מסיבת יום חמישי בנעליים אדומות: החתונה של נופר ואיתמר

21.12.19

אין דבר שאנחנו אוהבות יותר מסיפורי אהבה שכמעט ולא קרו. הם גורמים לנו לחדש שוב ושוב את אמונתנו בגורל, במנט-טו-בי ובקומדיות רומנטיות. נופר ואיתמר, שאת חתונתם אנחנו מארחות היום, כמעט ולא הפכו לזוג - אבל משהו בכוכבים היה כנראה כתוב מראש, והוביל אותם זה לזו - עד לחתונה המקסימה שלהם.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1
gallery 1

 

הם הכירו במקריות מוחלטת, כשהיא ישבה בכיכר רבין ושוחחה באנגלית עם חברה גרמנייה שלה. חבר של איתמר התחיל עם חברתה, וכך יצא שנופר ואיתמר מצאו את עצמם כנספחים לפלרטוט אליו לא היו קשורים. הם החלו לשוחח וראו כי טוב, עברו לפייסבוק, ואז לטלפון ואז כמעט יצאו לדייט מספר פעמים, אבל בסוף לא. החיים נמשכו.

 

gallery 5

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 5
gallery 5

 

אחד שבלט במיוחד:"ג'ן סלדקוב, הצלם שלנו, הוציא תמונות מושלמות שבאמת מצליחות להעביר את האווירה שהייתה בחתונה. בנוסף, הוא גם נתן לנו הרגשה קולית ונוחה לאורך כל הזמן בו ליווה אותנו."


gallery 5
gallery 5


שנה לאחר מכן הם נפגשו שוב מאחר וחברתה של נופר ואותו חבר של איתמר שמרו על קשר חברי. כך יצא שבמפגש חברים משותף, נופר ואיתמר הבינו שעדיין יש משיכה ועניין ביניהם והחליטו שהפעם לא נותנים לעניין הזה להתמסמס. למחרת המפגש נופר שלחה הודעה, בערב איתמר הזמין אותה לצאת - והשאר הוא היסטוריה.

 

gallery 10
gallery 101

 

gallery 11
gallery 11
הצעת הנישואין של איתמר הייתה צנועה, פשוטה וקסומה. השניים נסעו לטייל בדרום אדום, השכם בבוקר ביום שבת, לפני שהאיזור התמלא באנשים. אחרי לא מעט הליכה, הם עצרו בנקודת תצפית ואכלו ארוחת בוקר. כשסיימו, איתמר הציע. ואנחנו אומרות - תמיד להציע על בטן מלאה!

 

gallery 13
gallery 13
gallery 13
gallery 13
gallery 13

 

לשניים היה חשוב לערוך חתונה כיפית שתהיה בראש ובראשונה מהנה עבור האורחים. הם ידעו שהם רוצים מסיבת תל אביב ביום חמישי עם מיקום מרכזי בעיר, דיג'יי שיידע לשלהב ולהרים וכמובן - אוכל מעולה.

 

gallery 18
gallery 18
gallery 18
gallery 18
gallery 18
הם התארגנו בבית ביחד, בכיף ובניחותא, יצאו לצילומי זוגיות מקסימים ברחבי תל אביב בהם כיכבו הנעליים האדומות המטריפות של נופר, והמשיכו בדרכם לאירוע האינטימי והסופר כיפי שארגנו לאורחים שלהם אשר כלל אוכל טעים, טקס מרגש ומסיבה מעולה אל תוך הלילה. קשה לנו לחשוב על דרך מהנה יותר להתחיל סוף שבוע.

gallery 23
gallery 23
gallery 23
gallery 23


קרדיטים:
צילום סטילס: ג׳ן סלדקוב

מקום האירוע: הקומה הרביעית
תכשיטים: Malka Jewelry

מוסיקה: Nexu - סער לגזיאל

צילום וידאו: אור חן (חופה בלבד)

+ קרדיטים נוספים
קייטרינג ובר: של המקום

שמלה:שירי ויינשטיין לוי

איפור ושיער: טס מטלר

נעלי כלה: אצבעונית
חליפת חתן: מסימו דוטי וסטורי

נעלי חתן: Aldo

אקססוריז: סיכה לשיער - Ziz & Clo

חוויות: Tattooit - קעקועים זמניים לאורחים עם פרצופי הזוג

מתנות לאורחים: כרטיסי גירוד חישגד

קרדיטים נוספים: Amkiri - Visual Fragrance קעקועים ריחניים

מאת:כלות אורבניות