

ומה הטיפ שלהם עבור זוגות המתכננים את חתונתם? מעט קשוח, אבל להם זה לגמרי עבד: "לא להיפגש לפני החופה. המפגש שלנו במעמד כיסא הכלה מול האורחים אחרי מספר ימים בנפרד היה מרסק. הרגע הכי יפה בחיים. הצילומים יחכו". 

 

20

 

21

 

לאורך 1

 

23

 

24

 

35

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 500

צילום סטילס: עידן חסון ברנדו פוטוגרפי

הפקה: עומר טובי

מוסיקה: איתי גלו - אטיסוטו 

שמלות: ליז מרטינז, טל מדינה

מקום האירוע: חוות רונית
עיצוב האירוע: אדלין

 

+ קרדיטים נוספים

מקום התארגנות: בבית ביפו

צילום וידאו: רונן אבייב
איפור: שחף ביטון
עיצוב שיער: רן קריסי
טבעות: שיזינג
נעלי כלה: ריפאבליק
נעלי חתן: אלדו
תכשיטים: מלצר
הזמנות/מיתוג: שיין הלוי
חליפת חתן: מאסימו דוטי
עורך טקס: יאיר אגמון, הרב דני איזק
סקסופון: דניאל זמיר

 

מאת:כלות אורבניות