כפר באולם: החתונה המדויקת והיפה של נוי ועידו

26.08.20

לחתונות חורף יש המון קסם שהוא רק שלהן: מצילומים על רקע הטיפות, דרך מטריות ממותגות ועד ידיים קפואות שאוחזות ביין חם ומנחם. אבל החלק הטריקי יותר הוא ליצור טאץ' כפרי כשהכל מתרחש אינדורז, ולהצליח להכניס גם את הטבע לאירוע שמתרחש בפנים. 

 

זה בדיוק היה החלום של נוי ועידו שמתארחים אצלנו היום - לשלב גם אווירה כפרית והרבה ירק, דווקא בחתונת ינואר בלוקיישן סגור. בעינינו המטרה הושגה, ומבלי לוותר גם על וייב קולי והמון סטייל. 

   

gallery 4

 

gallery 4

 

סיפור ההיכרות שלהם הוא דווקא הכי אורבני שרק אפשר - בבר של חבר משותף, שעד היום לוקח קרדיט על המפגש. על השאלה אם מדובר במפגש מקרי או מכוון עדיין ישנן חילוקי דעות, אבל עם כזו הצלחה - לטס פייס איט, זה לא באמת משנה. 

 

gallery 4

 

gallery 4

 

הצעת הנישואין באה לנוי בהפתעה גמורה, והגיעה בסופו של יום מבלבל, אחרי שחלמה חלום הזוי בלילה שטרד את מנוחתה גם במהלך היום. היא שלחה לעידו הודעה והסבירה שהיא חייבת לנקות את הראש עם פיקניק בשקיעה על כוס יין. בדיעבד - התברר שסגרה לו את הפינה של הצעת הנישואין. 

   

gallery 4

 

gallery 4

 

אחרי שיחה כיפית על החיים והעתיד על חוף הים, סובבה נוי את ראשה לרגע, וכשהחזירה את מבטה עידו כרע ברך עם קופסה בידו. נוי הנרגשת ממש לא ציפתה לכך, מה שהעצים את אפקט החוויה (ואת קריאות ה"אאאוו" הנמסות שלנו). 

  

gallery 4

 

gallery 4

 

gallery 4

 

חצי שנה עברה מרגע ההצעה ועד לחתונה. הפתעה נעימה הגיעה יומיים לפני, כשמנהל הלוקיישן בו בחרו להתחתן שלח להם תמונות של האולם, שזכה לשיפוץ ולתוספת של הרבה מאוד צמחיה ירוקה. בדיוק מה שראו בני הזוג בוויז'ן שלהם, אותו סיכמו בשתי מילים: כפר באולם.

  

gallery 4

 

gallery 4

 

נוי מספרת שהיא שאפה לסגור את כל הקצוות עד הסוף, כך שתוכל לנעול את הסלולארי בכספת של המלון ביום עצמו כך שלא תצטרך לדאוג לדבר, וכך אכן היה. בזכות הכנות מהודקות סשן הצילומים שלפני האירוע יצא לדרך בראש שקט, ונע בין לוקיישנים שהם הכי תל אביב, עם תאורה שרק שמש של חורף יכולה לספק. 

   

gallery 4

 

gallery 4

 

gallery 4

 

באולם עצמו פוזרה המון צמחייה ירוקה, והעלים השתלבו עם ריהוט עץ חשוף, המון עציצים ירוקים במרכזי שולחן, ומיקס רומנטי של פרחים לבנים ונרות, שהשלים את התמונה. כפר באולם? יס אינדיד.

  

gallery 4

 

gallery 4

 

gallery 4

 

gallery 4

 

gallery 4

 

gallery 4

 

השניים מספרים שההכנות לא היו קלות, אך ביום עצמו הכל זרם ועבר חלק ומהר, אפילו מהר מדי. ומה טיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? להבטיח אחד לשני שמותר לריב פעם אחת בכל התהליך, ולזרום.

  

gallery 4

 

gallery 4

 

קרדיטים:

מקום האירוע: עדן על המים

צילום סטילס: תום סיימון

שמלה:אלון ליבנה

צילום וידאו: גילי גלדן

עיצוב האירוע: טל דביר

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: ברף

מוסיקה: שי פרלמוטר

איפור: מור ז׳יבליק

עיצוב שיער: זיו אמסלם

טבעות: חבר צורף

נעלי כלה: חו״ל

תכשיטים: עגילים שהושאלו מהסטודיו של אלון ליבנה

הזמנות/מיתוג: חבר טוב עשה כמתנה לחתונה

מתנות לאורחים: עציצים ממשתלה

מאת:כלות אורבניות