בכל צבעי הקשת: החתונה המקסימה של שחר ונוהר

01.02.23

חתונות בצבעוניות שמחה הן בין האול טיים פייבוריטס שלנו, בעיקר כי הם מאפשרים לנו לצבוע את יומכן  - גם בשיא החורף - בצבעים אביביים ומרימים. זה בדיוק מה שקורה הפעם, בזכות החתונה המקסימה של שחר ונוהר, אורחי הבלוג להיום.

 

השניים נפגשו עוד כטין אייג'רים במכינה קדם צבאית. הם רצו לנצל את השנה לפני השירות לעשייה משמעותית, ומצאו אהבה על הדרך. מושלם!

 

1

 

2

 

3

 

4

 

שלמות היא גם המילה הראשונה שצצה לנו לראש לשמע סיפור ההצעה שלהם, שהתרחשה אחרי 8 וחצי שנות זוגיות. זה קרה בעיר הכי רומנטית בעולם, פריז כמובן, על גשר ציורי. ברקע – אתן בטח כבר משלימות לבד את התמונה – שקיעה מרהיבה. השניים ישבו על ספסל ודיברו, כשלפתע שלף נוהר טבעת. שחר מספרת שלא ממש הבינה ברגע הראשון מה קורה, אך כשהבינה השמחה הייתה ענקית. 

 

4a

 

5

 

6

 

7

 

חצי שנה חלפה עד לחתונה, ובני הזוג החלו את התהליך בחשיבה משותפת על הבחירות העיקריות שעומדות בפניהם סביב החתונה. את רוב הפרטים תכננו יחדיו, כיאה לזוג אוהבים שמכירים את הדקויות והפרטים הקטנים שחשובים להם, מזה שנים.

 

8

 

בלטו במיוחדצילום: לוז - "הם היו הכי מקצועיים וכיפיים, והתוצר הסופי מדבר בעד עצמו".

 

10

 

11

 

הם מספרים שכל הספקים היו כבר ברורים להם מהרגע הראשון, וכולם עלו על המצופה מבחינתם. כל תהליך התכנון נעשה באווירה הכי טובה, כשהשניים עושים את הבסט כדי לא להילחץ, אפילו אם צצה איזו מהמורה בדרך. שמלת הכלה היפה בעיצובה של אניה פליט, למשל, נמצאה רק חודש לפני, ונתפרה מאפס תוך שבועיים בלבד. והחליפה? נקנתה רק ארבעה ימים לפני היום הגדול. 

 

12

 

13

 

14

 

15

 

הסגנון הכללי בו בחרו, כפי שאפשר להבחין מהרגע הראשון, היה הכי צבעוני שיש: הפרחים, המתנות לאורחים, הדפים מהם הקריאו בחופה, השלטים בשירותים ואפילו העוגיות הממותגות - כולם היו באותו קונספט ססגוני וכיפי. אפילו חליפת החתן הייתה בגוון ירקרק. ווי לאב איט!

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

21

 

ואחרי כל הפאן הזה, מהו המסר העיקרי של בני הזוג עבור מי שמתכננים את חתונתם? הם מייעצים לכן לתאם יחד מה הדברים החשובים באירוע ומה פחות, ותמיד להיעזר האחד בשנייה. הדבר המשמעותי ביותר הוא ליהנות יחדיו, ולהפוך את היום הזה להכי מאושר וכיפי עם האנשים האהובים, ואחד עם השניה. 

 

22

 

23

 

24

 

25

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 300

צילום סטילס: לוז

מקום האירוע: אביגדור

שמלה: אניה פליט

מתוקים: Sweet Shira 

מקום התארגנות: בבית

+ קרדיטים נוספים

קרדיטים נוספים

עיצוב האירוע: אופיר מורן

קייטרינג: ארז וחנן

מוסיקה: רונן לביא

בר: 647 bar experience

צילום וידאו: סיפור (יונתן קנסקביץ)

איפור ושיער: שירי פסקה

טבעות: יהודה (דיזנגוף)

נעלי חתן: הוגו בוס

תכשיטים: אוסף פרטי של הכלה ואמא שלה

הזמנות/מיתוג: אמא של הכלה

חליפת חתן: בלו נייבי

עורך טקס: בן משפחה וחבר טוב

חוויות: קעקועים, סרטים שהכינו חברים ובני משפחה, חולצות שהכינו בהפתעה

DIY: הזמנות, קעקועים, חולצות, מתנות

מתנות לאורחים: מגנט בצורת חמסה, שהוכן על ידי בני נוער המאושפזים במחלקה פסיכיאטרית בצפת

 
מאת:כלות אורבניות