4 חתונות ושמחה אחת: חתונת השטח של נוי ונועם

27.01.21

אם יש משהו שאנחנו רואות שוב ושוב בחודשים האחרונים, זה שהתקופה הזו מוציאה מזוגות שמעוניינים להתחתן הרבה מאוד יצירתיות, תעוזה וחשיבה מחוץ לקופסה. כל אלה מובילים בסופו של דבר לאירועים מקסימים. כך למשל, נוי ונועם שמתארחים אצלנו היום, שתכננו לא פחות מארבע חתונות בקונספטים ולוקיישנים שונים, עד שהצליחו ליצור את החגיגה היפהפייה שעיניכן רואות.

 

14 2

 

1 50

 

15 1

 

11 7

 

השניים למדו יחדיו בבית הספר התיכון, ויוצאים עוד מגיל 18. הצעת הנישואין הגיעה כעבור תקופה ארוכה של קשר, 9 שנים אחרי שהחל. בינתיים הפך נעם לבעלים של חנות אונליין לחנות מחמד, ונוי בוגרת לימודי האופנה הפכה לקניינית ברשת בגדים גדולה.

 

זו הייתה הצעת נישואין קלאסית ומשמחת: נעם לקח את נוי לחופשה במלון שם חיכו לה בחדר המון-המון בלונים והצעת נישואין נפלאה אחת, שתועדה לפרטי הפרטים.

  

12 5

 

13 4

 

4 50

 

8 חודשים חלפו מרגע ההצעה ועד לחתונה. בהתחלה החליטו בני הזוג להתחתן בחו"ל עם 150 אורחים, אבל מהר מאוד הגיעה הקורונה והדבר ירד מהפרק. בהמשך תכננו לקיים חתונה בבית מלון, מה שגם לא התאפשר. הקונספט הבא היה חתונה בבר על החוף, ו… אתן כבר מנחשות לאן זה הולך.

  

3 48

 

5 46

 

16 2

 

2 51

 

בסופו של דבר הוחלט על חתונת שטח אינטימית, וגם כאן הלוקיישן השתנה ברגע האחרון,  לא פחות מיומיים לפני האירוע. בסופו של דבר התקיימה החגיגה במטע פקאנים פתוח ומרהיב, עם 50 אורחים בלבד. הקונספט העיצובי הכללי היה נקי ואלגנטי, לאו דווקא מה שמתבקש ממבט ראשון בחתונת שטח, והתוצאה מלאת יופי ומרשימה בזכות היד המקצועית של מעצבת האירוע גליתא ושאר העוסקים במלאכה. 

 

18 1

 

7 25

 

9 16

 

בני הזוג היו זוהרים במראה קלאסי ועדין. נוי, כיאה לבוגרת לימודי עיצוב אופנה בשקר - בחרה בלוק מדויק עם שמלה מושלמת של ליהי הוד, ונועם נראה מרשים גם הוא בחליפה אלגנטית של באמוס סקוור.  

  

19 2

 

6 36

 

8 22

 

10 10

 

בני הזוג מספרים שהחתונה הייתה קסומה ולא שגרתית, ושכל אחד מאנשי המקצוע שבחרו ליווה אותם והיה לצידם באופן הכי תומך ומרגש שיכלו לדמיין. ומה הטיפ שלהם לכל אלה שמתכננים בימים אלה חתונה? הם מציעים לכן פשוט ללכת על חתונה קטנה. ואנחנו לגמרי מסכימות.

 

21 2

 

20 2

 

17 2

 

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 50

עיצוב האירוע: סטודיו גליתא

שמלה: ליהי הוד

חליפת חתן: באמוס סקוור

מקום האירוע: מטע פקאנים במזור

הפקה: מורן גולדשטיין

צילום סטילס: רונן בוידק

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: גוסטו

מוסיקה: איתי גאלו

בר: דרים בר

צילום וידאו: רומן

איפור: אסף באבו

עיצוב שיער: בועז עוזרי

טבעות: מהבורסה

נעלי כלה: STŪDIO Amelia

נעלי חתן: Boss

תכשיטים: Cassouto jewels

הזמנות / מיתוג: Diginet- הזמנות דיגיטליות

עורך טקס: הרב בן ציון ציוני

חוויות: גלידה גולדה, No No No , בר קוקטיילים עם תמונה של הזוג, חלוקת תמונות עם מסגרת לבנה במקום מגנטים, מסיבת אוזניות

מתנות לאורחים: עציצים- תרומה לבעלי מוגבליות - ״עציץ טרי״

מאת:כלות אורבניות